úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Úvěr bez Solusu

Kdyby nebylo tohoto seznamu, banky by ani netušily, jakým lidem peníze poskytují. Neznali by jejich minulost a nedozvěděly by se, kdo vždy včas platí své závazky a kdo nikoliv. Jestli už někdo v minulosti měl nějaký problém se svými financemi a že například nesplácel vždy všechno tak, jak měl.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Úvěr bez Solusu

Registr dlužníků aneb seznam, který děsí mnoho lidí

Jenomže tento registr dlužníků existuje a tím vzniká problém pro některé jedince, kteří zde mají záznam, protože díky tomu nedostanete nikdy žádnou půjčku v bance. Ani úvěr, hypotéku, zkrátka žádné peníze.

Registr dlužníků je však mezi námi a my se s ním musíme vyrovnat. Už jste se s ním někdy setkali? Ti, kteří jej znají, jistě moc dobře vědí, že to pro ně není nic dobrého, protože jde o podrobný registr čili takový seznam jmen, kde jste zapsáni, když jste měli již v minulosti nějaký prohřešek či nějaké finanční nesrovnalosti s placením svých závazků. Patří zde také opožděné platby, nezaplacení svých závazků a mnoho dalšího. Jakmile podobné problémy nastanou, tak si vás banky zapíší do tohoto seznamu a ten si pak předávají. Vlastně do něj může nahlédnout kdokoliv. Existují registry dlužníků pro bankovní instituce, ale také pro nebankovní společnost.

Naše rychlá online půjčka je pro každého

My v tom rozdíly neděláme, takže u nás nenarazíte na žádné registry a jejich prohledávání nebo projíždění. Úvěr bez registru je běžný finanční produkt, který si můžete volně zřídit i Vy! Tento rychlý úvěr sjednáte velice snadno a v podstatě okamžitě. Vyplníte jednoduchý formulář na internetu a peníze máte schválené během několika málo minut. A to všechno navíc s velice nízkou úrokovou sazbou, která je srovnatelná jako v bance a bez dalších poplatků. Dokonce si můžete splátky odložit a to až na dobu 4 měsíců. Splatit takovouto půjčku můžete kdykoliv a bez sankcí, což je jedna z dalších výhod, které si lidé cení na těchto produktech nejvíce.

Reference našich klientů

29.12.2019 14 000 Kč
MARIKA L. - Vlašim 39 let
Když jsem se rozváděla, odmítal mi manžel dávat peníze, do rozhodnutí soudu jsem využila úvěr z www.uverlevne.cz a tak překlenula to náročné období
29.12.2019 60 000 Kč
NELA K. - Olomouc 19 let
Na www.uverlevne.cz jsem žádala o půjčku ve čtyři odpoledne a druhý den ráno byly peníze na mém účtu. Tak rychlé vyřízení jsem nečekala.
29.12.2019 18 000 Kč
IVETA G. - Beroun 27 let
Možnost odložení až čtyři splátek u úvěru z www.uverlevne.cz mi neuvěřitelně pomohla, když jsem po autonehodě zůstala dva měsíce v pracovní neschopnosti.
29.12.2019 6 000 Kč
ADÉLA U. - Luhačovice 41 let
Občas máme víc výdajů, než kolik náš účet utáhne. S dětmi jeden nikdy neví. A tak jsem ráda, že si případně můžeme zařídit půjčku rychle přes internet a bez ručitele

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.