úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Nebankovní půjčka bez registru

Potřebujete získat úvěr, ale obáváte se nahlížení do registru dlužníků? Rozhodně jsou i v tomto případě možnosti, jak získat půjčku.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nebankovní půjčka bez registru

 

Půjčka, či úvěr bez Solusu, NRKI, BRKI?

 

Se záznamy v těchto registrech si u banky jen tak nepůjčíte, i malý prohřešek z minulosti vás dostane na kolena a úvěr nedostanete. Pokud jste například pozdě zaplatili splátku, jednu vynechali, nedodrželi podmínky smlouvy či cokoliv jiného, můžete se dostat, tímto velice jednoduchým způsobem, do registru dlužníků.

 

Díky nebankovním společnostem ale možnost existuje! Nebankovní společnosti poskytují úvěry, i když záznam v registru máte. Nebankovní půjčky bez registru jsou ideální, když potřebujete rychle získat peníze.

 

 

Výhody půjčky bez registru

 

  • Možnost předčasného splacení bez sankcí
  • Odložení splátek až o 4 měsíce zdarma
  • Žádné poplatky za vyřízení půjčky

 

 

Půjčky bez registru pro každého

 

 

Nebankovní půjčku bez registru může získat prakticky každý. Vyřízení proběhne hladce a bez zbytečných otázek, bez zástavy a bez doložení příjmů od vašeho zaměstnavatele nebo daňového přiznání u OSVČ. Tato nebankovní půjčka je tak vhodná i pro důchodce nebo ženy na mateřské.

 

Každý si může vypůjčit peníze! Alespoň u nás to jde! Stačí vyplnit formulář, úvěr vám ihned projde schvalováním a pak už jenom dostanete své peníze na účet nebo v hotovosti. Dokážeme pomoci každému. Navíc si splátky můžete zadarmo odložit, a to na dobu až čtyř měsíců.

 

 

Použijte peníze na cokoliv, co zrovna potřebujete.

 

Říkáte si, že to není možné? Ale ano, je. Peníze můžete použít naprosto jakýmkoliv způsobem. Nikdo vás kontrolovat nebude. Tyto půjčky jsou totiž bezúčelové, což znamená, že nemusíte dokazovat, na co peníze použijete. Využijte je třeba jako půjčku do výplaty, na auto nebo vybavení domácnosti.

 

Jsme také experty na exekuce, takže se nebojte na nás obrátit v jakémkoliv případě. Vždy ochotně poradíme a pomůžeme. Vyřešíme s vámi vaše finanční problémy jednoduše a snadno bez zbytečných starostí.

 

Díky rychlému online vyřízení půjčky, budete mít své peníze schválené v řádu několika minut, takže nehrozí žádné dlouhé čekání!

Reference našich klientů

29.08.2021 70 000 Kč
OLDŘICH M. - Uherské Hradiště 58 let
Oceňuji možnost rychlé půjčky na občanku z www.uverlevne.cz, šetří se tím čas a práce na obou stranách a to vidím, jako velkou výhodu.
03.08.2021 6 000 Kč
Jan - Český Krumlov 42 let
Pracuji v zahraničí a v mé bance mi půjčku nevyřídili. Tady jsem pořídil velmi rychle. Doklady jsem vyfotil mobilem, nemusel jsem nikam jezdit. Všechno šlo úplně hladce, peníze jsem měl druhý den..
29.08.2021 90 000 Kč
KAMIL B. - Ostrava 52 let
Po zimě už nám nezbylo nic jiného, než vyměnit střechu na baráku. Bál jsem se, že nám bude pršet až do postele, ale půjčku na www.uverlevne.cz mi vyřídili tak rychle, že se všechno zvládlo v rekordním čase.
29.08.2021 17 000 Kč
OTAKAR L. - Telč 67 let
Kvůli vážnému úrazu jsem přišel o několik zubů, abych měl na zaplacení u zubaře, musel jsem si půjčit. Ale podmínky byly vyhovující, i když už jsem důchodce

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.