úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Úvěry bez Solusu

Hledáte možnost, jak získat nějaké peníze navíc? Nevyjdete do další výplaty, nebo si potřebujete půjčit vyšší částku? Pak se obraťte na nás!

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Úvěry bez Solusu

Odmítají vás banky?

Potřebujete nutně peníze? Nevíte, jaké jsou další možnosti, které byste mohli využít? Pak se obraťte na naše úvěry bez Solusu, které jsou pomocníky v jakémkoliv případě.

Jak tedy obejít banky, když vás odmítají a nechtějí vám dát peníze?

Kde naleznete odpověď na tuto složitou otázku? Odpověď je v nebankovních společnostech, které poskytují nebankovní půjčky a úvěry. Tyto úvěry jsou bez Solusu, neprojíždíme žádné registry dlužníků a nenahlížíme do jejich seznamů. Banky právě z těchto důvodů mohou své klienty odmítat, protože si nejsou jistí jejich solidaritou a také splácením. Vždy se jistí, aby měly pokryté závazky. Nebankovní společnosti mají jiné podmínky.

V čem spočívá odmítnutí banky?

Často se jedná o zoufalé a hrozivé situace, ve kterých se můžeme ocitnout, takzvaně bez východiska, to si alespoň říkáme, když zjistíme, že nám banky poskytnout peníze nechtějí. Proč nebo z jakých důvodů? To vám občas řeknou a občas se ani nenamáhají nám to vysvětlit. Banky totiž mají velkou výhodu hlavně v tom, že nahlížejí do společných registrů dlužníků. Informace v nich obsažené si takovéto instituce předávají. Zde se dozvíte veškeré informace o takzvaných neplatičích. Do těchto registrů se dostanete poměrně snadno a to nezaplacením nějakého svého závazku či při dlouhodobějších problémech s financemi. Banky mají tu moc, že do těchto registru nahlédnou a klientovi nemusí vůbec poskytnout peníze. Odmítnou vás, i když byste žádali opravdu malou a krátkodobou půjčku. Není snadné zřídit si, byť malý a nízký úvěr.

Snadné použití a využití. Peníze máte na cokoliv, co budete potřebovat zaplatit nebo splatit. Jsme také experty na exekuce, takže se nebojte na nás obrátit v jakémkoliv případě. Vždy ochotně poradíme a pomůžeme. Vyřešíme s vámi vaše finanční problémy jednoduše a snadno bez zbytečných starostí.

Reference našich klientů

29.11.2019 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!
29.11.2019 70 000 Kč
OLDŘICH M. - Uherské Hradiště 58 let
Oceňuji možnost rychlé půjčky na občanku z www.uverlevne.cz, šetří se tím čas a práce na obou stranách a to vidím, jako velkou výhodu.
29.11.2019 4 000 Kč
RADOSLAV M. - Vrchlabí 35 let
Manželka je na mateřské a když se nám teď sešly platby nedoplatků za byt, moc jsem uvítal možnost půjčky na www.uverlevne.cz Jsem rád, že u nás tyhle služby existují a fungují tak spolehlivě
03.11.2019 6 000 Kč
Jan - Český Krumlov 42 let
Pracuji v zahraničí a v mé bance mi půjčku nevyřídili. Tady jsem pořídil velmi rychle. Doklady jsem vyfotil mobilem, nemusel jsem nikam jezdit. Všechno šlo úplně hladce, peníze jsem měl druhý den..

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.