Půjčka bez registru

Stojíte před finančním problémem a potřebujete půjčku bez registru? Nebojte se, nejste sami! Mnoho lidí se potýká s podobnými problémy a hledá rychlou a spolehlivou cestu k řešení svých finančních potřeb. Pokud máte negativní záznam v registru, získání půjčky může být obtížné, ale ne nemožné.

1

Vyplňte formulář žádosti o půjčku

Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.

2

Vaší žádost zpracujeme obratem

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku

3

Po schválení jsou vám ihned vyplaceny peníze

Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.

Online žádost o půjčku

Půjčka bez registru

Výhody půjčky bez registru

K potřebným finančním prostředkům se můžete dostat, i když máte negativní záznam v registrech dlužníků. Pokud budete půjčku bez registru pravidelně splácet, můžete si zlepšit svoji úvěrovou historii. Co se týče splácení, bývají půjčky bez registru často flexibilnější než běžné půjčky. Nastavit si tak můžete splátkový kalendář včetně celkové doby splatnosti takříkajíc na míru. Tím získáte větší kontrolu nad půjčkou a můžete si usnadnit její splácení.

Nevýhody půjčky bez registru

Přestože půjčka bez registru může být v některých situacích výhodná, je důležité si uvědomit její možné nevýhody. Mezi ně patří například vyšší úroková sazba a celkové RPSN, nižší výše půjčené částky, ale i prověřování v registrech dlužníků. Ovšem s méně přísným posuzováním.

Co jsou to vlastně registry?

Klientské registry shromažďují informace o platební morálce a finanční minulosti všech klientů finančních institucí, ale i mobilních operátorů nebo poskytovatelů energií. Jaké registry existují? BRKI (Bankovní registr klientských informací), NRKI (Nebankovní registr klientských informací) a SOLUS (Sdružení pro ochranu leasingu a spotřebitelských úvěrů). Tyto tři registry jsou základem pro všechny poskytovatele úvěrů.

Na co jsou vlastně registry?

Registry klientů jsou klíčové pro poskytovatele půjček a banky při hodnocení bonity nebo důvěryhodnosti klienta. Záznamy o platební morálce u předchozích půjček mohou poskytovatelům mnoho informací a pomoci jim vyhnout se rizikovým klientům. Nicméně registry mohou také klientům pomoci tím, že shromažďují informace o minulých úvěrech a zahrnují záznamy o vzorném, včasném splácení závazků. Tyto informace jsou pro poskytovatele velmi důležité při rozhodování o důvěryhodnosti klienta a mohou hrát významnou roli ve prospěch zájemce o půjčku.

Na co si lidé nejčastěji berou nebankovní půjčky?

Nebankovní půjčkou bez registru řeší většina lidí nedostatek finančních prostředků při zařizování domácnosti, ale i refinancování stávajících půjček. V menší míře pak půjčku využívají pro rozjezd vlastního projektu, nákup spotřební elektroniky či na investici do zdraví a vzdělání.

Souvisecící články

Jak vybrat tu nejlepší půjčku na míru?

Přemýšlíte o tom, že byste si vzali půjčku, ale nedokážete se dobře zorientovat v široké nabídce trhu a zároveň se nechcete spálit hned napoprvé? Vybrat dobře půjčku není nic snadného, proto jsme pro vás připravili přehledné shrnutí toho, o co byste se při výběru té nejlepší půjčky pro vás měli zabývat a na co si naopak dát pozor. S námi se ve světě půjček neztratíte.

Celý článek

Vše, co potřebujete vědět o registru dlužníků

Registry dlužníků zcela zásadně ovlivňují naše možnosti, pokud jde o získání úvěru – spotřebitelské půjčky, hypotéky, ale třeba i leasingu. S negativním záznamem v registru pro vás bude podstatně složitější půjčku získat. Poskytovatelé půjček, úvěrů či hypoték si totiž žadatele a jejich platební morálku prověřují právě v registrech. Každá finanční společnost ovšem k těmto záznamům přistupuje trochu jinak. Typicky přísnější jsou banky, naopak méně přísné nebankovní společnosti.

Celý článek

Jak vybrat půjčku bez registru a na co si dát pozor?

Úvěrových společností existuje celá řada a vzájemně se předhání o jednotlivé klienty, kteří potřebují půjčit. I při záznamu v registru dlužníků můžete využít nabídky některého z nebankovních poskytovatelů. Jak to udělat co nejlépe a na co konkrétně si dát pozor? To se dozvíte v tomto článku.

Celý článek

Rychlá nebankovní půjčka bez
registru a poplatků

Proč lidé řeší finance s námi?

Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes 3500 půjček

Požádejte si o nebankovní
půjčku právě teď!

ikona Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

ikona Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ikona Smluvní pokuta

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka
bez registru až 200.000

Online žádost o půjčku