úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Nebankovní půjčky

Nabízíme možnost kvalitního finančního produktu, který je velice výhodný a také vhodný pro každého. Nemusíte se však dopředu ničeho bát, nízké úroky platí podobně jako u bankovních institucí, ale možná vás potěší, že právě díky tomu, že jde o nebankovní půjčky, tak máme daleko mírnější pravidla.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nebankovní půjčky

 

Nebankovní půjčky bez dokládání příjmů a bez registru

 

Zmíníme v prvé řadě jedno a tím je registr dlužníků. To je seznam, do kterého se velmi snadno dostanete, když máte problémy se svými financemi a neplatíte své závazky včas nebo pokud je vůbec neplníte. Pak se můžete dostat ještě hlouběji, až k velkým finančním problémům a následným exekucím. Pro někoho je toto téma zcela neznámé, ale pro jiné je známé až moc.

 

U našich nebankovních půjček se nemusíte obávat záznamu v registru dlužníků jako je například Solus. I v případě, že záznam v registru máte, nemusí to být překážkou pro získání nebankovní půjčky. Nemusíte dokonce ani dokazovat své příjmy. Zkrátka si půjčíte tolik, kolik potřebujete a budete splácet 12 až 84 měsíců podle zvolené částky.

 

 

Nebankovní půjčky jsou nejvýhodnější v rychlosti a snadno splnitelných podmínkách

 

U nás musíte splnit hlavně základní podmínku a tou je věk nejméně 18 let. Jakmile toto pravidlo splňujete, můžete u nás žádat půjčku online nebo také online úvěr, vyplněním jednoduchého formuláře na této stránce. Formulář během 3 minut snadno vyplníte a zašlete nám ho jako žádost o půjčku či úvěr. Obratem projde rychlým procesem schválení a po schválení vám budou peníze zaslány ihned na účet. Jak jednoduché, takže potřebné peníze získáte velice snadno.

 

Splatnost půjčky je od 12 do 84 měsíců, záleží na výši částky, kterou si půjčíte. Od 10 000 Kč až po 100 000 Kč si můžete vypůjčit zcela běžně. Nemusíte dokazovat, na co peníze použijete. Penězi můžete cokoliv zaplatit, použít je jako krátkodobou půjčku do výplaty nebo si něco koupit. Záleží jenom na vás.

 

Vždy po vás v bance chtěli nějaké jištění, záruky nebo zástavu? U nás to nenajdete. Neptáme se na vaše příjmy, ani nebudete muset nic dokazovat. Peníze poskytneme prakticky každému.

Reference našich klientů

20.05.2021 24 000 Kč
Zuzana L. 26 let
Potřebovali jsme s přítelem zaplatit kauci na byt. Bez Vás bychom ještě nebydleli. Nečekala jsem, že to jde tak rychle. Ještě jednou děkujeme
29.05.2021 90 000 Kč
KAMIL B. - Ostrava 52 let
Po zimě už nám nezbylo nic jiného, než vyměnit střechu na baráku. Bál jsem se, že nám bude pršet až do postele, ale půjčku na www.uverlevne.cz mi vyřídili tak rychle, že se všechno zvládlo v rekordním čase.
29.05.2021 9 000 Kč
DAVID E. - Praha 26 let
mi, když nemusím běhat po úřadech a všechno zvládnu v pohodě doma, s mobilem v ruce. A přesně takhle nebankovní úvěry z www.uverlevne.cz fungují!
29.05.2021 8 000 Kč
IGOR H. - Tanvald 58 let
Občas máme se ženou nenadálé výdaje. Rychlou půjčku na www.uverlevne.cz jsem využil už podruhé a nejspíš ne naposledy.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.