úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Bez nahlížení do NRKI

Potřebujete získat úvěr, ale naopak nepotřebujete, aby si vás někdo našel v registru dlužníků? Rozhodně jsou možnosti, jak i v tomto případě získat peníze.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Bez nahlížení do NRKI

Půjčka Bez NRKI?

Tento způsob existuje! Jde o nebankovní společnosti, které poskytují tyto úvěry a to bez rozdílu naprosto každému. Plus bonus navíc k tomu všemu, nenahlíží do registru, takže máte jistotu, že i malý prohřešek z minulosti vás nedostane na kolena a úvěr dostanete.

Finanční produkt, který se vyplatí z mnoha hledisek

Máte problém s bankami a nechtějí vám poskytnout půjčku nebo úvěr? Bohužel se totiž jakékoliv prohřešky v minulosti promítají i do současnosti a vaší budoucnosti. Pokud jste například pozdě zaplatili splátku, jednu vynechali, nedodrželi podmínky smlouvy či cokoliv jiného, můžete se dostat, tímto velice jednoduchým způsobem, do registru dlužníků.

Nezoufejte, žádná situace není bezvýchodná.

Vždy se však dá najít nějaké východisko. V tomto případě jde o velice chytré úvěry, které jsou bez nahlížení do registru. Může je tak dostat opravdu každý. Každý si může vypůjčit peníze! Alespoň u nás to jde! Stačí vyplnit formulář, úvěr vám okamžitě schválíme a pak už jenom dostanete své peníze. Dokážeme každému pomoci. Navíc si splátky můžete zadarmo odložit a to na dobu až čtyř měsíců. Pokud máte nějaké problémy, vždy se dají vyřešit, stačí se na nás obrátit.

Použijte peníze na cokoliv, co zrovna potřebujete.

Říkáte si, že to není možné? Ale ano, je to možné. Peníze můžete použít naprosto jakýmkoliv způsobem. Nikdo vás kontrolovat nebude. Tyto půjčky jsou totiž bezúčelné, což znamená, že nemusíte a také ani nebudete dokazovat, na co své peníze použijete. Velice rychlé schválení zajistí, že své peníze budete mít schválené v řádu několika minut, takže vás nečekané ani několika měsíční čekání.

Reference našich klientů

29.05.2019 6 000 Kč
ANTONÍN K. - Břeclav 72 let
Bál jsem se, jaké budou podmínky na nebankovním úvěru www.uverlevne.cz Ale všechno se vyřídilo rychle, bez poplatků a navíc jsem nemusel nikam chodit, což ve svém věku opravdu uvítám
29.05.2019 8 000 Kč
IGOR H. - Tanvald 58 let
Občas máme se ženou nenadálé výdaje. Rychlou půjčku na www.uverlevne.cz jsem využil už podruhé a nejspíš ne naposledy.
29.05.2019 5 000 Kč
JOLANA N. - Horažďovice 54 let
Na radu kolegyně jsem napjatou finanční situaci vyřešila žádostí o rychlou půjčku bez registru. Vyšli mi vstříc, odložili první splátku, nikdy žádné skryté poplatky! Paráda!
29.05.2019 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.