úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčka do výplaty

Potkaly Vás nečekané výdaje a Vy nevíte, jak je řešit? Zjistili jste, že Vám nezbývá již moc peněz, ale do výplaty je ještě stále daleko? Taková situace může nastat velmi snadno, ale můžete se ji také velmi snadno zbavit. Stačí si pouze pořídit půjčku do výplaty.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

Schválení půjčky trvá jen pár minut

V případě nenadálých životních situací si můžete splátky odložit. V případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Půjčku můžete čerpat vyplacením na váš bankovní účet, nebo v hotovosti.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka do výplaty

Co vše potřebujete k vyřízení půjčky do výplaty?

 

Zpravidla toho není mnoho:

- doklad totožnosti

- číslo účtu, kam zaslat peníze

Toto jsou často jediné podmínky, abyste mohli takovou půjčku získat. Někdy se setkáte i s nutností dokládání příjmů. Bývá to ale opravdu jen zřídka. Zpravidla postačí elektronicky zaslané výpisy z vašeho bankovního účtu. Stačí pouze vyplnit online žádost, poslat oskenované doklady totožnosti a doložit existenci účtu a je hotovo. Peníze můžete mít již během několika minut.

 

A jak je to s výší půjčky a délkou splácení, ta se u jednotlivých společností liší. Výše půjčky může být od několika set korun, až po 8000,- pro nové půjčky. Doba splácení se pohybuje maximálně kolem 30 dní. Pokud však nezvládnete do této doby peníze splatit, je Vám umožněno za poplatek si dobu splatnosti prodloužit. Velkou výhodou je, že velmi často nemusíte za první půjčku do výplaty platit žádné poplatky, ani úroky.  Zkrátka jen vrátíte přesně tu částku, kterou jste si půjčili a nezaplatíte ani haléř navíc. Takové půjčky jsou samozřejmě ty nejlepší.

Pokud jste se tedy dostali do situace, kdy se Vám nedostává potřebných peněz, potom je na čase půjčku do výplaty za těchto výhodných podmínek využít.

Ať už Vás potkali nečekané výdaje, nebo jen chcete udělat někomu radost dárkem, na který Vám nezbývá, může být půjčka do výplaty ideálním řešením takové situace.

 

Půjčka do výplaty, kterou snadno sjednáte online

Půjčkou se obvykle snažíme vyřešit nějakou tíživou životní situaci, ale půjčky ihned na účet jsou v klasických bankovních ústavech dostupné jen omezeně. Zpravidla se neobejdete bez dlouhodobě příznivé kreditní historie a doložení příjmů nejméně za tři měsíce zpětně. Nebankovní půjčka do výplaty je v tomto směru mnohem přístupnější.

Má pochopení pro různé životní situace. Stačí vám na ni i příjem na DPP nebo jiné pro banku nebonitní varianty, např. sociální dávky. Nemusíte se obávat nepříjemného výslechu ani odsuzujících pohledů úřednic.

Online půjčky ihned na účet se snaží svým klientům vyjít maximálně vstříc. a pomoci jim v případě nouze.

 

Půjčka pro nezaměstnané vám půjčí na cokoliv

Rozpětí těchto půjček je velmi široké, zatímco dolní hranice se pohybuje okolo 1 000 Kč, ta horní dosahuje až 100 000 Kč. Půjčka do výplaty za vás tak bez problémů uhradí i náročnější finanční závazky - třeba opravu automobilu.

Půjčky ihned na účet si samozřejmě můžete nechat vyplatit i na ruku. Nikdo z vašich blízkých o nich nemusí vědět - to stejně často vede jen ke zbytečným sporům. A půjčky pro studenty taková řešení přímo vyžadují. 

Půjčky ihned na účet vám odloží splátky podle potřeby

Zaměstnání často není možné nalézt ze dne na den. Dobrá půjčka pro nezaměstnané by proto měla umožnit odklad splátek i na několik měsíců nebo nabízet jen minimální penále při menším zpoždění.

 

Půjčka pro nezaměstnané 

Jste momentálně bez práce, a přesto byste si rádi zažádali o půjčku na vybavení domácnosti nebo na jiné nezbytné výdaje? Ukázaly vám ve vaší bance dveře? Nevadí. Možná to nevíte, ale existuje i speciální půjčka pro nezaměstnané, na které dosáhne opravdu každý.

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a jak nás poučily již Murphyho zákony, když se něco může pokazit, také se to pokazí. Ale co když se to stane právě ve chvíli, kdy vám na podobné pohromy žádná finanční rezerva v rodinném rozpočtu prostě nezbývá? Populární půjčka do výplaty nebo půjčka pro nezaměstnané vám může rychle pomoci z nesnází. Peníze budete mít na účtu v rámci několika hodin a mezi dostupné možnosti patří i výplata na ruku.

Reference našich klientů

29.07.2022 90 000 Kč
KAMIL B. - Ostrava 52 let
Po zimě už nám nezbylo nic jiného, než vyměnit střechu na baráku. Bál jsem se, že nám bude pršet až do postele, ale půjčka přes www.uverlevne.cz se vyřídila tak rychle, že se všechno zvládlo v rekordním čase.
29.07.2022 60 000 Kč
NELA K. - Olomouc 19 let
Na www.uverlevne.cz jsem žádala o půjčku ve čtyři odpoledne a druhý den ráno byly peníze na mém účtu. Tak rychlé vyřízení jsem nečekala.
29.07.2022 36 000 Kč
VLASTIMIL L. - Kroměříž 57 let
S bankovním úvěrem jsem měl tolik papírování a přitom ty podmínky nebyly nijak výhodné.
28.07.2022 50 000 Kč
Pavel - Chrudim 67 let
S vyplněním formuláře pomáhala dcera, která peníze potřebovala. Ale šlo to neuvěřitelně rychle a penize byly druhý den. Děkujeme.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.