úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Rychlá půjčka

Potřebujete půjčku? A potřebujte ji rychle? Jaké máte možnosti?

 

Rychlost vyřízení je pro většinu žadatelů o půjčku tím nejdůležitějším kritériem, které mnohdy hraje důležitější roli než výběr finanční instituce či její ochota vyjít žadateli vstříc individuálními podmínkami. Většina zájemců o půjčku navštíví v první řadě svoji banku a až v případě neúspěchu se porozhlíží po jiných možnostech. Bankovní půjčky jsou sice sázkou na jistotu, na rychlost se ale v jejich případě spoléhat nelze. Vyjít klientům vstříc, se v tomto ohledu naopak snaží nebankovní finanční instituce, které dobře vědí, že při sjednávání půjčky je rychlost zcela zásadní.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Rychlá půjčka

 

Jaké možnosti máte, chcete-li si rychle půjčit?

 

V současné době si půjčku můžete vzít několika způsoby, které se v rychlosti poměrně zásadně liší. Jde zejména o:

 

  • sjednání online,
  • půjčka přes SMS,
  • telefonickou půjčku,
  •  sjednání půjčky na pobočce.

 

Na pobočku míří konzervativní žadatelé

V případě návštěvy pobočky musíte počítat s nejdelší dobou pro vyřízení. Obvykle je potřeba podepsat celou řadu dokumentů, které byste měli předem prostudovat a i v případě úspěchu se schvalovací proces může protáhnout až na několik dní. Tento způsob vyřízení půjčky preferují zejména konzervativněji zaměření lidé vyžadující osobní přístup.

 

Půjčky sjednané prostřednictvím telefonu či SMS jsou na vzestupu

Výrazně rychlejší je pak sjednání půjčky přes telefon nebo s potvrzením prostřednictvím SMS kódu. Půjčku vyřídíte odkudkoliv, klidně i z klidu domova. Zejména v případě opakované žádosti a předchozího včasného splácení si budete moci vzít půjčku prakticky ihned. Telefonické a SMS půjčky jsou v současné době velice oblíbené zejména mezi rychlými půjčkami.

 

Bezkonkurenčně nejrychleji si půjčíte online

Nejrychlejší variantou v případě, že již nejste stálým klientem některé nebankovní instituce, je půjčka online. Žádost provedete jednoduše vyplněním internetového dotazníku a peníze můžete mít na účtu do druhého dne, případně si je ihned vyzvednete v síti prodejen některého ze smluvních partnerů. Online si můžete půjčit malou částku i větší obnos peněz. Ve druhém případě je někdy vyžadováno i potvrzení o výši přijmu. I to však lze naskenovat a poslat online. Při sjednání půjčky přes internet tak prakticky nemusíte vytáhnout paty z domu.

Zaskočily vás nečekané výdaje? Potřebujete půjčit rychle a bez zbytečných formalit? Máte zápis v registru dlužníků nebo jste z jakéhokoliv jiného důvodu pro banku neperspektivním klientem? Naše rychlá půjčka má pro vás řešení.

Budete překvapeni, jak flexibilně jsme schopni vyhovět vašim požadavkům. Stačí vyplnit náš jednoduchý formulář a nechat vše na našich šikovných operátorech.

 

Naše rychlá půjčka se neptá, na co peníze potřebujete. Nezjišťuje, jestli pravidelně chodíte do práce nebo se momentálně potýkáte s omezeným rozpočtem na mateřské dovolené. A nekontroluje ani registr dlužníků. Půjčka bez registru moc dobře ví, jak snadné je dostat se mezi neplatiče. Vždyť stačí jedna nedoručená složenka případně halířový nedoplatek při libovolné splátce úvěru a na průšvih je zaděláno! Rychlá půjčka je jednoduchým řešením pro jakoukoliv životní situaci.

Nebankovní půjčka má pochopení pro vše, co se může přihodit. Dokáže pomoci z nesnází komukoliv a kdykoliv. Jeto skutečně velmi rychlá půjčka nezávislá na úzce sešněrované pracovní době bankovních úředníků či dostupnosti nejbližší pobočky bankovního ústavu, jejíž otevírací doba je jen málokdy slučitelná s běžnou pracovní dobou řadového zaměstnance.

 

Půjčka bez registru je dostupná pro každého

Nebankovní půjčka svým klientům věří.  Dobře ví, že někdy může malá finanční injekce vyřešit mnohem větší a palčivější problémy, ať už se jedná o penále za pozdní splátku u jiné půjčky, včasné uhrazení pokuty za rychlou jízdu nebo nákup dárku k 50. narozeninám pro vzdálenou tetu, která je v opačném případě schopná rozhádat celou rodinu.

Ať už potřebujete 1 000 Kč nebo rovnou 100 000 Kč, určitě nenechte problémy takříkajíc vyhnít a zbavte se jich hned na počátku. Nebankovní půjčka navíc umí být velmi vstřícná. Kladně vyhoví požadavku na odložení splátek např. z důvodu nemoci a poradí si i s nestandardními požadavky, třeba s výplatou peněz na ruku v případě zablokovaného bankovního účtu. Stačí se jen svěřit se svými potřebami a přáními.

