Online půjčky

Současné technologie se vyvíjejí opravdu pružným tempem a mnoho věcí, které jste si dříve museli zajistit osobně, dnes vyřídíte snadno přes internet. A to se týká i finančních záležitostí. Snadno a naprosto pohodlně tak nyní můžete dosáhnout i na půjčku bez návštěvy kontaktního místa. Jaké výhody nebo nevýhody má online půjčka? A kdy vám může opravdu pomoci?

1

Vyplňte formulář žádosti o půjčku

Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.

2

Vaší žádost zpracujeme obratem

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku

3

Po schválení jsou vám ihned vyplaceny peníze

Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.

Online žádost o půjčku

Online půjčky

Finance rychle a na dálku

Online půjčka je jednoduchým řešením, jak si zajistit finanční krytí, aniž byste museli někam chodit. Vypůjčit si peníze totiž můžete přes internet, a to navíc v řádu několika minut. I když si můžete přes internet zažádat o půjčku i u většiny bank, nakonec musíte její vyřízení dořešit na pobočce (doložení příjmů, ověřené podpisy a podobně). Klasická online nebankovní půjčka ale osobní účast vůbec nevyžaduje.

Výhody online půjčky

Zásadní výhodou online půjčky je možnost jejího vyřízení doslova odkudkoli – klidně z domova, z práce, z kavárny, z čekárny – prostě odevšad, kde máte přístup k internetu. Další výhody jsou především:

  • žádné omezení úředními hodinami – půjčku můžete získat v jakoukoli denní či noční hodiny, klidně i o víkendu nebo ve svátek,
  • rychlé vyřízení – obvykle během několika minut,
  • možnost vyplacení v hotovosti i na účet,
  • jednodušší podmínky, jak na půjčku dosáhnout.

Nevýhody online půjčky

Jako vše, mohou mít i online půjčky některé nevýhody, které je třeba vzít v potaz. Jedná se obyčejně o vyšší úroky a kratší dobu na splacení. Poměrně vyšší jsou i sankce v případě nesplácení nebo poplatky, když je třeba půjčku prodloužit. Ale vždy záleží na konkrétní nabídce.

Na co lze využít online půjčku

Získání finančního krytí přes internet není podmíněno informováním o tom, na co peníze použijete. Můžete je proto použít na cokoli. Často se jedná o řešení nenadálé situace, když opravdu potřebujete do několika hodin konkrétní obnos peněz. Můžete tak vyřešit nečekanou výhodnou koupi (třeba automobilu, elektroniky, notebooku), nebo náhlou rodinnou situaci (výměnu domácího spotřebiče – typicky porouchaná pračka anebo třeba lednice), ale klidně i zafinancování dovolené. Je to jen na vás.

Kde si Češi nejčastěji půjčují?

Více než polovina Čechů žádá o půjčku banky. Zhruba třetina se při nedostatku financí obrací na movitější příbuzné a známé. Online půjčky zaujímají více než desetinu všech půjček, které si Češi berou.

Rychlá nebankovní půjčka bez
registru a poplatků

Proč lidé řeší finance s námi?

Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes 3500 půjček

Požádejte si o nebankovní
půjčku právě teď!

ikona Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

ikona Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ikona Smluvní pokuta

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka
bez registru až 200.000

Online žádost o půjčku