úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Finance

Razdva půjčka

Publikováno: 6.10.2021 | Půjčky

Jak nebankovní Razdva půjčka funguje?

 

Čas je drahý – to je heslo, kterým se řídíme a které zastáváme. Sjednání půjčky je rychlé, jednoduché a intuitivní. Přesně takové, aby vyhovovalo vašim potřebám a aby vás zbytečně o čas a energii neobíralo. U nás se vyhnete složitým postupům a návodům. A navíc, už do 15 minut od schválení žádosti se můžete těšit na peníze na svém bankovním účtu.

Celý článek

Jak získat půjčku pro podnikatele?

Publikováno: 10.9.2021 | Půjčky

Začít podnikat bez peněz není nic snadného. Pokoušela se o to už pěkná řádka lidí a jejich výsledky byly různé. Většinou však podnikání bez peněz velice rychle končí. Přitom opatřit si peníze potřebné na rozjezd vašich podnikatelských aktivit není zas až tak složité. Jak tedy na to? Využijte bankovních i nebankovních půjček, přátel, crowfundingu, peer to peer půjček anebo oslovte investora. Využít můžete klidně i kombinace několika možností. Přinášíme vám přehled jejich předností, na základě kterého si snadno vyberete tu, která je pro vás nejvhodnější.

Celý článek

Půjčky pro lidi po insolvenci

Publikováno: 3.9.2021 | Finance

Trápí vás insolvence? Dostali jste se do řízení a stejně potřebujete peníze navíc? Jste v insolvenci a nevíte, jestli by vám někde vůbec vypůjčili peníze?

Celý článek

Novela exekučního řádu přinese zásadní změny. Co nového čeká dlužníky?

Publikováno: 23.8.2021 | Rady a Tipy

Koncem června prošla Senátem a začátkem července konečně i Poslaneckou sněmovnou novela exekučního řádu, o které naši zákonodárci debatovali více než 2 roky. Přináší změny, které mají pomoci dlužníkům a omezit exekutory. Ti se hodlají proti novému znění exekučního řádu ohradit u Ústavního soudu. Přesto novela znamená šanci pro lidi v exekucích, kteří budou moci nejprve platit dluh a potom teprve penále.

Celý článek

Invalidní důchod 2021

Publikováno: 11.8.2021 | Finance

O invalidní důchod může požádat každý, kdo kvůli fyzickému nebo psychickému omezení není nadále schopen vykonávat stávající povolání. Důvody mohou být rozmanité od pracovního úrazu, přes negativní důsledky šikany po nepředvídatelné zhoršení zdraví, které může ústit do nemoci z povolání anebo neschopnosti zajistit si základní živobytí. Jaké stupně invalidního důchodu existují a jak o něj lze zažádat? Přinášíme přehled všech důležitých informací a změn týkajících se invalidního důchodu v roce 2021.

Celý článek

Existenční a životní minimum. V čem se liší? Co mají společného? A jak jejich výši ovlivnil koronavirus?

Publikováno: 2.8.2021 | Finance

Když máte hluboko do kapsy, stále ještě nemusíte třít bídu s nouzí. Nechtějí vám půjčit, protože nejste dostatečně bonitní? Pak zkuste požádat o některou ze sociálních dávek, třeba budete mít štěstí a stát vás podrží. Pro potřeby výpočtu sociálních příspěvků se využívají dvě důležité částky, těmi jsou životní a existenční minimum. Někdo je zaměňuje, to je ale chyba.

Celý článek
Půjčit