Půjčky pro lidi po insolvenci

Trápí vás insolvence? Dostali jste se do řízení a stejně potřebujete peníze navíc? Jste v insolvenci a nevíte, jestli by vám někde vůbec vypůjčili peníze?

1

Vyplňte formulář žádosti o půjčku

Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.

2

Vaší žádost zpracujeme obratem

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku

3

Po schválení jsou vám ihned vyplaceny peníze

Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.

Online žádost o půjčku

Půjčky pro lidi po insolvenci

Jde to těžko, ale řešení existuje

Abychom si to na začátku osvětlili tak si řekneme, co insolvence vlastně znamená. Dá se říct, že je to druh soudního řízení, v rámci kterého dochází k vypořádání dluhů. Smyslem celého procesu je uspokojit co nejvíce dlužníkových věřitelů.

Pokud soud umožní dlužníkovi, aby byl v insolvenci, tak ten pak po dobu 5 let žije jenom z životního minima, ostatní příjmy jdou na oddlužení. Podmínkou oddlužení je, že má dlužník stálou práci a do 5 let dokáže splatit alespoň 30% svých dluhů.

Potřebujete si půjčit v insolvenci?

V těchto případech ovšem vůbec nepochodíte u bank, protože ty nepřicházejí v úvahu, aby vám nějaké peníze půjčily, když jste v insolvenci. Každá banka vás zkrátka odmítne, takže se můžete obrátit jenom nanebankovní společnosti. A to jen některé.

Zde jsou kritéria mnohem mírnější a poskytují se dokonce tyto speciální půjčky pro lidi v insolvenci, na které se můžete obrátit.

Vyplníte jednoduchý online formulář na internetu a můžete si vypůjčit od 1 000 Kč až po 10 000 Kč nebo i více, pokud budete potřebovat. K podání žádosti o tyto půjčky se ničím „nezavazujete.

Žádost je vyřízená během několika minut, což je velkou výhodou

Výhody těchto nebankovních půjček

  • Půjčka je bezúčelová (nemusíte říkat, na co peníze potřebujete)

· Půjčku vyřídíte rychle a online

· Vyplacení na účet nebo v hotovosti

  • Možnost předčasného splacení bez sankcí

  • Bez poplatků za vyřízení půjčky

  • Možnost odkladu splátek

V případě, že si chcete brát půjčku v insolvenci, buďte obzvlášť obezřetní a dobře si půjčku promyslete, abyste ji byli schopni splácet. Nechcete přece, aby vám soud zrušil proces oddlužení a abyste se tak dostali do ještě větších problémů.

Půjčka po ukončení insolvence

Po ukončení insolvence zůstává dlužník v evidenci přesně 5 let. V této době už jsou možnosti půjček o něco větší, banka vám však stále s největší pravděpodobností nepůjčí, minimálně do vašeho výmazu z insolvenčního rejstříku. Větší nabídka a možnosti tak budou i v tomto případě u nebankovních půjček.

Co zlepšuje šance na získání půjčky v insolvenci a po ní

  • Platit včas účty za telefon, energie apod.

· Nemít jiné nové závazky a dluhy po splatnosti

· Mít stálé zaměstnání

· Mít stabilní příjem

  • Žádat o přiměřeně vysokou částku

Proč může být problém, když po insolvenci žádáte o příliš vysokou půjčku? Jde o to, že půjčku, která přesahuje vaše možnosti vám banka nedá a vaše žádost bude zamítnutá.

Vždy si dávejte pozor na neplnění závazků v insolvenčním řízení. Z neplnění svých závazků v insolvenci totiž často vyplývají vysoké sankce. Dobře si proto rozmyslete, jestli je pro vás půjčka navíc v insolvenci vhodná a jestli ji dokážete splatit. Nenechejte si zbytečně zkomplikovat už tak dost složitou finanční situaci.

Pokud však nutně peníze potřebujete, abyste se zachránili, nebo své bydlení či cokoliv dalšího, tak se rozhodně můžete obrátit na naši službu, která vám pomůže dostat se z vašich úskalí.

Rychlá nebankovní půjčka bez
registru a poplatků

Proč lidé řeší finance s námi?

Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes 3500 půjček

Požádejte si o nebankovní
půjčku právě teď!

ikona Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

ikona Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ikona Smluvní pokuta

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka
bez registru až 200.000

Online žádost o půjčku