úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčky bez doložení potvrzení příjmů ihned

Nebankovní půjčky mají mnoho výhod. Své peníze často dostanete ihned, neprojíždějí vaše jméno v registru dlužníků, takže peníze dostanete i s malým prohřeškem.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčky bez doložení potvrzení příjmů ihned

Nemusíte dokládat potvrzení o příjmu

Největší výhodou u půjček bez doložení příjmů je, že opravdu nemusíte nic dokládat. 

Navíc si takovouto půjčku můžete sjednat po internetu, stačí často vyplnit jenom online žádost a své peníze můžete mít během jednoho dne na účtu. Samozřejmě záleží na výši částky a také na tom, jak chcete tuto půjčku vyplatit. Peníze mohou přijít na účet, ale také je můžete dostat hotově, takže je například máte na druhý den. Nejběžnější je zřejmě vyplacení na účet, což je bezhotovostní převod na účet a je pro všechny dostupný, poměrně rychlý a zcela bezstarostný. Pokud však bankovní účet nemáte, tak se nemusíte obávat, své peníze klidně můžete dostat i hotově.

Tyto půjčky mohou využívat i lidé, kteří nemají stabilní příjem. Velice výhodné je to pro maminky na mateřské dovolené, důchodce, nebo invalidní důchodce, studenty, nebo lidi, kteří mají zajištěné pouze brigády. Dokonce i při těchto občas hodně složitých životních podmínkách můžete získat půjčku. V některých případech může jít dokonce o lidi, kteří jsou nezaměstnaní.

Nemusíte se obávat ani registru dlužníků NRKI. Neprojíždíme tyto registry, takže i lidi, kteří mají nějaké prohřešky, si u nás vzít půjčku mohou. Půjčky bez doložení příjmů jsou navíc ihned vypláceny, po tom, co vaši žádost schválíme, takže peníze máte opravdu okamžitě.

 

Každý si zde najde své pozitivum

Půjčit se dají malé i větší částky. Od pár tisíc korun až po desítky tisíc nebo i sto tisíc. Peníze navíc můžete použít podle vlastní potřeby. Nikdy nebudete prokazovat, na co tyto peníze potřebujete, je jenom na vás, jak je využijete a jak s nimi naložíte. Máte možnost odkladu splátek a to zcela zdarma nebo také můžete tuto půjčku, bez udání důvodu, do třiceti dní zrušit.

 

Půjčka bez doložení potvrzení o příjmu

Porouchaná pračka se neptá, jestli jste právě změnili práci nebo zda se zrovna potýkáte s omezeným rozpočtem na mateřské dovolené. Zato se o tyto „detaily“ velmi živě zajímají banky nebo úvěrové společnosti. Jejich rady o půjčce v rámci rodiny nebo nalezení brigády bývají velmi úsměvné. U nás se podobně laxního přístupu obávat nemusíte. Rozumíme vašim potřebám, vždyť sami jsme nejednou byli v podobné situaci. Naše půjčka bez doložení příjmů je proto dostupná absolutně pro každého.

Nebankovní půjčky - jednoduchá cesta k penězům

Vše je mnohem rychlejší než běžná cesta do banky. Stačí vyplnit jednoduchý formulář, v němž jsou údaje o výši měsíčního příjmu a jeho zdroji čistě orientační. Odešlete a vyčkáte na schválení a výplatu finančních prostředků. Vše je velmi rychlé a půjčka bez doložení příjmů umožňuje vybrat si mezi dvěma variantami:

 

  • výplata na účet
  • výplata na ruku

 

Nenahlížíme do registru ani jinak nezpochybňujeme vaši bonitu. Věříme, že právo na nebankovní půjčky by měl mít každý. Vždyť někdy může malá finanční výpomoc na počátcích problémů zabránit mnohem větším a hlubším škodám.

Půjčka bez doložení příjmu vám neřekne NE

Ocitli jste se v nouzi? Zaskočil vás neočekávaný výdaj? Chcete dětem zaplatit školu v přírodě, potřebujete novou ledničku nebo vám kvůli jiným výdajům nezbylo na zaplacení inkasa? Nezoufejte a vyzkoušejte náš báječný finanční produkt půjčka bez doložení potvrzení příjmu, který nikoho neodmítne. Využít ho mohou:

 

  • studenti
  • senioři
  • matky na mateřské dovolené
  • lidé bez stálých příjmů
  • začínají i zkušení živnostníci
  • osoby pobírající invalidní důchod
  • a další…

 

Ať už patříte do kterékoliv skupiny nebo se jednoduše bojíte nepříjemného jednání úředníků v bance, půjčka bez doložení potvrzení příjmu splní všechny vaše požadavky na rychlé a bezpečné půjčení peněž. Ať už potřebujete jen několik tisícovek nebo vás čekají větší výdaje až do 100 000 Kč, nebankovní půjčky jsou přesně tím správným finančním produktem.

Nemusíte dokládat svůj příjem ani dopodrobna vypisovat, na co půjčku potřebujete. A už vůbec není třeba skladovat do šanonu štosy účtenek jako u oblíbených úvěrů na bydlení.

Rychlé zajištění pro podnikatele

 

Půjčky bez NRKI

ocení také začínající živnostníci, kteří se ještě nemohou pochlubit dlouhodobou kreditní historií, a přesto by potřebovali vybavit a zařídit svůj sklad, dílnu nebo prodejnu. Nebankovní půjčky jsou příznivě nakloněny i živnostem uplatňujícím vysoké výdajové paušály, jež běžné banky s otevřenou náručí také právě nevítají.

Skutečně není potřeba nic navíc. Podmínky naší půjčky bez registru jsou pro všechny stejné. Nikoho neznevýhodňujeme ani neoznačujeme cejchem. A když budete chtít svou půjčku splatit předčasně, rádi vám vyjdeme vstříc. Zaplatíte úroky pouze za dobu, kterou jste skutečně čerpali a nic navíc. Neriskujte a půjčte si tam, kde se o vás postarají se vším všudy. Vyplňte formulář a vše ostatní nechte na nás. Určitě budete spokojeni.

Reference našich klientů

31.12.2019 4 000 Kč
Lucie - Praha 22 let
Vyplnila jsem žádost, výsledek jsem měla ihned. Stačilo mobilem vyfotit občanku a peníze jsem měla do hodiny. Super rychlost. Děkuji
29.12.2019 28 000 Kč
VILÉM D. - Otrokovice 36 let
Rozhodl jsem se zkusit štěstí jako grafik na volné noze a díky nebankovní půjčce jsem si pořídil potřebný software
29.12.2019 6 000 Kč
ADÉLA U. - Luhačovice 41 let
Občas máme víc výdajů, než kolik náš účet utáhne. S dětmi jeden nikdy neví. A tak jsem ráda, že si případně můžeme zařídit půjčku rychle přes internet a bez ručitele
28.12.2019 50 000 Kč
Pavel - Chrudim 67 let
S vyplněním formuláře pomáhala dcera, která peníze potřebovala. Ale šlo to neuvěřitelně rychle a penize byly druhý den. Děkujeme.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.