úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Aktuality

Vítejte v sekci aktualit webu úvěrlevně.cz

Rychlá půjčka prostřednictvím SMS přímo v e-shopu? Je to možné

Publikováno: 7.2.2020 | Rady a Tipy

Přesně takovýmto způsobem přistupuje k drobným spotřebitelským už většina poskytovatelů půjček.Do standardního portfolia svých služeb jsou zařazeny ryze moderní způsoby uzavírání půjček pomocí podpisu přes SMS dostupné jak na pobočkách prodejen, tak na e-shopech.

Celý článek

V jakých případech má smysl začít uvažovat o spotřebitelském úvěru?

Publikováno: 27.1.2020 | Finance

Neradi si půjčujete a když už tak raději od příbuzných, například rodičů či prarodičů, kteří vám rádi prominou úroky? Co když se ale dostanete do situace, kdy tento způsob zajištění prostředků nebude možný a vy přesto budete potřebovat peníze? Na co má smysl si prostředky půjčit a u čeho je na to lepší úplně zapomenout?

Celý článek

Přišli jste o práci a potřebujete rychlou půjčku? Online nebankovní úvěr vám vytrhne trn z paty

Publikováno: 21.1.2020 | Půjčky

Ztráta zaměstnání je pro každého velice nepříjemná. Zvláště musíte-li platit hypotéku a starat se o rodinu. Dostat se do ní však může prakticky kdokoliv. Podpora z Úřadu práce v mnoha případech pokryje pouze to nejnutnější a pokud nemáte movitého strýčka, který vás založí, nezbývá vám nic jiného než se poohlédnout po jakékoliv možnosti pro získání finančních prostředků. Právě na tyto situace reagují ochotně nebankovní instituce poskytující půjčky bez doložení příjmů téměř každému.

Celý článek

Jak vybrat půjčku bez registru a na co si dát pozor?

Publikováno: 16.1.2020 | Půjčky

Úvěrových společností existuje celá řada a vzájemně se předhání o jednotlivé klienty, kteří potřebují půjčit. I při záznamu v registru dlužníků můžete využít nabídky některého z nebankovních poskytovatelů. Jak to udělat co nejlépe a na co konkrétně si dát pozor? To se dozvíte v tomto článku.

Celý článek

Nebankovní půjčky na povánoční výprodeje

Publikováno: 26.12.2019 | Finance

Chcete při nákupech ušetřit? Nebankovní půjčka na povánoční výprodeje může být výhodnou investicí. Patříte k lidem, kteří nakupují nejraději po Vánocích? Rozsáhlé výprodeje, výrazné snížení cen a minimum lidí v obchodech - to jsou jen některé výhody, které mnohé vedou k tomu, že...

Celý článek

Nebankovní půjčku na počkání sjednáte během 15 minut

Publikováno: 18.12.2019 | Rady a Tipy

Potřebujete překlenout nepříznivé finanční období? Nebo vás čeká platba vysoké částky, na kterou nemáte ve svém měsíčním rozpočtu prostor? Zjistěte, jak si rychle půjčit až 100 tisíc Kč bez zdlouhavých schvalovacích procesů, aniž byste při splácení přišli na mizinu...

Celý článek
Půjčit