Bankovní půjčka

Koupit si pozemek, pořídit si vlastní bydlení, dům nebo byt, zařídit rekonstrukci nebo si vylepšit vozový park novým autem. To vše stojí hodně peněz. A málokdo má zdroje, aby tyto náklady bez potíží pokryl. I to jsou důvody, proč se začít ohlížet po nějaké půjčce. A právě pro řešení vyšších finančních nároků nebo umožnění dlouhodobějších splátek, se vyplatí oslovit solidního partnera, jakým může být banka. Jaké výhody a nevýhody může mít bankovní půjčka?

1

Vyplňte formulář žádosti o půjčku

Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.

2

Vaší žádost zpracujeme obratem

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku

3

Po schválení jsou vám ihned vyplaceny peníze

Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.

Online žádost o půjčku

Bankovní půjčka

Banka s dohledem

Bankovní domy jsou považovány za spolehlivé finanční instituce, u kterých můžete své peníze ukládat, zřizovat si účty, nebo naopak čerpat finance pro své potřeby. Banka může fungovat jen na základě jí udělené licence od České národní banky, která na ní navíc i vykonává dohled. Z toho důvodu jsou podmínky pro získání půjčky nebo třeba hypotéky přísnější než u poskytovatele nebankovní půjčky.

Výhody bankovní půjčky

Bankovní instituce vyvolávají a poskytují pocit solidnosti a jistoty. Pokud jste navíc i jejich dlouhodobý klient, například máte zřízený běžný účet, často dosáhnete na zajímavější nabídky, než jsou poskytovány ostatním subjektům na trhu.

Klady bankovní půjčky spočívají především v:

  • možnosti půjčit si i vyšší částky,
  • nastavení dlouhého období pro splácení,
  • obvykle nižších úrokových sazbách i RPSN,
  • určité pomoci při neschopnosti splácet,
  • možnosti pojištění si splátek nebo zajištění půjčky online.

Nevýhody bankovní půjčky

Standardní nevýhodou půjčky nebo žádosti o hypotéku jsou její přísnější podmínky pro získání. Často musíte počítat se zjišťováním vašich příjmů nebo možností ručení. S tím i souvisí pravděpodobná delší doba vyřízení. Častým nešvarem jsou i různé poplatky, například za vyřízení a vedení úvěru. Ale řada bank se již od (pro klienty) méně výhodných poplatků začíná odklánět.

Na co se hodí bankovní půjčky?

Nejvíce se bankovní půjčky využívají na finanční krytí hypoték, tedy v souvislosti s novým bydlením nebo rekonstrukcí stávajícího. Půjčit si ovšem můžete i například na investování, třeba do dětí, do jejich vzdělávání (zvlášť v zahraničí), pro pořízení jakýchkoli hmotných věcí nebo i k překlenutí obtížnějšího finančního období.

Rychlá nebankovní půjčka bez
registru a poplatků

Proč lidé řeší finance s námi?

Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes 3500 půjček

Požádejte si o nebankovní
půjčku právě teď!

ikona Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

ikona Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ikona Smluvní pokuta

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka
bez registru až 200.000

Online žádost o půjčku