INFORMACE PRO SPOTŘEBITELE DLE § 93 ZÁKONA O SPOTŘEBITELSKÉM ÚVĚRU


 

O NÁS

Provozovatelem této internetové stránky je samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů registrovaný u České národní banky, společnost DSCredit s.r.o., IČ: 05838223, se sídlem Čéčova 636/54, 370 04 České Budějovice, zapsaná v obchodním rejstříku vedeným Krajským soudem v Českých Budějovicích pod sp. zn. C 25896.

Ověření registrace je možné provést na stránkách www.cnb.cz v sekci „Dohled a regulace“, kde po otevření stránky„Seznamy a evidence“, kliknete na „Seznamy regulovaných a registrovaných subjektů“, kde pod heslem „Přímé vyhledání“ zadáte naše identifikační údaje.

DSCredit s.r.o. neposkytuje radu ve smyslu § 85 odst. 1 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. DSCredit s.r.o. neuzavírá se spotřebitelem smlouvu o zprostředkování spotřebitelského úvěru.


 

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Kontaktní adresa: Čéčova 636/54, 370 04 České Budějovice

Telefon: 777853070

E-mail: dscredit@dscredit.cz


 

ODMĚNA ZA ZPROTŘEDKOVÁNÍ

Spotřebitel nehradí žádnou odměnu přímo společnosti DSCredit s.r.o. DSCredit s.r.o. má za zprostředkování spotřebitelského úvěru nárok na odměnu od poskytovatele dle konkrétního typu úvěru a poskytovatele. DSCredit s.r.o. nesmí současně pobírat odměnu nebo pobídku od spotřebitele i od poskytovatele nebo třetí osoby. Uzavření smlouvy o zprostředkování spotřebitelského úvěru nesmí být svázáno s jakoukoli doplňkovou službou.


 

STÍŽNOST

Spotřebitel je oprávněn obrátit se na společnost DSCredit s.r.o. se svojí stížností týkající se poskytnutých služeb. Stížnost je možné podat prostřednictvím emailu dscredit@dscredit.cz


 

MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPOTŘEBITELSKÝCH SPORŮ

V případě sporu týkajícího se spotřebitelského úvěru může spotřebitel řešit spor mimosoudně prostřednictvím Finančního arbitra (www.finarbitr.cz). V případech, kdy k řešení sporu není oprávněn Finanční arbitr, může spotřebitel řešit spor mimosoudně prostřednictvím podání České obchodní inspekci (www.coi.cz).


 

ORGÁN DOHLEDU

Orgánem dohledu je Česká národní banka se sídlem Na Příkopě 28, 115 03 Praha 1 (www.cnb.cz)