úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Nebankovní půjčky

Nabízíme možnost kvalitního finančního produktu, který je velice výhodný a také vhodný pro každého. Nemusíte se však dopředu ničeho bát, nízké úroky platí podobně jako u bankovních institucí, ale možná vás potěší, že právě díky tomu, že jde o nebankovní půjčky, tak máme daleko mírnější pravidla.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nebankovní půjčky

Finanční produkty, které nejsou od bankovních institucí

Zmíníme v prvé řadě hned jedno a tím je registr dlužníků. To je seznam, do kterého vás velice lehce zapíší, když máte problémy se svými financemi a neplatíte své závazky včas. Nebo pokud je vůbec neplníte. Pak se můžete dostat ještě hlouběji až například k velkým finančním problémům a následným exekucím. Pro někoho je toto téma zcela neznámé, ale pro jiné je to známé až moc. Jsme odborníky i v této oblasti, nebojte se na nás obrátit. Právě díky našim zkušenostem žádné registry dlužníků neprojíždíme. U našich finančních produktů ani nemusíte dokazovat své příjmy. Zkrátka si půjčíte tolik, kolik potřebujete a budete splácet 12 až 84 měsíců podle zvolené částky.

Jak je to s konkrétními podmínkami nebankovních půjček?

Ovšem v našem případě se tedy něčeho podobného jako jsou nějaké registry dlužníků, bát nemusíte, protože my neprojíždíme žádné registry dlužníků, takže půjčujeme opravdu každému. Stačí splnit jednu základní podmínku a tou je mít nejméně 18 let. Jakmile toto pravidlo splňujete, můžete u nás žádat půjčku online nebo také online úvěr, vyplněním jednoduchého formuláře, kterým nám jako žádost o půjčku či úvěr zašlete a my jej obratem schválíme a zašleme vám peníze. Jak jednoduché, takže k penězům přijdete velice snadno. Splatnost je od 12 do 84 měsíců, záleží na výši částky, kterou si půjčíte. Od 10 000 Kč až po 100 000 Kč, si můžete vypůjčit zcela běžně. Nepotřebujete dokazovat, na co peníze použijete. Penězi můžete cokoliv zaplatit nebo si něco koupit, záleží jenom na vás. Ptáte se, jak je to se zajištěním vašich příjmů? Vždy po vás v bance chtěli nějaké jištění a záruky? U nás to nenajdete. Neptáme se na vaše příjmy, ani nebudete muset nic dokazovat. Peníze poskytneme naprosto každému.

Reference našich klientů

29.03.2020 14 000 Kč
MARIKA L. - Vlašim 39 let
Když jsem se rozváděla, odmítal mi manžel dávat peníze, do rozhodnutí soudu jsem využila úvěr z www.uverlevne.cz a tak překlenula to náročné období
06.03.2020 4 000 Kč
František - Svitavy 35 let
Nebankovní půjčku jsem potřeboval ihned. Nejdříve jsme vše vyřešili po telefonu, pak jsem se zastavil na pobočce a peníze jsem měl opravdu odpoledne na účtě.
29.03.2020 70 000 Kč
OLDŘICH M. - Uherské Hradiště 58 let
Oceňuji možnost rychlé půjčky na občanku z www.uverlevne.cz, šetří se tím čas a práce na obou stranách a to vidím, jako velkou výhodu.
29.03.2020 100 000 Kč
ALEŠ J. - Kladno 44 let
Podnikání mi nevyšlo, ale život jde dál, naštěstí jsem objevil www.uverlevne.cz a to mi umožnilo vyřešit resty. Mám novou práci, teď už bude líp.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.