úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčky bez NRKI

Nebankovní společnosti jsou v posledních letech čím dál tím větší výhrou, co se jedná ohledně půjček, které jsou bez NRKI nebo bez doložení potvrzení příjmu.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčky bez NRKI

Nebankovní půjčka bez NRKI

Hledáte vhodné řešení půjčky, ale bez nahlížení do registru? Máte finanční problémy a nemůžete se jich zbavit, a nutně potřebujete na krátkou dobu další peníze? I v takovémto případě se dá něco dělat, neházejte hned flintu do žita. V těchto případech, tedy pokud jste zapsáni v nějaké z registru dlužníků, vám banky už nikdy nepůjčí, protože ty si moc dobře hlídají solventnost a veškeré závazky jejich klientů, proto je vaší poslední nadějí nebankovní půjčka bez registru, kterou nabízí právě nebankovní společnosti. Ovšem nečekejte žádné podrazy, i u těchto půjček jsou vždy solidní podmínky.

Přesně takovou nebankovní půjčku najdete u nás a s velice výhodnými podmínkami. Tyto půjčky jsou zde většinou proto, že si lidé, kteří už tak mají nějaké finanční problémy, potřebují ještě na krátkou dobu půjčit nějaké peníze navíc. Většinou však jde o půjčky, které se splácejí do 30 dní, čili jde o nižší částky například do 10 000 korun.

Tímto způsobem tak můžete pokrýt větší i menší výdaje, které ještě máte nebo které vám vznikly náhle. Vyřízení je zdarma a vy okamžitě víte, kolik budete splácet. Velice výhodné pro každého, kdo se dostal už někdy do problémů.

Registr dlužníků

Bohužel v dnešní době je velice snadné dostat se do takového registru. Například do registru Solus, což je právě jeden z registrů, kde najdete všechny dlužníky hezky sepsané, se dostanete jenom tím, že dvakrát nezaplatíte nějaké své závazky včas. Možná jste tam už i vy, aniž byste to věděli. Dostat se tam je tedy poměrně jednoduché, ale horší je, dostat se ven. Pokud jste jednou vedený jako dlužník, tak je velice obtížné sehnat jakoukoliv půjčku. Banky si na těchto registrech hodně zakládají, takže u nich většinou nemáte žádnou šanci. Navíc takovýto registr je volný k nahlížení pro každého.

Tento kompletní seznam dlužníků nemůžete nijak obejít.

Využijte všechny výhody, které vám takto můžeme poskytnout. Nedělejte si žádné starosti, a pokud máte už nějaké dluhy, tak se obraťte na nebankovní půjčku bez registru.

Nebankovní půjčky bez NRKI jsou však pro každého. Zde se nezadávají ani příjmy, ani žádné jiné ručení, které byste mohli očekávat.

Reference našich klientů

28.12.2019 50 000 Kč
Pavel - Chrudim 67 let
S vyplněním formuláře pomáhala dcera, která peníze potřebovala. Ale šlo to neuvěřitelně rychle a penize byly druhý den. Děkujeme.
20.12.2019 24 000 Kč
Zuzana L. 26 let
Potřebovali jsme s přítelem zaplatit kauci na byt. Bez Vás bychom ještě nebydleli. Nečekala jsem, že to jde tak rychle. Ještě jednou děkujeme
29.12.2019 8 000 Kč
IGOR H. - Tanvald 58 let
Občas máme se ženou nenadálé výdaje. Rychlou půjčku na www.uverlevne.cz jsem využil už podruhé a nejspíš ne naposledy.
29.12.2019 4 000 Kč
TAŤÁNA C. - Liberec 37 let
Jsem momentálně nezaměstnaná, občas se naskytne nějaká brigáda, ale nic stálého. Potřebovala jsem zaplatit dceři školu v přírodě a na www.uverlevne.cz mi vyhověli ihned. Nevím, jak bych to jinak zvládla.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.