úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Sms půjčka před výplatou

Nové a ještě lepší způsoby se zavádějí, co se týká běžných půjček. V dnešní době si můžete půjčit peníze online na internetu, ale také pomocí sms.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Sms půjčka před výplatou

Půjčka rychlá, jako odeslání sms

Tyto půjčky jsou také vhodné pro lidi, kteří nevychází s výplatou a potřebují ihned nějaké peníze navíc. Ať je to z nezbytně nutných důvodů finanční tísně a zaplacení nějakých poplatků, exekucí, dluhů, jiných splátek nebo cokoliv dalšího. Můžete si vypůjčit a zaplatit dovolenou, kauci na byt, pořízení nějakého spotřebiče, který stojí více peněz a vy jej zkrátka z jedné výplaty nedáte. Záleží jenom na vás, jak tuto půjčku využijete!

SMS půjčka

Myslíte si, že za rychlou a levnou půjčkou musíte vážit cestu do banky? My vás rádi přesvědčíme o opaku. SMS půjčka dodává oblíbenému slovnímu spojení „kdykoli a kdekoli“ zcela nový rozměr. Je zástupcem moderních inovativních půjček, které se obejdou bez nepříjemného a zdlouhavého papírování. Je to vaše půjčka hned, jež vám okamžitě pomůže z jakýchkoliv nesnází.

Poohlížíte se po menší půjčce okolo 5000 Kč nebo jsou vaše plány mnohem větší? Možná tomu nebudete věřit, ale jednoduché půjčky online vám dovolí dosáhnout až na limit 100 000 Kč bez zbytečných formalit. Do formuláře na naší stránce jednoduše vyplníte své jméno, požadovanou částku a měsíční příjem a o zbytek už se nestaráte. Vaše údaje jsou v absolutním bezpečí, předání třetím stranám určitě nehrozí.

 

Půjčka hned

Našli jste ve schránce upomínku a do stanoveného limitu vám zbývají méně než tři dny? Obáváte se narůstajícího penále a výplata přitom ne a ne dorazit? Půjčky onlinepředstavují rychlé a snadno dostupné řešení. Ty nejlepší nenahlížejí do registrů dlužníků, ani vás neobtěžují zdlouhavými telefonáty a vnucováním dalších finančních produktů.

Moderní SMS půjčka si vystačí jen s fotografií vaší občanky (např. přes fotoaparát v mobilu nebo skener) a peníze můžete mít na účtu už do hodiny. Ale raději počítejte s tím, že během nočních hodin nebo víkendů a svátků může být tato lhůta o něco delší. Klasickou pracovní dobu jako na pobočce banky tady však nehledejte. Půjčka hned na vás počká, dokud nepřijdete z práce a nevadí jí ani, pokud si časně ráno přivstanete. Ve všem vám maximálně vychází vstříc. 

 

Půjčky online - jsou bezpečné?

Ze všech stran slýcháme varování, že bychom své osobní údaje neměli předávat nedůvěryhodným osobám. Půjčky online jsou však v tomto ohledu maximálně bezpečné. Používáme jen zabezpečené připojení https stejně jako banky

Veškeré údaje budou použity jen pro zprostředkování půjčky a k ničemu dalšímu. Nemusíte se bát obtěžujících telefonátů třetích stran nebo zamoření e-mailu spamem.

 

SMS půjčka se vám přizpůsobí

Půjčka hned přes SMS dokáže pružně reagovat na jakoukoliv životní situaci. Můžete si ji uložit do mobilu a použít v případě nouze nebo mít jednoduše dobrý pocit z toho, že máte svou vlastní finanční rezervu dosažitelnou odkudkoliv.

Stejně flexibilní jsou i půjčky online. Nezbytný proces při jejich získání byl zjednodušen na nejvyšší míru, takže si s nimi bez problémů poradí studenti, senioři i ti, kteří moderní technice právě neholdují. Dokáží se přizpůsobit komukoliv a překážkou pro ně není ani absence bankovního účtu. Výplata na ruku je v jejich případě stejně pohodlná jako klasická platba přes účet. Stačí se domluvit s operátorem a půjčka hned může být vaše.

Většinou tyto půjčky využívají lidé k překlenutí nějakých krátkodobých finančních problémů. Dneska stačí mít mobilní telefon a prostřednictvím jeho si můžete pořídit půjčku. Žádat často můžete online nebo pomocí sms zprávy. Částky také bývají v řádech tisíců a dokonce až desetitisíců korun. Většinou se k tomu ani nemusí předkládat žádné dokumenty. Nezbytné jsou však základní informace o vaší osobnosti případně doklad totožnosti.

 

Zaměstnavatel neposlal peníze včas?

Nutně je potřebujete a nemůžete čekat další den? Musíte platit poplatky, jinak by se vám navyšovaly sankce za nesplnění podmínek? Víte, že pokud ten samý den nezaplatíte, tak vás čekají penále? Pak využijte právě tuto možnost velice rychlého a jednoduchého řešení pomocí sms půjčky před výplatou.

Mnoho společností má také tuto sms půjčku zdarma. Podmínky se však v těchto případech mohou lišit. Většinou však ničím neručíte. Vyřešíte tím jakýkoliv aktuální nedostatek financí. Pokrytí neočekávaných výdajů nebo lze překlenout dobu, než vám zaměstnavatel například pošle opožděnou výplatu. Pro tyto účely jsou sms půjčky před výplatou opravdu vhodné!

Je to vždy cesta, se kterou získáte peníze opravdu nejrychleji.

Reference našich klientů

06.07.2021 4 000 Kč
František - Svitavy 35 let
Nebankovní půjčku jsem potřeboval ihned. Nejdříve jsme vše vyřešili po telefonu, pak jsem se zastavil na pobočce a peníze jsem měl opravdu odpoledne na účtě.
29.07.2021 100 000 Kč
ALEŠ J. - Kladno 44 let
Podnikání mi nevyšlo, ale život jde dál, naštěstí jsem objevil www.uverlevne.cz a to mi umožnilo vyřešit resty. Mám novou práci, teď už bude líp.
03.07.2021 6 000 Kč
Jan - Český Krumlov 42 let
Pracuji v zahraničí a v mé bance mi půjčku nevyřídili. Tady jsem pořídil velmi rychle. Doklady jsem vyfotil mobilem, nemusel jsem nikam jezdit. Všechno šlo úplně hladce, peníze jsem měl druhý den..
29.07.2021 23 000 Kč
BLANKA P. - Šumperk 48 let
Když mi v servisu řekli, že investice do mého starého vozu se už nevyplatí, byla jsem zdrcená a vůbec netušila, kde vezmu na jiné auto. Ale automechanik měl skvělou zkušenost s www.uverlevne.cz a i já jsem se službami spokojená

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.