Nebankovní půjčky

Řada lidí se čas od času dostane do situace, kdy si potřebuje půjčit. Důvodem může být touha po uskutečnění zajímavého obchodu, nákupu movité věci (třeba auta), či nemovitosti anebo třeba i krátkodobé překlenutí tíživějšího finančního stavu. A přesně v těchto momentech se může hodit nebankovní půjčka. Ta má totiž oproti klasické půjčce u banky řadu výhod a často nabídne i příznivější podmínky. Jaké jsou výhody a nevýhody nebankovní půjčky a proč byste se jí neměli obávat?

1

Vyplňte formulář žádosti o půjčku

Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.

2

Vaší žádost zpracujeme obratem

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku

3

Po schválení jsou vám ihned vyplaceny peníze

Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.

Online žádost o půjčku

Nebankovní půjčky

Kdy se vyplatí?

Jedním z nejčastějších důvodů, proč oslovit nebankovní institut je, že potřebujete peníze opravdu rychle. Nebankovní půjčky totiž mohou být vyřízeny klidně do 24 hodin a někdy i mnohem dříve. Svou finanční situaci si tak můžete spravit skutečně obratem. Nebo si alespoň zajistíte peníze na nákup, opravu nebo jinou nenadálou situaci, se kterou jste dříve nepočítali.

Výhody nebankovní půjčky

Dosažení na tento typ půjčky je relativně snazší než u půjčky v bance. Banky totiž dlouho a složitě zjišťují vaše příjmy, možnosti ručení a dlouho nejistá je i výše půjčované částky. A to může být někdy problém. U nebankovní půjčky:

  • můžete dosáhnout na požadovaný finanční obnos, i když nemůžete doložit příjmy,
  • není takový problém, že už máte zápis v některém registru (SOLUS, CERD apod.),
  • můžete dostat peníze nejen na účet, ale i poštou nebo přímo do ruky,
  • je možné získat i částku, kterou vám banka nechtěla poskytnout,
  • máte peníze opravdu rychle.

Nevýhody nebankovní půjčky

Samozřejmě i tento typ zajištění financí má svá malá „ale“. Jedním z nich je celkově nižší výše půjčky (není to ale pravidlem). Běžnou podmínkou bývá také kratší doba splácení a vyšší úroková sazba (i RPSN). Se všemi těmito podmínkami je ale zájemce o půjčku vždy pečlivě předem seznámen.

Kdy nebankovní půjčka pomáhá

Kromě uvedených nenadálých výdajů bývají nebankovní půjčky využívány také na řešení dluhů. Hodí se ale i na pořízení zdravotních pomůcek, plateb u některých lékařů (typicky drahé zákroky u zubařů). Využít je ale můžete třeba, i když najednou přestane sloužit některý domácí spotřebič a podobně.

Rychlá nebankovní půjčka bez
registru a poplatků

Proč lidé řeší finance s námi?

Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes 3500 půjček

Požádejte si o nebankovní
půjčku právě teď!

ikona Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

ikona Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ikona Smluvní pokuta

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka
bez registru až 200.000

Online žádost o půjčku