úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčka bez doložení potvrzení příjmů ihned

Nebankovní půjčky mají mnoho výhod. Své peníze dostanete obvykle ihned. Nevadí ani záznam v registru dlužníků, takže půjčku dostanete i s malým prohřeškem. Navíc bez dokládání potvrzení o příjmech od zaměstnavatele.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka bez doložení potvrzení příjmů ihned

 

Nedokládejte potvrzení příjmu, když nemusíte

Největší výhodou u půjček bez doložení příjmů je, že opravdu nemusíte nic dokládat. Navíc si takovouto půjčku můžete sjednat po internetu, stačí vyplnit online žádost na této stránce a své peníze můžete mít během jednoho dne doma. Samozřejmě záleží na výši částky a také na tom, jak chcete tuto půjčku vyplatit. Nejběžnější je vyplacení na účet, což je jednoduchý, rychlý a bezstarostný způsob. Pokud bankovní účet nemáte, ani tak se nemusíte obávat, své peníze klidně můžete dostat i hotově.

 

Tyto půjčky mohou využívat i lidé, kteří nemají stabilní příjem. To je výhodné pro maminky na mateřské dovolené, důchodce a invalidní důchodce, studenty, OSVČ, nebo lidi, kteří mají příjmy pouze z brigády. Dokonce i při těchto složitých životních podmínkách můžete získat půjčku. Za určitých podmínek mohou získat nebankovní úvěr i nezaměstnaní.

 

 

Rychlé půjčky bez příjmu a nahlížení do registru?

 

Je možné získat půjčku i bez registru dlužníků (NRKI)? Ano, i v případě, že máte záznam v registru dlužníků je možné získat nebankovní půjčku. Půjčky bez doložení příjmů jsou navíc vypláceny ihned potom, co vaši žádost schválíme, takže peníze máte opravdu okamžitě.

 

Vyberte si výši půjčky bez dokládání účelu

 

Půjčit se dají malé i větší částky. Od pár tisíc korun až po desítky tisíc nebo i 100 000 Kč. Nikde nebudete prokazovat, na co půjčku potřebujete. Ani není třeba skladovat šanonech štosy účtenek jako u oblíbených úvěrů na bydlení. Peníze můžete použít na co chcete a je jenom na vás, jak s nimi naložíte. Máte navíc možnost odkladu splátek, a to zcela zdarma. Nebo také můžete tuto půjčku, bez udání důvodu, do třiceti dní zrušit.

 

Úvěr bez doložení příjmu skutečně na cokoliv

 

Porouchaná pračka se neptá, jestli jste právě změnili práci nebo zda se potýkáte s omezeným rozpočtem na mateřské dovolené. Zato se o tyto „detaily“ velmi živě zajímají banky nebo úvěrové společnosti. Jejich rady o půjčce v rámci rodiny nebo nalezení brigády jsou ve Vaší situaci nejspíš úsměvné. U nás se podobně laxního přístupu obávat nemusíte. Rozumíme vašim potřebám. Naše půjčka bez doložení příjmů je proto dostupná prakticky pro každého.

 

Vyřízení půjčky online - jednoduchá cesta k penězům

 

Vše je mnohem rychlejší než cesta do banky. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, v němž jsou údaje o výši měsíčního příjmu a jeho zdroji čistě orientační. Odešlete a vyčkáte na schválení a výplatu finančních prostředků. Vše je velmi rychlé.

 

Půjčka bez doložení příjmu vám neřekne NE

 

Nenahlížíme do registru ani jinak nezpochybňujeme vaši bonitu. Věříme, že právo na půjčku by měl mít každý. Vždyť někdy může malá finanční výpomoc na počátcích problémů zabránit mnohem větším a hlubším škodám.

Ocitli jste se v nouzi? Zaskočil vás neočekávaný výdaj? Chcete dětem zaplatit školu v přírodě, potřebujete novou ledničku nebo vám kvůli jiným výdajům nezbylo na zaplacení inkasa? Nezoufejte a vyzkoušejte náš báječný finanční produkt půjčka bez doložení příjmu.

 

 

 

Možnosti vyplacení půjčky

 

 

Pro koho je půjčka bez doložení příjmů vhodná

  • Studenti
  • Senioři
  • Matky na mateřské dovolené
  • Lidé bez stálých příjmů
  • Začínají i zkušení živnostníci
  • Osoby pobírající invalidní důchod a další…

 

Ať už patříte do kterékoliv skupiny nebo se jednoduše bojíte nepříjemného jednání úředníků v bance, půjčka bez dokládání příjmu splní všechny vaše požadavky na rychlé a bezpečné půjčení peněž.

 

Půjčky bez dokazování příjmu i pro podnikatele

Půjčky bez potvrzení příjmů a bez registru ocení také začínající živnostníci, kteří se ještě nemohou pochlubit dlouhodobou kreditní historií, a přesto by potřebovali vybavit a zařídit svůj sklad, dílnu nebo prodejnu. Nebankovní půjčky jsou příznivě nakloněny i živnostem uplatňujícím výdajové paušály, jež běžné banky s otevřenou náručí právě nevítají.

 

Podmínky naší půjčky bez doložení příjmů a bez registru jsou pro všechny stejné. Nikoho neznevýhodňujeme ani neoznačujeme cejchem. A když budete chtít svou půjčku splatit předčasně, rádi vám vyjdeme vstříc. Zaplatíte úroky pouze za dobu, kterou jste skutečně čerpali a nic navíc. Neriskujte a půjčte si tam, kde se o vás postarají se vším všudy. Vyplňte formulář a vše ostatní nechte na nás.

Reference našich klientů

29.08.2021 90 000 Kč
KAMIL B. - Ostrava 52 let
Po zimě už nám nezbylo nic jiného, než vyměnit střechu na baráku. Bál jsem se, že nám bude pršet až do postele, ale půjčku na www.uverlevne.cz mi vyřídili tak rychle, že se všechno zvládlo v rekordním čase.
29.08.2021 25 000 Kč
ŽANETA B. - Frýdlant 28 let
Využila jsem nebankovní půjčku k úhradě laserové operace očí. A oboje mohu jen doporučit. Splátky mám nastavené tak, aby mě tolik nezatěžovaly, a navíc ušetřím za drahé brýle
29.08.2021 6 000 Kč
ADÉLA U. - Luhačovice 41 let
Občas máme víc výdajů, než kolik náš účet utáhne. S dětmi jeden nikdy neví. A tak jsem ráda, že si případně můžeme zařídit půjčku rychle přes internet a bez ručitele
29.08.2021 14 000 Kč
MARIKA L. - Vlašim 39 let
Když jsem se rozváděla, odmítal mi manžel dávat peníze, do rozhodnutí soudu jsem využila úvěr z www.uverlevne.cz a tak překlenula to náročné období

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.