úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Aktuality

Vítejte v sekci aktualit webu úvěrlevně.cz

Vyplatí se zřídit si ke svému bankovnímu účtu kontokorent anebo byste raději měli sáhnout po nebankovní půjčce?

Publikováno: 19.10.2020 | Finance

Kontokorentní úvěr představuje jednu z možností rychlého získání finančních prostředků bez otravného vyplňování žádostí a formulářů. Zjednodušeně řečeno jde o možnost přečerpat svůj bankovní účet do mínusu. Využít jej lze jako prostředek pro získání půjčky do výplaty anebo v případě nenadálého výdaje, u něhož předpokládáte rychlé splacení. V jakých případech se kontokorent vyplatí a kdy je lépe sáhnout po jiném zdroji peněz?

Celý článek

Jak řešit dluhy aneb jak se dostat z dluhů a dluhové pasti

Publikováno: 1.10.2020 | Rady a Tipy

Pokud žijete od výplaty k výplatě a každý měsíc si říkáte, že ten další to bude lepší, asi lžete sami sobě. Musíte vymyslet, jak přežít do dalšího měsíce a jak navíc ušetřit. Jak se dostat z dluhů?

Celý článek

Stravenkový paušál by mohl platit již od příštího roku. Co nového přinese?

Publikováno: 26.9.2020 | Finance

Součástí daňového balíčku navrhovaného ministerstvem financí je také stravenkový paušál, který by mohl zaměstnancům přihrát každý měsíc do kapsy pěkných pár drobných. Stravenkový paušál by měl částečně vyrovnat zaměstnanecké benefity, jejichž poskytování je čistě v gesci konkrétního zaměstnavatele a umožnit všem zaměstnancům kompenzaci stravného.

Celý článek

Od září se vrací povinnost placení záloh na pojistném pro OSVČ

Publikováno: 19.9.2020 | Finance

Pandemie koronaviru nepřinesla jen negativní konsekvence, mnoho OSVČ v opatřeních, která byla díky ní byla nastavena, spatřovalo výhody. A to zcela oprávněně. Jednou z nich bylo úplné odpuštění placení záloh na pojistném pro OSVČ podnikající na hlavní i vedlejší poměr v období od března do konce srpna letošního roku. Od září se však již opět povinnost platit vrací a nevyhne se nikomu. Dobrou zprávou je ale to, že zálohy za předchozí období nebude nutné doplácet.

Celý článek

Novela zákoníku práce počítá s navýšením minimální mzdy. Koho se bude týkat?

Publikováno: 15.9.2020 | Finance

Připravovaná novela zákoníku práce z pera Ministerstva práce a sociálních věcí počítá i s úpravou výše minimální mzdy, která bude důsledkem nového způsobu jejího výpočtu. Co všechno se změní a jak tedy nakonec bude minimální mzda vysoká? A koho se její úprava nejvíce dotkne?

Celý článek

Za jakých podmínek vám může pronajímatel dát okamžitou výpověď z nájmu?

Publikováno: 9.9.2020 | Rady a Tipy

Konečně jste sehnali bydlení v pronájmu a těšíte se, že budete mít alespoň po dobu trvání nájemní smlouvy jistou střechu nad hlavou? Možná vás vyvedeme z falešné představy, pronajímatel vám v některých případech může dát z nájmu okamžitou výpověď? Za jakých podmínek a co vše musíte porušit, aby vám tato situace hrozila?

Celý článek
Půjčit