úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčka ihned a Online

Jednoduché a rychlé vyřízení? Žádné zbytečné papírování nebo chození do banky? Nechcete zbytečně dlouho čekat a ani dokládat mnoho papírů? Pak zvolte správně!

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka ihned a Online

 

Online jde dnes naprosto vše

- nemusíte chodit do banky, čekat fronty nebo se dopředu týdny objednávat, než vás vůbec vezmou. Čekají se také dlouhé fronty, když přijdete bez ohlášení. Zbytečně v bance sedíte nebo stojíte a čekáte a čekáte a čekáte. Všichni se vás na něco ptají, musíte mít hodně trpělivosti, než si to všechno v bance zapíší a vyplní.

- nemusíte ani dokládat příjmy. Další z velkých výhod. Nenaháníte své šéfy a nedokládáte své příjmy. Dokonce je to i pro lidi, kteří stálé příjmy nemají, takže by vám v bance ani půjčku nedali, pokud nemáte stabilní příjem. Naše půjčky jsou i pro maminky na mateřské dovolené, důchodce, studenty, brigádníky nebo lidi bez stabilního příjmu.

- nečeká vás ani dlouhé papírování. Vyplňování všech těch dokumentů, které si banka zakládá či jiné papírování. To všechno pomine, protože budete vyplňovat pouze jednoduchý formulář a to online přes internet.

- nepotkáte se s žádnými lidmi. Občas je to také nežádoucí, když v bance narazíte na paní, která zrovna nemá svůj den, takže vycházíte ještě otrávenější, než jste tam vešli.

- Nemusíte se cítit špatně. Nic špatného neděláte, takže se nemusíte cítit provinile, když si peníze půjčujete. V bance se na vás všichni divně dívají, u nás se tomu vyhnete, protože vyřízení je pouze přes internet a nezabere vám více jak pár minut.

- Ale co je hlavní, neztrácíte svůj drahocenný čas. Nikam se nevypravujete, nemusíte cestovat kilometry do banky, ani se hezky oblékat či česat. Nám je to úplně jedno, jestli jste doma v pyžamu nebo teplácích či jestli máte na sobě oblek a kravatu. U nás můžete půjčku uzavřít klidně i v županu.

 

Zabere vám to jenom pár minut!

Pokud potřebujete půjčku ihned, pak už možná po těchto kladech budete zvažovat i o online metodě, která je stejně diskrétní a také bezpečná, jako ta, kterou byste si pořizovali v bance nebo kdekoliv jinde.

 

Půjčka ihned na ruku vás potěší sjednáním online

 

Oblíbené půjčky pro zadlužené jsou dostupné ve dvou variantách:

  • výplata peněz na bankovní účet
  • půjčka ihned na ruku

 

Obojí má své výhody a nevýhody a je tedy jen na vás, jaký způsob zvolíte. Prvním krokem je ale vždy vyplnění jednoduchého online formuláře na našich stránkách a krátké čekání na jeho schválení. Poté zbývá dohodnout jen detaily předání a vše je vyřízeno. Peníze můžete mít na svém bankovním účtu už do několika hodin nebo si sjednat schůzku se zástupcem společnosti prakticky kdekoliv.

Výběr půjčky pro zadlužené v hotovosti je ideální například tehdy, když nechcete se svými problémy zatěžovat rodinu a přidělávat jim tak vrásky. Nemusíte se bát. Vaše osobní údaje jsou o nás v absolutním bezpečí. Nebudeme vás obtěžovat nabídkovými telefonáty nebo spamem do vaší e-mailové schránky, který by mohl vaše záměry prozradit. Vše se odehraje maximálně diskrétně a rychle.

 

Flexibilní půjčka pro každého

Nezáleží na tom, kolik si chcete půjčit. Ať už si brousíte zuby na malé částky okolo 10 000 Kč nebo vaše cíle sahají až ke 100 000 Kč, postup je stále stejně jednoduchý. Stačí vyplnit několik málo řádků v našem formuláři a výhodná půjčka pro zadluženétřeba na spotřebitelský úvěr může být vzápětí vaše.

Naše půjčka ihned na ruku je nastavena tak, aby dokázala pružně reagovat na vaše přání a požadavky. Můžete ji kdykoliv zdarma splatit (a zaplatit tak úroky jen za využitou dobu) nebo naopak odložit splátky až o čtyři měsíce. Přívětivé půjčky pro zadlužené si nekladou za cíl zcela „oholit“ své klienty ale naopak jim pomoci z nepříznivé životní situace. Pomohou vám odrazit se ode dna a začít znovu normálně žít. Stačí jim dát šanci. Je to jednoduché. Půjčka ihned na ruku je dostupná přes náš kontaktní formulář. Využijte toho!

 

Půjčky pro zadlužené 

Jen jedna půjčka často nestačí. Spotřebitelský úvěr vás může zasáhnout jako blesk z čistého nebe, protože oprava porouchané pračky prostě nepočká. Půjčka ihned na ruku je jednoduše dostupná online a bez zbytečného papírování. Může mít i podobu půjčky pro zadlužené příznivě nakloněné skutečně komukoliv.

Půjčky pro zadlužené nahradí spotřebitelský úvěr

Určitě to znáte. Přijdete do prodejny elektra, vyberete si nový spotřebič, a pak už se jen modlíte, aby měla paní na přepážce nebankovní společnosti dobrý den. Bohužel ho obvykle nemá a vy odcházíte s nepořízenou doprovázeni nasupeným pohledem prodavače, který díky vám přišel o čas i prémie.

Půjčky pro zadlužené si dokáží poradit s jakoukoliv situací. Lze je využít jako spotřebitelský úvěr při nákupu nezbytného vybavení do domácnosti nebo díky nim doplatit například drahé úvěry přes kreditní karty a další nevýhodné půjčky, jež dokáží svého majitele mrknutím oka dostat do nevratné dluhové spirály.

 

Reference našich klientů

06.08.2021 4 000 Kč
František - Svitavy 35 let
Nebankovní půjčku jsem potřeboval ihned. Nejdříve jsme vše vyřešili po telefonu, pak jsem se zastavil na pobočce a peníze jsem měl opravdu odpoledne na účtě.
28.08.2021 50 000 Kč
Pavel - Chrudim 67 let
S vyplněním formuláře pomáhala dcera, která peníze potřebovala. Ale šlo to neuvěřitelně rychle a penize byly druhý den. Děkujeme.
04.08.2021 3 000 Kč
Jiří - Olomouc 21 let
Před výplatou mi nevyšlo na paušál za telefon a pár věcí okolo. Peníze mi půjčili obratem a za týden jsem je vrátil, takže přeplatek minimální. Super služba. Díky
29.08.2021 6 000 Kč
ANTONÍN K. - Břeclav 72 let
Bál jsem se, jaké budou podmínky na nebankovním úvěru www.uverlevne.cz Ale všechno se vyřídilo rychle, bez poplatků a navíc jsem nemusel nikam chodit, což ve svém věku opravdu uvítám

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.