úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčka bez poplatku

Půjčky bez poplatků je dnes možné vyřídit pohodlně přes internet. Bez zbytečného papírování a dalších formalit. Peníze dostanete ihned a nevadí ani záznam v registru dlužníků. Stačí vyplnit náš jednoduchý online formulář.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

Schválení půjčky trvá jen pár minut

V případě nenadálých životních situací si můžete splátky odložit. V případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Půjčku můžete čerpat vyplacením na váš bankovní účet, nebo v hotovosti.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka bez poplatku

 

Rychlé vyřízení půjčky bez poplatků

 

Prostředky na vašem účtu se tenčí, chybí vám peníze do výplaty, na poplatky, na vybavení domácnosti, nebo nové auto? Banka vám nechce půjčit? Řešením je nebankovní úvěr, který snadno vyřídíte přes internet. Stačí vyplnit online formulář na této stránce. Nyní máte možnost získat půjčku bez registru a bez prokazování příjmů. Přesněji řečeno, záznam v registru dlužníků není pro vyřízení nebankovní půjčky automaticky překážkou.

 

Nezaplatíte ani korunu! Žádné placení poplatků předem.  Okamžité schválení vám zajistí rychlý příjem peněz, které můžete použít na cokoliv. Vyřízení je opravdu snadné a velice rychlé.

 

 

Výhody nebankovní půjčky bez poplatků

 

  • Bez poplatků 
  • Bez poplatků za vyřízení půjčky
  • Možnost odkladu splátek
  • Prakticky okamžité vyřízení a rychlá výplata peněz

 

 

Vyřízení přes internet? Rychlé, snadné a pro každého dostupné!

 

Už žádné stání v bance! Sekundy, minuty a hodiny strávené v dlouhých řadách. Nestresujte se, zkrátka si doma sedněte k internetu a vyřiďte si půjčku online. Banky mají sice mnoho výhod, ale také nevýhod a jednou z nich je rozhodně i jejich dlouhé vyřizování a složitá administrativa. Všechno jim trvá, dny, týdny, měsíce a ve výjimečných případech i déle. Nehledě na to, že mají poplatky snad za všechno. Navíc čekáte dlouhou dobu na schválení a celkové vyřízení, peníze nemáte nikdy hned. Půjčky online jsou proto skvělou a hlavně rychlou volbou.

 

Peníze ihned! Jde to vůbec zařídit? Určitě ano, zejména pokud nepůjdete do banky, kde trvá vyřízení půjčky i týdny. S rychlou nebankovní půjčkou můžete mít peníze do 24 hodin na účtu nebo v hotovosti. Využijte k tomu naše služby.

Reference našich klientů

29.06.2022 23 000 Kč
BLANKA P. - Šumperk 48 let
Když mi v servisu řekli, že investice do mého starého vozu se už nevyplatí, byla jsem zdrcená a vůbec netušila, kde vezmu na jiné auto. Ale automechanik měl skvělou zkušenost s www.uverlevne.cz a i já jsem se službami spokojená
29.06.2022 15 000 Kč
LENKA Č. - Český Krumlov 34 let
Kéž by mi šlo v životě všechno tak hladce, jako úvěr přes www.uverlevne.cz
29.06.2022 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!
29.06.2022 17 000 Kč
OTAKAR L. - Telč 67 let
Kvůli vážnému úrazu jsem přišel o několik zubů, abych měl na zaplacení u zubaře, musel jsem si půjčit. Ale podmínky byly vyhovující, i když už jsem důchodce

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.