úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčka do výplaty

Potkaly Vás nečekané výdaje a Vy nevíte, jak je řešit? Zjistili jste, že Vám nezbývá již moc peněz, ale do výplaty je ještě stále daleko? Taková situace může nastat velmi snadno, ale můžete se ji také velmi snadno zbavit. Stačí si pouze pořídit půjčku do výplaty.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka do výplaty

Co vše potřebujete k vyřízení půjčky do výplaty?

 

Zpravidla toho není mnoho:

- doklad totožnosti

- číslo účtu, kam zaslat peníze

Toto jsou často jediné podmínky, abyste mohli takovou půjčku získat. Někdy se setkáte i s nutností dokládání příjmů. Bývá to ale opravdu jen zřídka. Stačí pouze vyplnit online žádost, poslat oskenované doklady totožnosti a doložit existenci účtu a je hotovo. Peníze můžete mít již během několika minut.

 

A jak je to s výší půjčky a délkou splácení, ta se u jednotlivých společností liší. Výše půjčky může být od několika set korun, až po 8000,- pro nové půjčky. Doba splácení se pohybuje maximálně kolem 30 dní. Pokud však nezvládnete do této doby peníze splatit, je Vám umožněno za poplatek si dobu splatnosti prodloužit. Velkou výhodou je, že velmi často nemusíte za první půjčku do výplaty platit žádné poplatky, ani úroky.  Zkrátka jen vrátíte přesně tu částku, kterou jste si půjčili a nezaplatíte ani haléř navíc. Takové půjčky jsou samozřejmě ty nejlepší.

Pokud jste se tedy dostali do situace, kdy se Vám nedostává potřebných peněz, potom je na čase půjčku do výplaty za těchto výhodných podmínek využít.

Ať už Vás potkali nečekané výdaje, nebo jen chcete udělat někomu radost dárkem, na který Vám nezbývá, může být půjčka do výplaty ideálním řešením takové situace.

 

Půjčka do výplaty, kterou snadno sjednáte online

Půjčkou se obvykle snažíme vyřešit nějakou tíživou životní situaci, ale půjčky ihned na účet jsou v klasických bankovních ústavech dostupné jen omezeně. Zpravidla se neobejdete bez dlouhodobě příznivé kreditní historie a doložení příjmů nejméně za tři měsíce zpětně. Nebankovní půjčka do výplaty je v tomto směru mnohem přístupnější.

Má pochopení pro různé životní situace. Např. půjčka pro nezaměstnané neřeší váš věk, kvalifikaci ani další uplatnění na trhu práce. Stačí vám na ni i příjem na DPP nebo jiné pro banku nebonitní varianty, např. sociální dávky. Nemusíte se obávat nepříjemného výslechu ani odsuzujících pohledů úřednic.

Online půjčky ihned na účet své klienty nelustrují, ale snaží se jim maximálně vyjít vstříc a pomoci jim v případě nouze.

 

Půjčka pro nezaměstnané vám půjčí na cokoliv

Rozpětí těchto půjček je velmi široké, zatímco dolní hranice se pohybuje okolo 1 000 Kč, ta horní dosahuje až 100 000 Kč. Půjčka do výplaty za vás tak bez problémů uhradí i náročnější finanční závazky - třeba opravu automobilu.

Půjčky ihned na účet si samozřejmě můžete nechat vyplatit i na ruku. Nikdo z vašich blízkých o nich nemusí vědět - to stejně často vede jen ke zbytečným sporům. A půjčky pro studenty taková řešení přímo vyžadují. Půjčka pro nezaměstnanévyplacená na ruku pak dokáže zabránit například pozastavení sociálních dávek. Jednoduše jde o „příjem,“ který nikde nemusíte přiznávat a nikdo se o něm nedozví. Jak geniálně prosté!

 

Půjčky ihned na účet vám odloží splátky podle potřeby

Zaměstnání často není možné nalézt ze dne na den. Dobrá půjčka pro nezaměstnané by proto měla umožnit odklad splátek i na několik měsíců nebo nabízet jen minimální penále při menším zpoždění.

A jakmile si práci najdete, půjčka do výplaty by vás neměla nadále zatěžovat. Tu naši proto můžete splatit kdykoliv dříve a bez dalších poplatků pouze s úroky za skutečně využitou dobu. Nic neriskujete. Naše půjčka pro nezaměstnané nabízí spoustu výhod. Poznejte je všechny ještě dnes!

 

Půjčka pro nezaměstnané 

Jste momentálně bez práce, a přesto byste si rádi zažádali o půjčku na vybavení domácnosti nebo na jiné nezbytné výdaje? Ukázaly vám ve vaší bance dveře? Nevadí. Možná to nevíte, ale existuje i speciální půjčka pro nezaměstnané, na které dosáhne opravdu každý.

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a jak nás poučily již Murphyho zákony, když se něco může pokazit, také se to pokazí. Ale co když se to stane právě ve chvíli, kdy vám na podobné pohromy žádná finanční rezerva v rodinném rozpočtu prostě nezbývá? Populární půjčka do výplaty nebo půjčka pro nezaměstnané vám může rychle pomoci z nesnází. Peníze budete mít na účtu v rámci několika hodin a mezi dostupné možnosti patří i výplata na ruku.

Reference našich klientů

29.07.2021 90 000 Kč
KAMIL B. - Ostrava 52 let
Po zimě už nám nezbylo nic jiného, než vyměnit střechu na baráku. Bál jsem se, že nám bude pršet až do postele, ale půjčku na www.uverlevne.cz mi vyřídili tak rychle, že se všechno zvládlo v rekordním čase.
29.07.2021 6 000 Kč
ADÉLA U. - Luhačovice 41 let
Občas máme víc výdajů, než kolik náš účet utáhne. S dětmi jeden nikdy neví. A tak jsem ráda, že si případně můžeme zařídit půjčku rychle přes internet a bez ručitele
29.07.2021 100 000 Kč
ALEŠ J. - Kladno 44 let
Podnikání mi nevyšlo, ale život jde dál, naštěstí jsem objevil www.uverlevne.cz a to mi umožnilo vyřešit resty. Mám novou práci, teď už bude líp.
20.07.2021 24 000 Kč
Zuzana L. 26 let
Potřebovali jsme s přítelem zaplatit kauci na byt. Bez Vás bychom ještě nebydleli. Nečekala jsem, že to jde tak rychle. Ještě jednou děkujeme

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.