úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčky

Jak vybrat tu nejlepší půjčku na míru?

Publikováno: 19.4.2021 | Půjčky

Přemýšlíte o tom, že byste si vzali půjčku, ale nedokážete se dobře zorientovat v široké nabídce trhu a zároveň se nechcete spálit hned napoprvé? Vybrat dobře půjčku není nic snadného, proto jsme pro vás připravili přehledné shrnutí toho, o co byste se při výběru té nejlepší půjčky pro vás měli zabývat a na co si naopak dát pozor. S námi se ve světě půjček neztratíte.

Celý článek

Jak je to s půjčkami na mateřské dovolené?

Publikováno: 8.4.2021 | Finance

Je docela logické, že právě během mateřské nastane chvíle, kdy by se nám hodila půjčka, nebo rovnou máme zájem o hypotéku. Bude se s námi ale někdo vůbec bavit? Podívejte se, jak je na půjčky pro ženy na mateřské dovolené, nebo následně na rodičovské dovolené vlastně nahlíženo.

Celý článek

Jak na to, aby vás kreditní karta nevyšlá dráž, než je nutné?

Publikováno: 5.3.2021 | Finance

Kreditní karty se trvale těší vysokému zájmu klientů. Získat je můžete například v bance anebo od společnosti zabývající se splátkovým prodejem. Jde přitom ve své podstatě o formu spotřebitelského úvěru, k jehož získání není nutné mít ručitele ani vysoké příjmy. Pro koho jsou kreditní karty vhodné a za jakých podmínek byste si je měli zřídit?

Celý článek

Jak lépe zvládat dluhy?

Publikováno: 16.2.2021 | Finance

Téměř 10 % Čechů se dostane do situace, v níž mají dluhy, které nezvládají splácet. Na vině může být jak náhlá nemoc, ztráta zaměstnání anebo nenadálé rodinné potíže, tak přecenění svých finančních možností při sjednávaní půjčky.

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o registru dlužníků

Publikováno: 28.1.2021 | Půjčky

Registry dlužníků zcela zásadně ovlivňují naše možnosti, pokud jde o získání úvěru – spotřebitelské půjčky, hypotéky, ale třeba i leasingu. S negativním záznamem v registru pro vás bude podstatně složitější půjčku získat. Poskytovatelé půjček, úvěrů či hypoték si totiž žadatele a jejich platební morálku prověřují právě v registrech. Každá finanční společnost ovšem k těmto záznamům přistupuje trochu jinak. Typicky přísnější jsou banky, naopak méně přísné nebankovní společnosti.

Celý článek

Auto na splátky je možné i se záznamem v registru

Publikováno: 28.1.2021 | Finance

Během jara 2020 zaznamenal automobilový trh s novými i ojetými vozy obrovský propad. Autosalony a autobazary musely na několik měsíců zavřít své provozovny, prodej fungoval pouze online. Poptávka po nových autech byla na začátku května, kdy se znovu otevřely, na úrovni 50 - 80 % oproti stavu před krizí. U ojetých vozů hlásili provozovatelé autobazarů poptávku okolo 60 - 70 %.

Celý článek
Půjčit