úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Aktuality

Vítejte v sekci aktualit webu úvěrlevně.cz

V programu státních půjček pro podnikatele COVID II čeká 5 miliard korun

Publikováno: 30.3.2020 | Finance

V souvislosti s aktuálním výskytem koronavirové infekce COVID19 vyčlenila vláda zvláštní prostředky na bezúročné úvěry pro drobné živnostníky a podnikatele. Minimální hranice jednotlivých půjček pravděpodobně nebude stanovena, maximum každé žádosti bude nastaveno na 15 miliónů korun.

Celý článek

4 věci, na které si dát pozor u hypotéky

Publikováno: 28.2.2020 | Finance

Splnit si sen o vlastním bydlení je běh na dlouhou trať plnou překážek a nástrah. Výběr a získání hypotéky patří mezi jedny z největších problémů. Když však víte, na jaké věci si dát pozor, vyberete si výhodnou nabídku a nepřiděláte si zbytečné další starosti.

Celý článek

Rychlá půjčka prostřednictvím SMS přímo v e-shopu? Je to možné

Publikováno: 7.2.2020 | Rady a Tipy

Přesně takovýmto způsobem přistupuje k drobným spotřebitelským už většina poskytovatelů půjček.Do standardního portfolia svých služeb jsou zařazeny ryze moderní způsoby uzavírání půjček pomocí podpisu přes SMS dostupné jak na pobočkách prodejen, tak na e-shopech.

Celý článek

V jakých případech má smysl začít uvažovat o spotřebitelském úvěru?

Publikováno: 27.1.2020 | Finance

Neradi si půjčujete a když už tak raději od příbuzných, například rodičů či prarodičů, kteří vám rádi prominou úroky? Co když se ale dostanete do situace, kdy tento způsob zajištění prostředků nebude možný a vy přesto budete potřebovat peníze? Na co má smysl si prostředky půjčit a u čeho je na to lepší úplně zapomenout?

Celý článek

Přišli jste o práci a potřebujete rychlou půjčku? Online nebankovní úvěr vám vytrhne trn z paty

Publikováno: 21.1.2020 | Půjčky

Ztráta zaměstnání je pro každého velice nepříjemná. Zvláště musíte-li platit hypotéku a starat se o rodinu. Dostat se do ní však může prakticky kdokoliv. Podpora z Úřadu práce v mnoha případech pokryje pouze to nejnutnější a pokud nemáte movitého strýčka, který vás založí, nezbývá vám nic jiného než se poohlédnout po jakékoliv možnosti pro získání finančních prostředků. Právě na tyto situace reagují ochotně nebankovní instituce poskytující půjčky bez doložení příjmů téměř každému.

Celý článek

Jak vybrat půjčku bez registru a na co si dát pozor?

Publikováno: 16.1.2020 | Půjčky

Úvěrových společností existuje celá řada a vzájemně se předhání o jednotlivé klienty, kteří potřebují půjčit. I při záznamu v registru dlužníků můžete využít nabídky některého z nebankovních poskytovatelů. Jak to udělat co nejlépe a na co konkrétně si dát pozor? To se dozvíte v tomto článku.

Celý článek
Půjčit