úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčka bez NRKI

Chcete si vypůjčit nějak peníze a nejste si jistí, že by vás banka neodmítla? Či přesně už dopředu víte, že vás odmítnou, takže hledáte jiné možnosti?

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka bez NRKI

Půjčka bez NRKI je vhodná pro každého, kdo už má nějaký ten vroubek na svém kontě

Půjčky bez NRKI si může pořídit opravdu každý. Díky našemu skvělému a rychlému systému vůbec neprojíždíme registry, takže není nutné, abyste měli čistý registr dlužníků. Půjčujeme i těm lidem, kteří se dostali do nějakých nesnází a kteří už na svém kontě nějaký ten problém mají.

Půjčky se specializují na částky od jednoho do sto tisíc korun. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář a můžete mít své peníze ihned, i když máte nějaký záznam v registru.

Pokud máte nějaký prohřešek, tak moc dobře víte, že vás v bance odmítnou. Žádnou půjčku u banky nedostanete, takže jedinou možností, jak vyřešit své problémy, zůstává zvolit nebankovní společnost. Ty však často nabízí opravdu slušné podmínky a nechtějí vás oškubat. To platí i v našem případě.

Peníze posléze můžete využít, jak potřebujete. Nikdo se vás nebude na nic ptát a všechno proběhne hladce a bez zbytečných otázek. Okamžitě schvalujeme vaši žádost, díky tomu jsme také velice rychlí, své peníze tak můžete mít ještě ten samý den. Máte také možnosti odložení splátek a to až na 4 měsíce. Nejsme vaši nepřátelé, ale vždy se snažíme rozumě domluvit. Obraťte se na nás i v případě, že máte jakékoliv jiné potíže. Odložit se dají až 4 splátky, ale také pokud jste v opačném případě, a máte peníze navíc, ke kterým jste se dostali v průběhu splácení a chcete tak naši půjčku doplatit, tak klidně můžete. Je to zdarma a bez poplatků.

Peníze si vždy můžete vybrat dvěma způsoby:

- Poslat na bankovní účet – většina lidí volí tuto možnost, protože jde o rychlé a efektivní vyplacení, když potřebujete něco z bankovního účtu platit.

- Vyplacení hotově – i tato možnost je samozřejmě platná. Peníze můžete mít hotově.

Pokud nebudete spokojení, půjčku můžete od třiceti dní zrušit

Bez udání důvodu se dá půjčka do 14 dní zrušit.

Reference našich klientů

31.12.2019 4 000 Kč
Lucie - Praha 22 let
Vyplnila jsem žádost, výsledek jsem měla ihned. Stačilo mobilem vyfotit občanku a peníze jsem měla do hodiny. Super rychlost. Děkuji
29.12.2019 60 000 Kč
NELA K. - Olomouc 19 let
Na www.uverlevne.cz jsem žádala o půjčku ve čtyři odpoledne a druhý den ráno byly peníze na mém účtu. Tak rychlé vyřízení jsem nečekala.
29.12.2019 14 000 Kč
MARIKA L. - Vlašim 39 let
Když jsem se rozváděla, odmítal mi manžel dávat peníze, do rozhodnutí soudu jsem využila úvěr z www.uverlevne.cz a tak překlenula to náročné období
29.12.2019 28 000 Kč
VILÉM D. - Otrokovice 36 let
Rozhodl jsem se zkusit štěstí jako grafik na volné noze a díky nebankovní půjčce jsem si pořídil potřebný software

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.