úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Nebankovní úvěry

Mezi základní vlastnosti nebankovních společností řadíme zřejmě fakt, že nepracují společně s bankami. Mají benevolentnější podmínky, protože se nejedná o bankovní instituce, které operují na specifickém základě. Aby vydělaly banky, musí mít všechno zpoplatněné. Nebankovní úvěry proto nabízí velice lukrativní alternativu, jak si vypůjčit peníze na cokoliv, co zrovna potřebujete zaplatit.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nebankovní úvěry

Základní znalosti nebankovních úvěrů

Peníze se dají využít jakýmkoliv způsobem, protože veškeré půjčky jsou neúčelové, tedy nemají žádný konkrétní záměr nebo účel, pro který byly sjednány. V podstatě, abychom si to vysvětlili, peníze z těchto půjček a úvěrů můžete použít, na co zrovna potřebujete. Proto jsou nebankovní půjčky vhodnou volbou pro každého občana.

Nebankovní společnosti také neprojíždí registry dlužníků, což je pro některé další velké plus. Registry totiž často zapříčiní, že vás banka odmítne a nepůjčí vám žádné peníze, protože jim nejste dostatečně dobří. Jakmile se objeví záznam v registru, jak jsou schopni se s vámi vůbec nebavit. A co potom, když jste ve velké finanční tísni?

Produkty, které se rozhodně vyplatí, a máte je sjednané během pár minut

Nebude nás zajímat ani výše vašeho příjmu ani jej nebudete muset složitě dokazovat a chodit tak neustále do banky s nějakými potvrzeními a dalšími potřebnými doklady a smlouvami a tak podobně. Nebankovní společnosti často operují jenom na internetu a poskytují peníze komukoliv, kdo si o ně požádá. Od 1000Kč až po 100000Kč. Mají podobně nízké úrokové sazby jako v bance. Žádné stohy papíru a dlouhé stání ve frontě. To vás v žádném případě nečeká. Sednete si hezky k internetu, vypíšete online formulář, zašlete jej a počkáte pár minut na schválení. Pak už je to jenom na nás. Okamžitě vyřizujeme veškeré žádosti, takže peníze můžete mít ještě ten samý den.

Reference našich klientů

01.10.2020 4 000 Kč
Lucie - Praha 22 let
Vyplnila jsem žádost, výsledek jsem měla ihned. Stačilo mobilem vyfotit občanku a peníze jsem měla do hodiny. Super rychlost. Děkuji
20.09.2020 24 000 Kč
Zuzana L. 26 let
Potřebovali jsme s přítelem zaplatit kauci na byt. Bez Vás bychom ještě nebydleli. Nečekala jsem, že to jde tak rychle. Ještě jednou děkujeme
29.09.2020 9 000 Kč
DAVID E. - Praha 26 let
mi, když nemusím běhat po úřadech a všechno zvládnu v pohodě doma, s mobilem v ruce. A přesně takhle nebankovní úvěry z www.uverlevne.cz fungují!
29.09.2020 70 000 Kč
OLDŘICH M. - Uherské Hradiště 58 let
Oceňuji možnost rychlé půjčky na občanku z www.uverlevne.cz, šetří se tím čas a práce na obou stranách a to vidím, jako velkou výhodu.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.