úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Úvěr bez doložení potvrzení příjmu

Využijte úvěru bez doložení potvrzení příjmů, nemusíte se omezovat, půjčíme vám až 100 000 Kč na cokoli. Svým klientům poskytujeme půjčky nonstop, staňte se klientem i vy a vyplňte online žádost o půjčku, my ji do 5 minut posoudíme a můžete mít peníze ihned na účtu.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Úvěr bez doložení potvrzení příjmu

 

Úvěry bez doložení potvrzení o příjmu jsou určeny pro každého. Jedná se o půjčky na cokoli. Především jsou pak určeny ale pro lidi, kteří nemohou z nějakého důvodu doložit svůj příjem, a tak jsou pro ně často půjčky u bank nedostupné. Naštěstí dnes jsou nebankovní půjčky mnohdy bezpečnější a výhodnější než v případě banky. Například s námi máte jistotu, že nebudete platit zbytečné poplatky, jako je třeba poplatek za poskytnutí úvěru.

 

 

 

 

 

Dosáhnout na úvěr bez příjmů je složité i v dnešní době. My však víme, že sice nemusíte mít příjem ze zaměstnání a podobně, ale peníze na splácení můžete mít i tak. Proto poskytujeme úvěry bez doložení příjmů pro každého. Rozhodující nejsou ani registry, naše půjčky bez registru jsou velmi oblíbené, protože jsme schopni vše posoudit během několika minut. Právě na rychlé půjčce si zakládáme.

 

 

 

 

 

Nedokládejte zbytečně příjem, kdy nemusíte

 

 

 

 

 

Každé doložení dokumentů k půjčce, zpomaluje proces schvalování. Víme, že v případě velkých finančních obnosů je důležité si klienta vždy pečlivě prověřit. Na druhou stranu, my půjčujeme až 100 000 Kč bez doložení příjmů, nemusíte se zbytečně zdržovat. Jednoduše vyplňte žádost a my vám poskytneme online půjčku ihned, bez starostí a bezpečně. Naše půjčky jsou bez rizika, i proto je klienti využívají opakovaně.

 

 

 

 

 

Velmi oblíbené jsou takzvané půjčky do výplaty, jedná se o půjčky bez doložení příjmů, často ve výši jen několika tisíc. Tyto mikro půjčky pak slouží pro klienty, aby překonali období do výplaty. Jsou zcela bezpečné, protože většina z nich volí krátké období splátek a celou částku jednoduše splatí ihned po tom, kdy dostanou výplatu. Stejně tak využívají takové půjčky i důchodci, kteří by jinde měli problém úvěr dostat. Přitom mnohdy obyčejná půjčka do 5000 Kč může pomoci vyřešit lehce nepříznivou situaci.

 

 

 

 

 

Úvěr bez doložení příjmů ještě dnes na váš účet

 

 

 

 

 

Úvěry bez doložení příjmů jsou pro nás standardem, na který se můžete spolehnout. Snažíme se půjčovat tak, aby byly spokojeny obě strany, to je důvod, proč si neúčtujeme poplatky, jako je třeba poplatek za poskytnutí úvěru a podobně. Jsme připravení také na situaci, kdy se dostanete do problémů se splátkami, můžete si je jednoduše odložit, nebo ve zcela opačném případě, splatit celou půjčku předčasně bez sankcí. Uvidíte, že i nebankovní poskytovatel půjčky může být výhodný. My vás totiž nebereme jako dlužníky, ale jako klienty, na kterých nám záleží.


 

 

Reference našich klientů

29.09.2019 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!
29.09.2019 4 000 Kč
TAŤÁNA C. - Liberec 37 let
Jsem momentálně nezaměstnaná, občas se naskytne nějaká brigáda, ale nic stálého. Potřebovala jsem zaplatit dceři školu v přírodě a na www.uverlevne.cz mi vyhověli ihned. Nevím, jak bych to jinak zvládla.
29.09.2019 5 000 Kč
JOLANA N. - Horažďovice 54 let
Na radu kolegyně jsem napjatou finanční situaci vyřešila žádostí o rychlou půjčku bez registru. Vyšli mi vstříc, odložili první splátku, nikdy žádné skryté poplatky! Paráda!
29.09.2019 60 000 Kč
NELA K. - Olomouc 19 let
Na www.uverlevne.cz jsem žádala o půjčku ve čtyři odpoledne a druhý den ráno byly peníze na mém účtu. Tak rychlé vyřízení jsem nečekala.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.