Vítejte v sekci aktualit webu úvěrlevně.cz

Hrozí vám zesplatnění půjčky? Jak mu předejít?

Máte jednu nebo několik půjček a jejich poskytovatel vám hrozí jejich zesplatněním? O co se jedná a v jakých případech lze tento krok považovat za ohrožující pro dlužníka? Z jakých důvodů může k zesplatnění půjčky dojít? A jak se mu lze vyhnout? Jak se liší zesplatnění podnikatelského a běžného spotřebitelského úvěru? Jaké důvody mohou vést věřitel k tomu, aby k zesplatnění přistoupil? Chcete se ve vaší situaci lépe zorientovat a připravit se na možné eventuality? Přinášíme vám odpovědi na otázky týkající se zesplatnění úvěru.

Celý článek

Nebankovní půjčka pro ženy na mateřské dovolené

Chystáte se odejít z práce a to rovnou na mateřskou? Pak už je vám asi jasné, že změny, které vás čekají, budou opravdu zásadní. A nejde jen o to, že z pracovního maratónu se přesunete do toho domácího a místo pracovních schůzek se budete připravovat na schůzky s ostatními maminkami. Kromě naprosté změny náplně všedního dne vás čeká také změna v oblasti financí. Pro každou ženu, která byla zvyklá na pravidelný příjem v určité výši, je přechod na mateřskou šokem. A co teprve přechod z mateřské na rodičovskou, kdy se příjem sníží ještě více. Pokud nemáte železnou zásobu na horší časy anebo manžela, který domů přinese dostatek peněz, pořád máte šanci zachovat si dosavadní životní standard díky úvěrům, které se nabízí i pro ženy na mateřské.

Celý článek

Razdva půjčka

Jak nebankovní Razdva půjčka funguje?

 

Čas je drahý – to je heslo, kterým se řídíme a které zastáváme. Sjednání půjčky je rychlé, jednoduché a intuitivní. Přesně takové, aby vyhovovalo vašim potřebám a aby vás zbytečně o čas a energii neobíralo. U nás se vyhnete složitým postupům a návodům. A navíc, už do 15 minut od schválení žádosti se můžete těšit na peníze na svém bankovním účtu.

Celý článek

Jak získat půjčku pro podnikatele?

Začít podnikat bez peněz není nic snadného. Pokoušela se o to už pěkná řádka lidí a jejich výsledky byly různé. Většinou však podnikání bez peněz velice rychle končí. Přitom opatřit si peníze potřebné na rozjezd vašich podnikatelských aktivit není zas až tak složité. Jak tedy na to? Využijte bankovních i nebankovních půjček, přátel, crowfundingu, peer to peer půjček anebo oslovte investora. Využít můžete klidně i kombinace několika možností. Přinášíme vám přehled jejich předností, na základě kterého si snadno vyberete tu, která je pro vás nejvhodnější.

Celý článek

Půjčky pro lidi po insolvenci

Trápí vás insolvence? Dostali jste se do řízení a stejně potřebujete peníze navíc? Jste v insolvenci a nevíte, jestli by vám někde vůbec vypůjčili peníze?

Celý článek

Novela exekučního řádu přinese zásadní změny. Co nového čeká dlužníky?

Koncem června prošla Senátem a začátkem července konečně i Poslaneckou sněmovnou novela exekučního řádu, o které naši zákonodárci debatovali více než 2 roky. Přináší změny, které mají pomoci dlužníkům a omezit exekutory. Ti se hodlají proti novému znění exekučního řádu ohradit u Ústavního soudu. Přesto novela znamená šanci pro lidi v exekucích, kteří budou moci nejprve platit dluh a potom teprve penále.

Celý článek