Informace

Vítejte v sekci aktualit webu úvěrlevně.cz

Půjčka na občanský průkaz: Revoluce v způsobu získání peněz

Vítejte ve světě moderního bankovnictví, kde už neplatí zákonitosti klasického bankovního systému. Jedním z takových pokroků je možnost získat půjčku pouze s občanským průkazem, neboli půjčka na OP. Nejenže je jednoduchá, ale také efektivní. Pojďme se podívat na detaily tohoto atraktivního finančního produktu.

Celý článek

Kdy se vyplatí půjčka bez registru?

Ekonomická situace dnes není lehká. Všechno zdražuje a leckdo už musí hodně počítat, aby se svými příjmy vyšel. Někteří lidé už nevychází, a tak musí šetřit nejen na sobě, ale i svých nejbližších. Což nás obvykle trápí ze všeho nejvíc. A pokud k tomu všemu máte ještě dluhy z minulosti, se kterými se už dlouho marně perete, máte možná pocit, že váš život nestojí za nic.

Celý článek

Půjčka bez příjmu skrývá velké riziko

Štve vás, jak musíte při žádosti o půjčku pokaždé dokládat příjmy? A vždycky se děsíte, že vám právě kvůli nim žádost nebude schválena? Banky a nebankovní společnosti ale bohužel nemají jinou možnost, jak si ověřit, že (snad) budete mít na splátky. Ale přesto jsou tu výjimky, které po vás nic takového chtít nebudou. Zní to neuvěřitelně, ale půjčka bez příjmu vážně existuje.

Celý článek

Nejjednodušší půjčka ze všech - půjčka na OP

Nemůžete vystát úředníky? Nesnášíte chození do bank a jiných instutucí? Protiví se vám jejich nesmyslné požadavky? Jenže my, obyčejní lidé, jsme jim často vydáni napospas a potřebujeme je, takže se musíme tvářit mile a vyhovět všem jejich žádostem. Jinak oni nevyhoví nám. Půjčka na OP naštěstí funguje jinak. A možná i proto si ji tolik lidí oblíbilo.

Celý článek

Hrozí vám zesplatnění půjčky? Jak mu předejít?

Máte jednu nebo několik půjček a jejich poskytovatel vám hrozí jejich zesplatněním? O co se jedná a v jakých případech lze tento krok považovat za ohrožující pro dlužníka? Z jakých důvodů může k zesplatnění půjčky dojít? A jak se mu lze vyhnout? Jak se liší zesplatnění podnikatelského a běžného spotřebitelského úvěru? Jaké důvody mohou vést věřitel k tomu, aby k zesplatnění přistoupil? Chcete se ve vaší situaci lépe zorientovat a připravit se na možné eventuality? Přinášíme vám odpovědi na otázky týkající se zesplatnění úvěru.

Celý článek

Nebankovní půjčka pro ženy na mateřské dovolené

Chystáte se odejít z práce a to rovnou na mateřskou? Pak už je vám asi jasné, že změny, které vás čekají, budou opravdu zásadní. A nejde jen o to, že z pracovního maratónu se přesunete do toho domácího a místo pracovních schůzek se budete připravovat na schůzky s ostatními maminkami. Kromě naprosté změny náplně všedního dne vás čeká také změna v oblasti financí. Pro každou ženu, která byla zvyklá na pravidelný příjem v určité výši, je přechod na mateřskou šokem. A co teprve přechod z mateřské na rodičovskou, kdy se příjem sníží ještě více. Pokud nemáte železnou zásobu na horší časy anebo manžela, který domů přinese dostatek peněz, pořád máte šanci zachovat si dosavadní životní standard díky úvěrům, které se nabízí i pro ženy na mateřské.

Celý článek