úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Půjčky bez registru

Nebankovní společnosti jsou v posledních letech čím dál tím větší výhrou, co se jedná ohledně půjček, které jsou bez registru nebo bez dokazování příjmu.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1 000 Kč
100 000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčky bez registru

Nebankovní půjčka bez registru

Hledáte vhodné řešení půjčky, ale bez nahlížení do registru? Máte finanční problémy a nemůžete se jich zbavit, a nutně potřebujete na krátkou dobu další peníze? I v takovémto případě se dá něco dělat, neházejte hned flintu do žita. V těchto případech, tedy pokud jste zapsáni v nějaké z registru dlužníků, vám banky už nikdy nepůjčí, protože ty si moc dobře hlídají solventnost a veškeré závazky jejich klientů, proto je vaší poslední nadějí nebankovní půjčka bez registru, kterou nabízí právě nebankovní společnosti. Ovšem nečekejte žádné podrazy, i u těchto půjček jsou vždy solidní podmínky.

Přesně takovou nebankovní půjčku najdete u nás a s velice výhodnými podmínkami. Tyto půjčky jsou zde většinou proto, že si lidé, kteří už tak mají nějaké finanční problémy, potřebují ještě na krátkou dobu půjčit nějaké peníze navíc. Většinou však jde o půjčky, které se splácejí do 30 dní, čili jde o nižší částky například do 10 000 korun.

Tímto způsobem tak můžete pokrýt větší i menší výdaje, které ještě máte nebo které vám vznikly náhle. Vyřízení je zdarma a vy okamžitě víte, kolik budete splácet. Velice výhodné pro každého, kdo se dostal už někdy do problémů.

Registr dlužníků

Bohužel v dnešní době je velice snadné dostat se do takového registru. Například do registru Solus, což je právě jeden z registrů, kde najdete všechny dlužníky hezky sepsané, se dostanete jenom tím, že dvakrát nezaplatíte nějaké své závazky včas. Možná jste tam už i vy, aniž byste to věděli. Dostat se tam je tedy poměrně jednoduché, ale horší je, dostat se ven. Pokud jste jednou vedený jako dlužník, tak je velice obtížné sehnat jakoukoliv půjčku. Banky si na těchto registrech hodně zakládají, takže u nich většinou nemáte žádnou šanci. Navíc takovýto registr je volný k nahlížení pro každého.

Tento kompletní seznam dlužníků nemůžete nijak obejít.

Využijte všechny výhody, které vám takto můžeme poskytnout. Nedělejte si žádné starosti, a pokud máte už nějaké dluhy, tak se obraťte na nebankovní půjčku bez registru.

Nebankovní půjčky bez registru jsou však pro každého. Zde se nezadávají ani příjmy, ani žádné jiné ručení, které byste mohli očekávat.

Reference našich klientů

29.06.2018 90 000 Kč
KAMIL B. - Ostrava 52 let
Po zimě už nám nezbylo nic jiného, než vyměnit střechu na baráku. Bál jsem se, že nám bude pršet až do postele, ale půjčku na www.uverlevne.cz mi vyřídili tak rychle, že se všechno zvládlo v rekordním čase.
29.06.2018 36 000 Kč
VLASTIMIL L. - Kroměříž 57 let
S bankovním úvěrem jsem měl tolik papírování a přitom ty podmínky nebyly nijak výhodné. Na www.uverlevne.cz mi půjčili obratem a navíc jsem mohl peníze splatit dřív bez jakýchkoliv poplatků.
06.06.2018 4 000 Kč
František - Svitavy 35 let
Nebankovní půjčku jsem potřeboval ihned. Nejdříve jsme vše vyřešili po telefonu, pak jsem se zastavil na pobočce a peníze jsem měl opravdu odpoledne na účtě.
29.06.2018 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,2 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení.