Každého z nás čas od času překvapí nečekané výdaje. Ať už se vám pokazila pračka či lednička, sháníte rychlé finanční prostředky na úhradu škody nebo si jen potřebujete krátkodobě vylepšit rodinný rozpočet, nebankovní půjčka může být pro vás skvělým způsobem, jak přijít k penězům, které vám nikdo jiný nedá.

Výhody nebankovních půjček

Nebankovní půjčky na trhu nemají konkurenci. Obvykle platí, že dosáhnout na žádanou finanční injekci je u nebankovních společností podstatně snazší než v případě standardních bankovních půjček. Pokud tedy máte z jakéhokoliv důvodu pošramocenou finanční historii, splácíte další závazky, nebo zkrátka nesplňujete konkrétní přísné podmínky bankovních domů, nebankovní půjčka pro vás může být snadným a dostupným řešením. Při schvalování nebankovní půjčky se navíc ve většině případů nenahlíží do registru a obvykle nenarazíte na problém s vyřízením ani v případě, že jste momentálně nezaměstnaní.

Jednoduché vyřízení žádosti on-line

Žádost o nebankovní půjčku nepodléhá standardnímu schvalovacímu procesu. Vyřízení všech formálních záležitostí je tak zpravidla rychlé a bezproblémové. Žádosti o produkt Půjčka15 podané on-line jsou například schvalovány v reálném čase, a to i o víkendech a státních svátcích. Půjčit si můžete až 100 tisíc Kč a dokonce i převod peněz bývá zpravidla velmi rychlý. Potřebné finanční prostředky tak můžete mít na svém účtu třeba i během 15 minut od schválení žádosti.

Jak při sjednávání půjčky postupovat?

Jste i vy v situaci, kdy zoufale potřebujete rychlou finanční hotovost? Pak stačí prostřednictvím internetového prohlížeče vyplnit jednoduchý formulář a jediným kliknutím jej odeslat. Schvalovací proces je velmi rychlý a nekonfliktní. Vystačíte si jen s občanským průkazem a mobilním telefonem. Nikdo se vás nebude ptát, na co peníze použijete. Sami si navíc zvolíte, jaký způsob splácení vyhovuje vašemu rozpočtu. O všechno ostatní už bude postaráno za vás. Nezbytné dokumenty vám zpravidla během několika dní dorazí domů poštou. Vše ostatní už se pak odehrává rychle a jednoduše on-line cestou.

Nenechte se napálit

Zřídit si nebankovní půjčku může být velkým lákadlem. Zvláště pokud vám co do financí dlouhodobě teče do bot a máte problém své závazky pravidelně splácet, měli byste si dát pozor na nekalé praktiky mnoha nebankovních společností. Jak nenaletět nesolidním poskytovatelům nebankovních půjček?

Základem je promyšlené jednání. Dříve, než se rozhodnete vyplnit žádost o nebankovní půjčku, prozkoumejte proto situaci na trhu. Pátrejte ve svém okolí a dejte na reference ostatních. Pokuste se zjistit všechny podmínky splácení, výši úroků a dalších poplatků předem a teprve po důkladném zvážení všech pro a proti jděte do toho. Jedině tak se vyhnete začarovanému kruhu v podobě splácení nevýhodných půjček dalšími nevýhodnými půjčkami.

Bez obav, on-line a za 15 minut

Chcete mít jistotu, že neskočíte na lep nesolidním poskytovatelům půjček? Vsaďte na jistotu. S nebankovním produktem Půjčka15 získáte výsledek žádosti během chvilky a za 15 minut už můžete mít peníze na účtu. Žádost si navíc sjednáte on-line z pohodlí svého domova a příjemně vás překvapí i solidní podmínky splácení, možnost odložení splátek a férové jednání.