Finance

Půjčky bez příjmu: Hledáte finanční pomoc? Buďte opatrní!

Jistě jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste potřebovali finanční injekci, ale naráželi jste na frustraci spojenou s dokládáním vašich příjmů u banky či nebankovní společnosti.

Finanční instituce totiž potřebují mít jistotu, že jejich klienti jsou schopni řádně splácet své půjčky, a to vyžaduje důkladné ověření příjmů a finanční pevnost žadatelů.

Naštěstí existuje alternativa - půjčky bez nutnosti předkládání příjmových dokladů. Tyto půjčky vám nabízejí finanční hotovost bez potřeby detailního zkoumání vašich finančních prostředků.

Toto může být velmi lákavé pro mnoho lidí, ale je důležité si uvědomit, že tato volba nese svá rizika.

Celý článek

Vyplatí se půjčka bez registru? Rozhodování v náročných finančních situacích

Život přináší různé neočekávané situace, které mohou vyžadovat okamžitou finanční pomoc.

Může to být náhlý výdaj, nutnost opravy auta nebo jiná nepředvídatelná událost. Pokud máte negativní záznam v registru dlužníků, může se zdát, že vám tradiční půjčky nejsou dostupné.

Nicméně existuje možnost získat půjčku bez registru, která vám může pomoci v obtížných situacích. Ale je to opravdu dobrá volba pro vás? Zvažme to detailně.

Celý článek

Půjčka bez příjmu: Pochopení rizik a alternativ

Neustálé dokládání příjmů při žádosti o půjčku může být obtížné a stresující. Přesto je to běžná praxe většiny bank a nebankovních společností, které potřebují zjistit, zda máte finanční prostředky na splácení dluhu. Ale co když existuje jiná možnost - půjčka bez příjmu?

Celý článek

Nebankovní půjčka pro ženy na mateřské dovolené

Chystáte se odejít z práce a to rovnou na mateřskou? Pak už je vám asi jasné, že změny, které vás čekají, budou opravdu zásadní. A nejde jen o to, že z pracovního maratónu se přesunete do toho domácího a místo pracovních schůzek se budete připravovat na schůzky s ostatními maminkami. Kromě naprosté změny náplně všedního dne vás čeká také změna v oblasti financí. Pro každou ženu, která byla zvyklá na pravidelný příjem v určité výši, je přechod na mateřskou šokem. A co teprve přechod z mateřské na rodičovskou, kdy se příjem sníží ještě více. Pokud nemáte železnou zásobu na horší časy anebo manžela, který domů přinese dostatek peněz, pořád máte šanci zachovat si dosavadní životní standard díky úvěrům, které se nabízí i pro ženy na mateřské.

Celý článek

Půjčky pro lidi po insolvenci

Trápí vás insolvence? Dostali jste se do řízení a stejně potřebujete peníze navíc? Jste v insolvenci a nevíte, jestli by vám někde vůbec vypůjčili peníze?

Celý článek

Invalidní důchod 2021

O invalidní důchod může požádat každý, kdo kvůli fyzickému nebo psychickému omezení není nadále schopen vykonávat stávající povolání. Důvody mohou být rozmanité od pracovního úrazu, přes negativní důsledky šikany po nepředvídatelné zhoršení zdraví, které může ústit do nemoci z povolání anebo neschopnosti zajistit si základní živobytí. Jaké stupně invalidního důchodu existují a jak o něj lze zažádat? Přinášíme přehled všech důležitých informací a změn týkajících se invalidního důchodu v roce 2021.

Celý článek