úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Nebankovní půjčky

Nízké úroky platí podobně jako u bankovních institucí, ale možná vás potěší, že právě díky tomu, že jde o nebankovní půjčky, tak jsou pravidla daleko mírnější.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

Schválení půjčky trvá jen pár minut

V případě nenadálých životních situací si můžete splátky odložit. V případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Půjčku můžete čerpat vyplacením na váš bankovní účet, nebo v hotovosti.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nebankovní půjčky

 

Nebankovní půjčky bez dokládání příjmů a bez registru

 

Zmíníme v prvé řadě jedno a tím je registr dlužníků. To je seznam, do kterého se velmi snadno dostanete, když máte problémy se svými financemi a neplatíte své závazky včas nebo pokud je vůbec neplníte. Pak se můžete dostat ještě hlouběji, až k velkým finančním problémům a následným exekucím. Pro někoho je toto téma zcela neznámé, ale pro jiné je známé až moc.

 

U nebankovních půjček se nemusíte obávat záznamu v registru dlužníků jako je například Solus. I v případě, že záznam v registru máte, nemusí to být překážkou pro získání nebankovní půjčky. Nemusíte dokonce ani složitě dokazovat své příjmy, budou vám stačit například výpisy z účtu v elektronické podobě. Zkrátka si půjčíte tolik, kolik potřebujete a budete splácet 12 až 84 měsíců podle zvolené částky.

 

 

Nebankovní půjčky jsou nejvýhodnější v rychlosti a snadno splnitelných podmínkách

 

Musíte splnit hlavně základní podmínku a tou je věk nejméně 18 let. Jakmile toto pravidlo splňujete, můžete u nás žádat půjčku online nebo také online úvěr, vyplněním jednoduchého formuláře na této stránce. Formulář během 3 minut snadno vyplníte a zašlete nám ho jako žádost o půjčku či úvěr. Obratem projde rychlým procesem schválení a po schválení vám budou peníze zaslány ihned na účet. Jak jednoduché, takže potřebné peníze získáte velice snadno.

 

Splatnost půjčky je od 12 do 84 měsíců, záleží na výši částky, kterou si půjčíte. Od 10 000 Kč až po 100 000 Kč si můžete vypůjčit zcela běžně. Nemusíte dokazovat, na co peníze použijete. Penězi můžete cokoliv zaplatit, použít je jako krátkodobou půjčku do výplaty nebo si něco koupit. Záleží jenom na vás.

 

Reference našich klientů

29.04.2022 14 000 Kč
MARIKA L. - Vlašim 39 let
Když jsem se rozváděla, odmítal mi manžel dávat peníze, do rozhodnutí soudu jsem využila úvěr přes www.uverlevne.cz a tak překlenula to náročné období
06.04.2022 4 000 Kč
František - Svitavy 35 let
Nebankovní půjčku jsem potřeboval ihned. Přes vás to bylo v pohodě
29.04.2022 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!
29.04.2022 9 000 Kč
DAVID E. - Praha 26 let
Všechno rychle a v pohodě. Ještě jednou děkuji

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.