úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčka ihned a Online

Jednoduché a rychlé vyřízení? Žádné zbytečné papírování nebo chození do banky? Nechcete zbytečně dlouho čekat a ani dokládat mnoho papírů? Pak zvolte správně!

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

Schválení půjčky trvá jen pár minut

V případě nenadálých životních situací si můžete splátky odložit. V případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Půjčku můžete čerpat vyplacením na váš bankovní účet, nebo v hotovosti.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka ihned a Online

 

Online jde dnes naprosto vše

- nemusíte chodit do banky, čekat fronty nebo se dopředu týdny objednávat, než vás vůbec vezmou. Čekají se také dlouhé fronty, když přijdete bez ohlášení. Zbytečně v bance sedíte nebo stojíte a čekáte a čekáte a čekáte. Všichni se vás na něco ptají, musíte mít hodně trpělivosti, než si to všechno v bance zapíší a vyplní.

- Nenaháníte své šéfy a nemusíte mít papírové potvrzení o příjmu. Dokonce je to i pro lidi, kteří stálé příjmy nemají, takže by vám v bance ani půjčku nedali, pokud nemáte stabilní příjem. Nebankovní půjčky jsou i pro maminky na mateřské dovolené, důchodce, studenty, brigádníky nebo lidi bez stabilního příjmu.

- nečeká vás ani dlouhé papírování. Vyplňování všech těch dokumentů, které si banka zakládá či jiné papírování. To všechno pomine, protože budete vyplňovat pouze jednoduchý formulář a potřebné dokumenty můžete nahrát online, nebo poslat emailem.

- nepotkáte se s žádnými lidmi. Občas je to také nežádoucí, když v bance narazíte na paní, která zrovna nemá svůj den, takže vycházíte ještě otrávenější, než jste tam vešli.

- Nemusíte se cítit špatně. Nic špatného neděláte, takže se nemusíte cítit provinile, když si peníze půjčujete. V bance se na vás všichni divně dívají, u nás se tomu vyhnete, protože vyřízení je pouze přes internet a nezabere vám více jak pár minut.

- Ale co je hlavní, neztrácíte svůj drahocenný čas. Nikam se nevypravujete, nemusíte cestovat kilometry do banky, ani se hezky oblékat či česat. Nám je to úplně jedno, jestli jste doma v pyžamu nebo teplácích či jestli máte na sobě oblek a kravatu. U nás můžete půjčku uzavřít klidně i v županu.

 

Zabere vám to jenom pár minut!

Pokud potřebujete půjčku ihned, pak už možná po těchto kladech budete zvažovat i o online metodě, která je stejně diskrétní a také bezpečná, jako ta, kterou byste si pořizovali v bance nebo kdekoliv jinde.

 

Půjčka ihned na ruku vás potěší sjednáním online

 

Oblíbené nebankovní půjčky jsou dostupné ve dvou variantách:

  • výplata peněz na bankovní účet
  • půjčka ihned na ruku

 

Obojí má své výhody a nevýhody a je tedy jen na vás, jaký způsob zvolíte. Prvním krokem je ale vždy vyplnění jednoduchého online formuláře na našich stránkách a krátké čekání na výsledek. Poté zbývá dohodnout jen detaily a vše je vyřízeno. Peníze můžete mít na svém bankovním účtu už do několika hodin nebo si sjednat schůzku se zástupcem společnosti.

Výběr půjčky pro zadlužené v hotovosti je ideální například tehdy, když nechcete se svými problémy zatěžovat rodinu a přidělávat jim tak vrásky. Nemusíte se bát. Vaše osobní údaje jsou o nás v absolutním bezpečí. Vše se odehraje maximálně diskrétně a rychle.

 

Flexibilní půjčka pro každého

Nezáleží na tom, kolik si chcete půjčit. Ať už si brousíte zuby na malé částky okolo 10 000 Kč nebo vaše cíle sahají až ke 100 000 Kč, postup je stále stejně jednoduchý. Stačí vyplnit několik málo řádků v našem formuláři a výhodná půjčka pro zadluženétřeba na spotřebitelský úvěr může být vzápětí vaše.

Půjčka ihned na ruku je nastavena tak, aby dokázala pružně reagovat na vaše přání a požadavky. Můžete ji kdykoliv předčasně splatit (a zaplatit tak úroky jen za využitou dobu) nebo naopak odložit splátky. Přívětivé půjčky pro zadlužené si nekladou za cíl zcela „oholit“ své klienty ale naopak jim pomoci z nepříznivé životní situace. Pomohou vám odrazit se ode dna a začít znovu normálně žít. Stačí jim dát šanci. Je to jednoduché. Půjčka ihned na ruku je dostupná přes náš kontaktní formulář. Využijte toho!

 

Půjčky pro zadlužené 

Jen jedna půjčka často nestačí. Spotřebitelský úvěr vás může zasáhnout jako blesk z čistého nebe, protože oprava porouchané pračky prostě nepočká. Půjčka ihned na ruku je jednoduše dostupná online a bez zbytečného papírování. Může mít i podobu půjčky pro zadlužené příznivě nakloněné skutečně komukoliv.

Určitě to znáte. Přijdete do prodejny elektra, vyberete si nový spotřebič, a pak už se jen modlíte, aby měla paní na přepážce nebankovní společnosti dobrý den. Bohužel ho obvykle nemá a vy odcházíte s nepořízenou doprovázeni nasupeným pohledem prodavače, který díky vám přišel o čas i prémie.

Půjčky pro zadlužené si dokáží poradit s jakoukoliv situací. Lze je využít jako spotřebitelský úvěr při nákupu nezbytného vybavení do domácnosti nebo díky nim doplatit například drahé úvěry přes kreditní karty a další nevýhodné půjčky, jež dokáží svého majitele mrknutím oka dostat do nevratné dluhové spirály.

 

Reference našich klientů

29.04.2022 70 000 Kč
OLDŘICH M. - Uherské Hradiště 58 let
Oceňuji možnost rychlé půjčky přes www.uverlevne.cz, šetří se tím čas a práce na obou stranách a to vidím, jako velkou výhodu.
29.04.2022 15 000 Kč
LENKA Č. - Český Krumlov 34 let
Kéž by mi šlo v životě všechno tak hladce, jako úvěr přes www.uverlevne.cz
29.04.2022 28 000 Kč
VILÉM D. - Otrokovice 36 let
Rozhodl jsem se zkusit štěstí jako grafik na volné noze a díky nebankovní půjčce jsem si pořídil potřebný software
29.04.2022 4 000 Kč
TAŤÁNA C. - Liberec 37 let
Jsem momentálně nezaměstnaná, občas se naskytne nějaká brigáda, ale nic stálého. Potřebovala jsem zaplatit dceři školu v přírodě a přes www.uverlevne.cz v pohodě. Nevím, jak bych to jinak zvládla.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.