úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Online půjčky

Nebankovní Online půjčky 1.000 Kč až 100.000 Kč vyřídíte pohodlně přes internet bez poplatků a zbytečných formalit.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Online půjčky

 

Rychlá online půjčka ihned na účet

 

V současnosti mají nebankovní půjčky zcela jiné možnosti, než tomu bylo dříve. Dnešní doba je převážně o internetu, kde se dnes nakupuje, prodává a obchoduje, také zde však můžete najít mnoho různých druhů zábavy, informací i služby všeho druhu. Přes internet probíhají platby i komunikace, zkrátka denně jsme takzvaně online. Internet tak vše zrychluje a usnadňuje řešení mnoha problémů.

 

Dokonce i půjčit peníze si můžete na internetu a to velice rychle. Stačí k tomu vyplněná online žádost, kam zadáte své údaje a odešlete formulář. Ten následně projde schválením a za pár minut může být vše vyřízeno. Tak jednoduchý celý systém je a vlastně v tom ani nic dalšího složitého není.

 

 

Pokud máte založený bankovní účet, tak se peníze dají jednoduše připsat právě na váš bankovní účet a vy si s nimi můžete posléze nakládat podle libosti. Je zde také možnost výplaty v hotovosti. Tyto online půjčky vám poskytnou peníze navíc, které můžete mít velice rychle a můžete je použít na cokoliv. Využijte tuto rychlou půjčku a získejte částku 1 000 do 100 000 korun.

 

Výhody online půjčky přes internet a bez registru

Hledáte půjčku bez registru, protože se obáváte, že se záznamem půjčku nedostanete? Nemusí to být vždy pravda, obzvlášť u nebankovních půjček. U těchto půjček není nutně záznam v registru dlužníků překážkou pro schválení půjčky. Nedokládá se ani potvrzení o příjmech, takže nezáleží ani na tom, kolik vyděláváte nebo jestli jste zaměstnaní. Splátky si také můžete zdarma odložit. Stejně tak předčasné splacení je bez poplatků. A co víc: úroky zaplatíte jen za dobu, po kterou jste ji skutečně využívali. Nezní to přímo báječně?

 

Zkrátka máte peníze rychle a snadno pomocí internetu. Velká výhoda moderního světa. Všechno jde velice rychle a opravdu jednoduše. Půjčky pro lidi, kteří peníze potřebují a nechtějí se zdržovat s bankami.

 

 

Půjčky nebankovní mají jedinou podmínku

Zajímá vás, co všechno musíte splnit, abyste na takovou půjčku dosáhli? Vlastně skoro nic. Podmínka je jediná: dosažení 18. roku věku. Vůbec nezáleží na tom, jestli ještě studujete nebo právě hledáte zaměstnání. Rychlá půjčka online je dostupná i pro maminky na mateřské, invalidní důchodce, živnostníky i seniory.

 

Tato rychlá online půjčka je tzv. bezúčelová. Nemusíte tedy dokládat, na co zapůjčené peníze potřebujete. Můžete ji využít třeba jako výhodný spotřebitelský úvěr na nákup nové pračky nebo třeba na rodinnou dovolenou, kterou nutně potřebujete po náročném životním zvratu.

Reference našich klientů

04.05.2021 3 000 Kč
Jiří - Olomouc 21 let
Před výplatou mi nevyšlo na paušál za telefon a pár věcí okolo. Peníze mi půjčili obratem a za týden jsem je vrátil, takže přeplatek minimální. Super služba. Díky
29.05.2021 18 000 Kč
IVETA G. - Beroun 27 let
Možnost odložení až čtyři splátek u úvěru z www.uverlevne.cz mi neuvěřitelně pomohla, když jsem po autonehodě zůstala dva měsíce v pracovní neschopnosti.
29.05.2021 36 000 Kč
VLASTIMIL L. - Kroměříž 57 let
S bankovním úvěrem jsem měl tolik papírování a přitom ty podmínky nebyly nijak výhodné. Na www.uverlevne.cz mi půjčili obratem a navíc jsem mohl peníze splatit dřív bez jakýchkoliv poplatků.
29.05.2021 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.