Bezpečná a levná půjčka pro jakoukoliv životní situaci

Chybí vám pár tisíc do výplaty, marně čekáte na slibovaný přeplatek za elektřinu, který jste chtěli použít na dovolenou, nebo vám kamarádka dluží už druhý měsíc za nájem bytu? Nevadí, půjčka bez registru je tu přesně pro vás. Můžete ji kdykoliv splatit bez dalších sankcí a zaplatíte úroky pouze za dobu, kterou jste aktivně využívali.

Vše je absolutně bezpečné. Vaše údaje se ke třetím stranám nedostanou, pokud budete všechny splátky hradit řádně a včas. Využijte možností, jež nabízí moderní doba a naše rychlá půjčka a nedovolte, aby vás zaskočily jakékoliv problémy. Vaše rychlá cesta k penězům začíná právě zde, nenechte si takovou příležitost protéct mezi prsty! S námi budete připraveni absolutně na cokoliv!

Potřebujete peníze ihned?

Některé nebankovní společnosti nabízí opravdu rychlé vyřízení půjček. Dnešní moderní doba k tomu také přispívá velice jednoduchými pravidly, která splní každý.

Ještě ten samý den chcete něco zaplatit, cokoliv si objednat, nebo jste v horší situaci a musíte nezbytně rychle zaplatit poplatky, penále či cokoliv dalšího a nemáte čas čekat do další výplaty nebo na to, až zase budete mít na svém účtu nějaké peníze?

Tlačí vás čas nebo už vám došel a vy nevíte, jak si se špatnou finanční situací poradit? Nechcete obtěžovat přátele nebo rodinu a je vám trapně, když byste museli jít do banky pro peníze? Navíc by vyřízení trvalo opravdu dlouhou dobu a ještě byste museli dokládat své příjmy, důvody na co peníze potřebujete a čekali byste týdny na vyplacení? Pak zvolte zcela odlišný způsob, který pro vás bude mnohem přívětivější.

Rychlá půjčka je zde od toho, aby vám také velice rychle pomohla. Pokud potřebujete opravdu okamžitou pomoc, dá se všechno vyřídit online pomocí internetu a to velice snadno. Není k tomu zapotřebí dlouhé papírování, ani chození do banky či jakékoliv další vyřizování. Bohatě k tomu postačí pár jednoduchých kroků, které klidně zvládnete i z pohodlí vašeho domova, když budete sedět u počítače nebo notebooku.

Vyplňte jednoduchý formulář 

- Není v tom nic složitého. Zde vyplňujete základní údaje, které o sobě znáte a zadáváte například výši částky, kterou si chcete vypůjčit. Tato částka se může pohybovat od 1000Kč až po 100 000Kč. Předem neplatíte žádné poplatky. Peníze navíc budete moci použít jakkoliv. Na co zrovna potřebujete, ať se jedná o koupi předmětu, auta či zaplacení dovolené, to je jedna z těch příjemnějších věcí, ale může se také jednat o rekonstrukci, opravu, nebo ještě hůře vyplacení z dluhů nebo exekucí. Nikdo se vás nebude ptát, na co peníze potřebujete.

- Zasílají se naskenované doklady totožnosti plus musíte připsat svůj bankovní účet, na který se peníze posílají. Pokud byste si přáli vyplatit peníze hotově, tak to také není žádný problém. V případě jakýchkoliv problémů ze zdravotního hlediska nebo byste byli jinak finančně indisponovaní, tak si můžete splátky zdarma odložit a to až o 4 měsíce.

- Celé schválení trvá jenom pár minut, než své peníze dostanete.

Reference našich klientů

29.06.2020 60 000 Kč
NELA K. - Olomouc 19 let
Na www.uverlevne.cz jsem žádala o půjčku ve čtyři odpoledne a druhý den ráno byly peníze na mém účtu. Tak rychlé vyřízení jsem nečekala.
29.06.2020 4 000 Kč
TAŤÁNA C. - Liberec 37 let
Jsem momentálně nezaměstnaná, občas se naskytne nějaká brigáda, ale nic stálého. Potřebovala jsem zaplatit dceři školu v přírodě a na www.uverlevne.cz mi vyhověli ihned. Nevím, jak bych to jinak zvládla.
29.06.2020 100 000 Kč
ALEŠ J. - Kladno 44 let
Podnikání mi nevyšlo, ale život jde dál, naštěstí jsem objevil www.uverlevne.cz a to mi umožnilo vyřešit resty. Mám novou práci, teď už bude líp.
29.06.2020 6 000 Kč
ANTONÍN K. - Břeclav 72 let
Bál jsem se, jaké budou podmínky na nebankovním úvěru www.uverlevne.cz Ale všechno se vyřídilo rychle, bez poplatků a navíc jsem nemusel nikam chodit, což ve svém věku opravdu uvítám

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.