úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Úvěr bez Solusu

Kdyby nebylo tohoto seznamu, banky by ani netušily, jakým lidem peníze poskytují. Neznali by jejich minulost a nedozvěděly by se, kdo vždy včas platí své závazky a kdo nikoliv. Jestli už někdo v minulosti měl nějaký problém se svými financemi a že například nesplácel vždy všechno tak, jak měl.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Úvěr bez Solusu

Registr dlužníků aneb seznam, který děsí mnoho lidí

Jenomže tento registr dlužníků existuje a tím vzniká problém pro některé jedince, kteří zde mají záznam, protože díky tomu nedostanete nikdy žádnou půjčku v bance. Ani úvěr, hypotéku, zkrátka žádné peníze.

Registr dlužníků je však mezi námi a my se s ním musíme vyrovnat. Už jste se s ním někdy setkali? Ti, kteří jej znají, jistě moc dobře vědí, že to pro ně není nic dobrého, protože jde o podrobný registr čili takový seznam jmen, kde jste zapsáni, když jste měli již v minulosti nějaký prohřešek či nějaké finanční nesrovnalosti s placením svých závazků. Patří zde také opožděné platby, nezaplacení svých závazků a mnoho dalšího. Jakmile podobné problémy nastanou, tak si vás banky zapíší do tohoto seznamu a ten si pak předávají. Vlastně do něj může nahlédnout kdokoliv. Existují registry dlužníků pro bankovní instituce, ale také pro nebankovní společnost.

Naše rychlá online půjčka je pro každého

My v tom rozdíly neděláme, takže u nás nenarazíte na žádné registry a jejich prohledávání nebo projíždění. Úvěr bez registru je běžný finanční produkt, který si můžete volně zřídit i Vy! Tento rychlý úvěr sjednáte velice snadno a v podstatě okamžitě. Vyplníte jednoduchý formulář na internetu a peníze máte schválené během několika málo minut. A to všechno navíc s velice nízkou úrokovou sazbou, která je srovnatelná jako v bance a bez dalších poplatků. Dokonce si můžete splátky odložit a to až na dobu 4 měsíců. Splatit takovouto půjčku můžete kdykoliv a bez sankcí, což je jedna z dalších výhod, které si lidé cení na těchto produktech nejvíce.

Reference našich klientů

29.09.2019 4 000 Kč
RADOSLAV M. - Vrchlabí 35 let
Manželka je na mateřské a když se nám teď sešly platby nedoplatků za byt, moc jsem uvítal možnost půjčky na www.uverlevne.cz Jsem rád, že u nás tyhle služby existují a fungují tak spolehlivě
29.09.2019 90 000 Kč
KAMIL B. - Ostrava 52 let
Po zimě už nám nezbylo nic jiného, než vyměnit střechu na baráku. Bál jsem se, že nám bude pršet až do postele, ale půjčku na www.uverlevne.cz mi vyřídili tak rychle, že se všechno zvládlo v rekordním čase.
29.09.2019 4 000 Kč
TAŤÁNA C. - Liberec 37 let
Jsem momentálně nezaměstnaná, občas se naskytne nějaká brigáda, ale nic stálého. Potřebovala jsem zaplatit dceři školu v přírodě a na www.uverlevne.cz mi vyhověli ihned. Nevím, jak bych to jinak zvládla.
20.09.2019 24 000 Kč
Zuzana L. 26 let
Potřebovali jsme s přítelem zaplatit kauci na byt. Bez Vás bychom ještě nebydleli. Nečekala jsem, že to jde tak rychle. Ještě jednou děkujeme

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.