Online žádost o půjčku

Půjčka bez poplatku

Půjčky bez poplatků je dnes možné vyřídit pohodlně přes internet. Bez zbytečného papírování a dalších formalit. Peníze dostanete ihned a nevadí ani záznam v registru dlužníků. Stačí vyplnit náš jednoduchý online formulář.

1

Vyplňte formulář žádosti o půjčku

Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.

2

Vaší žádost zpracujeme obratem

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku

3

Po schválení jsou vám ihned vyplaceny peníze

Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.

Půjčka bez poplatku

 

Rychlé vyřízení půjčky bez poplatků

 

Prostředky na vašem účtu se tenčí, chybí vám peníze do výplaty, na poplatky, na vybavení domácnosti, nebo nové auto? Banka vám nechce půjčit? Řešením je nebankovní úvěr, který snadno vyřídíte přes internet. Stačí vyplnit online formulář na této stránce. Nyní máte možnost získat půjčku bez registru a bez prokazování příjmů. Přesněji řečeno, záznam v registru dlužníků není pro vyřízení nebankovní půjčky automaticky překážkou.

 

Nezaplatíte ani korunu! Žádné placení poplatků předem.  Okamžité schválení vám zajistí rychlý příjem peněz, které můžete použít na cokoliv. Vyřízení je opravdu snadné a velice rychlé.

 

 

Výhody nebankovní půjčky bez poplatků

 

  • Bez poplatků 
  • Bez poplatků za vyřízení půjčky
  • Možnost odkladu splátek
  • Prakticky okamžité vyřízení a rychlá výplata peněz

 

 

Vyřízení přes internet? Rychlé, snadné a pro každého dostupné!

 

Už žádné stání v bance! Sekundy, minuty a hodiny strávené v dlouhých řadách. Nestresujte se, zkrátka si doma sedněte k internetu a vyřiďte si půjčku online. Banky mají sice mnoho výhod, ale také nevýhod a jednou z nich je rozhodně i jejich dlouhé vyřizování a složitá administrativa. Všechno jim trvá, dny, týdny, měsíce a ve výjimečných případech i déle. Nehledě na to, že mají poplatky snad za všechno. Navíc čekáte dlouhou dobu na schválení a celkové vyřízení, peníze nemáte nikdy hned. Půjčky online jsou proto skvělou a hlavně rychlou volbou.

 

Peníze ihned! Jde to vůbec zařídit? Určitě ano, zejména pokud nepůjdete do banky, kde trvá vyřízení půjčky i týdny. S rychlou nebankovní půjčkou můžete mít peníze do 24 hodin na účtu nebo v hotovosti. Využijte k tomu naše služby.

Rychlá nebankovní půjčka bez
registru a poplatků

Proč lidé řeší finance s námi?

Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes 3500 půjček

Požádejte si o nebankovní
půjčku právě teď!

ikona Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

ikona Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ikona Smluvní pokuta

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka
bez registru až 200.000

Online žádost o půjčku