úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Rychlá půjčka

Potřebujete půjčku? A potřebujte ji rychle? Jaké máte možnosti?

 

Rychlost vyřízení je pro většinu žadatelů o půjčku tím nejdůležitějším kritériem, které mnohdy hraje důležitější roli než výběr finanční instituce či její ochota vyjít žadateli vstříc individuálními podmínkami. Většina zájemců o půjčku navštíví v první řadě svoji banku a až v případě neúspěchu se porozhlíží po jiných možnostech. Bankovní půjčky jsou sice sázkou na jistotu, na rychlost se ale v jejich případě spoléhat nelze. Vyjít klientům vstříc, se v tomto ohledu naopak snaží nebankovní finanční instituce, které dobře vědí, že při sjednávání půjčky je rychlost zcela zásadní.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

Schválení půjčky trvá jen pár minut

V případě nenadálých životních situací si můžete splátky odložit. V případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Půjčku můžete čerpat vyplacením na váš bankovní účet, nebo v hotovosti.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Rychlá půjčka

Jaké možnosti máte, chcete-li si rychle půjčit?

 

V současné době si půjčku můžete vyřídit několika způsoby, které se v rychlosti poměrně zásadně liší. Jde zejména o:

 

  • sjednání online,
  • půjčka přes SMS,
  • telefonickou půjčku,
  • sjednání půjčky na pobočce.

 

Na pobočku míří konzervativní žadatelé

 

V případě návštěvy pobočky musíte počítat s nejdelší dobou pro vyřízení. Obvykle je potřeba podepsat celou řadu dokumentů, které byste měli předem prostudovat a i v případě úspěchu se schvalovací proces může protáhnout až na několik dní. Tento způsob vyřízení půjčky preferují zejména konzervativněji zaměření lidé vyžadující osobní přístup.

 

Půjčky sjednané prostřednictvím telefonu či SMS jsou na vzestupu

Výrazně rychlejší je pak sjednání půjčky přes telefon nebo s potvrzením prostřednictvím SMS kódu. Půjčku vyřídíte odkudkoliv, klidně i z klidu domova. Zejména v případě opakované žádosti a předchozího včasného splácení si budete moci vzít půjčku prakticky ihned. Telefonické a SMS půjčky jsou v současné době velice oblíbené zejména mezi rychlými půjčkami.

 

Bezkonkurenčně nejrychleji si půjčíte online

 

Nejrychlejší variantou v případě, že již nejste stálým klientem některé nebankovní instituce, je půjčka online. Žádost provedete jednoduše vyplněním internetového dotazníku a peníze můžete mít na účtu do druhého dne, případně si je ihned vyzvednete v síti prodejen některého ze smluvních partnerů. Online si můžete půjčit malou částku i větší obnos peněz. Ve druhém případě je někdy vyžadováno i potvrzení o výši přijmu. I to však lze naskenovat a poslat online. Při sjednání půjčky přes internet tak prakticky nemusíte vytáhnout paty z domu.

 

Zaskočily vás nečekané výdaje? Potřebujete půjčit rychle a bez zbytečných formalit? Máte zápis v registru dlužníků nebo jste z jakéhokoliv jiného důvodu pro banku neperspektivním klientem? 

 

Budete překvapeni, jak flexibilně jsme schopni vyhovět vašim požadavkům. Stačí vyplnit náš jednoduchý formulář.

 

 

Rychlá půjčka nezjišťuje, jestli pravidelně chodíte do práce nebo se momentálně potýkáte s omezeným rozpočtem na mateřské dovolené. Záznam v registru dlužníků taktéž nebývá větší problém. Půjčka bez registru moc dobře ví, jak snadné je dostat se mezi neplatiče. Vždyť stačí jedna nedoručená složenka, případně halířový nedoplatek při libovolné splátce úvěru a na průšvih je zaděláno! Rychlá půjčka je jednoduchým řešením pro jakoukoliv životní situaci.

 

Nebankovní půjčka má pochopení pro vše, co se může přihodit. Dokáže pomoci z nesnází komukoliv a kdykoliv. Jeto skutečně velmi rychlá půjčka nezávislá na úzce sešněrované pracovní době bankovních úředníků či dostupnosti nejbližší pobočky bankovního ústavu, jejíž otevírací doba je jen málokdy slučitelná s běžnou pracovní dobou řadového zaměstnance.

 

 

Reference našich klientů

29.08.2022 18 000 Kč
IVETA G. - Beroun 27 let
www.uverlevne.cz mi neuvěřitelně pomohl, když jsem po autonehodě zůstala dva měsíce v pracovní neschopnosti.
29.08.2022 6 000 Kč
ADÉLA U. - Luhačovice 41 let
Občas máme víc výdajů, než kolik náš účet utáhne. S dětmi jeden nikdy neví. A tak jsem ráda, že si případně můžeme zařídit půjčku rychle přes internet.
29.08.2022 70 000 Kč
OLDŘICH M. - Uherské Hradiště 58 let
Oceňuji možnost rychlé půjčky přes www.uverlevne.cz, šetří se tím čas a práce na obou stranách a to vidím, jako velkou výhodu.
06.08.2022 4 000 Kč
František - Svitavy 35 let
Nebankovní půjčku jsem potřeboval ihned. Přes vás to bylo v pohodě

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.