úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Bez nahlížení do registru

Potřebujete získat úvěr, ale naopak nepotřebujete, aby si vás někdo našel v registru dlužníků? Rozhodně jsou možnosti, jak i v tomto případě získat peníze.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Bez nahlížení do registru

Půjčka Bez registru?

Tento způsob existuje! Jde o nebankovní společnosti, které poskytují tyto úvěry a to bez rozdílu naprosto každému. Plus bonus navíc k tomu všemu, nenahlíží do registru, takže máte jistotu, že i malý prohřešek z minulosti vás nedostane na kolena a úvěr dostanete.

Finanční produkt, který se vyplatí z mnoha hledisek

Máte problém s bankami a nechtějí vám poskytnout půjčku nebo úvěr? Bohužel se totiž jakékoliv prohřešky v minulosti promítají i do současnosti a vaší budoucnosti. Pokud jste například pozdě zaplatili splátku, jednu vynechali, nedodrželi podmínky smlouvy či cokoliv jiného, můžete se dostat, tímto velice jednoduchým způsobem, do registru dlužníků.

Nezoufejte, žádná situace není bezvýchodná.

Vždy se však dá najít nějaké východisko. V tomto případě jde o velice chytré úvěry, které jsou bez nahlížení do registru. Může je tak dostat opravdu každý. Každý si může vypůjčit peníze! Alespoň u nás to jde! Stačí vyplnit formulář, úvěr vám okamžitě schválíme a pak už jenom dostanete své peníze. Dokážeme každému pomoci. Navíc si splátky můžete zadarmo odložit a to na dobu až čtyř měsíců. Pokud máte nějaké problémy, vždy se dají vyřešit, stačí se na nás obrátit.

Použijte peníze na cokoliv, co zrovna potřebujete.

Říkáte si, že to není možné? Ale ano, je to možné. Peníze můžete použít naprosto jakýmkoliv způsobem. Nikdo vás kontrolovat nebude. Tyto půjčky jsou totiž bezúčelné, což znamená, že nemusíte a také ani nebudete dokazovat, na co své peníze použijete. Velice rychlé schválení zajistí, že své peníze budete mít schválené v řádu několika minut, takže vás nečekané ani několika měsíční čekání.

Reference našich klientů

29.11.2018 14 000 Kč
MARIKA L. - Vlašim 39 let
Když jsem se rozváděla, odmítal mi manžel dávat peníze, do rozhodnutí soudu jsem využila úvěr z www.uverlevne.cz a tak překlenula to náročné období
29.11.2018 100 000 Kč
ALEŠ J. - Kladno 44 let
Podnikání mi nevyšlo, ale život jde dál, naštěstí jsem objevil www.uverlevne.cz a to mi umožnilo vyřešit resty. Mám novou práci, teď už bude líp.
29.11.2018 4 000 Kč
RADOSLAV M. - Vrchlabí 35 let
Manželka je na mateřské a když se nám teď sešly platby nedoplatků za byt, moc jsem uvítal možnost půjčky na www.uverlevne.cz Jsem rád, že u nás tyhle služby existují a fungují tak spolehlivě
29.11.2018 90 000 Kč
KAMIL B. - Ostrava 52 let
Po zimě už nám nezbylo nic jiného, než vyměnit střechu na baráku. Bál jsem se, že nám bude pršet až do postele, ale půjčku na www.uverlevne.cz mi vyřídili tak rychle, že se všechno zvládlo v rekordním čase.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,2 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení.