úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčka bez poplatku

Půjčky bez poplatků je dnes možné vyřídit pohodlně přes internet. Bez papírování a dalších formalit. Peníze dostanete ihned a nevadí ani záznam v registru dlužníků. Stačí vyplnit náš jednoduchý online formulář.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka bez poplatku

 

Rychlé vyřízení půjčky bez poplatků a bez registru

 

Prostředky na vašem účtu se tenčí, chybí vám peníze do výplaty, na poplatky, na vybavení domácnosti, nebo nové auto? Banka vám nechce půjčit? Řešením je nebankovní úvěr, který snadno vyřídíte přes internet. Stačí vyplnit online formulář na této stránce. Nyní máte možnost získat půjčku bez registru a bez prokazování příjmů. Přesněji řečeno, záznam v registru dlužníků není pro vyřízení nebankovní půjčky automaticky překážkou.

 

Nezaplatíte ani korunu navíc! Žádné placení poplatků předem. Navíc máte předčasné splacení této půjčky zdarma. Okamžité schválení vám zajistí rychlý příjem peněz, které můžete použít na cokoliv. Vyřízení je opravdu snadné a velice rychlé.

 

 

Výhody nebankovní půjčky bez poplatků

 

  • Bez poplatků a sankcí za předčasné splacení
  • Bez poplatků za vyřízení půjčky
  • Možnost odkladu splátek až na 4 měsíce zdarma
  • Prakticky okamžité schválení a rychlá výplata peněz

 

 

Vyřízení přes internet? Rychlé, snadné a pro každého dostupné!

 

Už žádné stání v bance! Sekundy, minuty a hodiny strávené v dlouhých řadách. Nestresujte se, zkrátka si doma sedněte k internetu a vyřiďte si půjčku online. Banky mají sice mnoho výhod, ale také nevýhod a jednou z nich je rozhodně i jejich dlouhé vyřizování a složitá administrativa. Všechno jim trvá, dny, týdny, měsíce a ve výjimečných případech i déle. Nehledě na to, že mají poplatky snad za všechno. Navíc čekáte dlouhou dobu na schválení a celkové vyřízení, peníze nemáte nikdy hned. Půjčky online jsou proto skvělou a hlavně rychlou volbou.

 

Peníze ihned! Jde to vůbec zařídit? Určitě ano, zejména pokud nepůjdete do banky, kde trvá vyřízení půjčky i týdny. S rychlou nebankovní půjčkou můžete mít peníze do 24 hodin na účtu nebo v hotovosti. Využijte k tomu naše služby.

Reference našich klientů

03.08.2021 6 000 Kč
Jan - Český Krumlov 42 let
Pracuji v zahraničí a v mé bance mi půjčku nevyřídili. Tady jsem pořídil velmi rychle. Doklady jsem vyfotil mobilem, nemusel jsem nikam jezdit. Všechno šlo úplně hladce, peníze jsem měl druhý den..
20.08.2021 24 000 Kč
Zuzana L. 26 let
Potřebovali jsme s přítelem zaplatit kauci na byt. Bez Vás bychom ještě nebydleli. Nečekala jsem, že to jde tak rychle. Ještě jednou děkujeme
29.08.2021 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!
29.08.2021 28 000 Kč
VILÉM D. - Otrokovice 36 let
Rozhodl jsem se zkusit štěstí jako grafik na volné noze a díky nebankovní půjčce jsem si pořídil potřebný software

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.