Pokud máte negativní záznam v registru dlužníků, a proto nemůžete získat běžnou bankovní půjčku, můžete uvažovat o půjčce bez registru. Půjčka bez registru je určena lidem, kteří mají z toho či onoho důvodu negativní záznam v registru dlužníků, a proto nemají nárok na půjčku od klasické finanční instituce. Pokud o půjčce bez registru uvažujete, určitě si vše dobře prověřte a spolupracujte pouze s renomovanými poskytovateli.
Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.
Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku
Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.
Rozhodně byste měli vzít v potaz alespoň několik základních podmínek půjčky bez registru a počítat s nimi. Mezi jinými jde o tyto:
· Úroková sazba bude vyšší než u běžné půjčky, protože věřitel podstupuje větší riziko, když půjčuje někomu s negativním záznamem.
· Výše půjčky může být nižší, než na jakou byste měli nárok u běžné půjčky, opět kvůli zvýšenému riziku pro věřitele.
· Budete muset pravidelně splácet, abyste si vybudovali úvěrovou historii.
· I v případě půjčky bez registru budete v registrech dlužníků prověřování. Posouzení situace však může být benevolentnější než v případě žádosti o bankovní půjčku.
K potřebným finančním prostředkům se můžete dostat, i když máte negativní záznam v registrech dlužníků. Pokud budete půjčku bez registru pravidelně splácet, můžete si zlepšit svoji úvěrovou historii. Co se týče splácení, bývají půjčky bez registru často flexibilnější než běžné půjčky. Nastavit si tak můžete splátkový kalendář včetně celkové doby splatnosti takříkajíc na míru. Tím získáte větší kontrolu nad půjčkou a můžete si usnadnit její splácení.
Přestože půjčka bez registru může být v některých situacích výhodná, je důležité si uvědomit její možné nevýhody. Mezi ně patří například vyšší úroková sazba a celkové RPSN, nižší výše půjčené částky, ale i prověřování v registrech dlužníků. Ovšem s méně přísným posuzováním.
Klientské registry shromažďují informace o platební morálce a finanční minulosti všech klientů finančních institucí, ale i mobilních operátorů nebo poskytovatelů energií. Jaké registry existují? BRKI (Bankovní registr klientských informací), NRKI (Nebankovní registr klientských informací) a SOLUS (Sdružení pro ochranu leasingu a spotřebitelských úvěrů). Tyto tři registry jsou základem pro všechny poskytovatele úvěrů.
Nebankovní půjčkou bez registru řeší většina lidí nedostatek finančních prostředků při zařizování domácnosti, ale i refinancování stávajících půjček. V menší míře pak půjčku využívají pro rozjezd vlastního projektu, nákup spotřební elektroniky či na investici do zdraví a vzdělání.
Zdroj: Zotify.cz
Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes
3500
půjček