úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Nebankovní půjčka bez registru

Potřebujete získat úvěr, ale obáváte se nahlížení do registru dlužníků? Rozhodně jsou i v tomto případě možnosti, jak získat půjčku. Záznam v registru není vždy jasným STOP.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

Schválení půjčky trvá jen pár minut

V případě nenadálých životních situací si můžete splátky odložit. V případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Půjčku můžete čerpat vyplacením na váš bankovní účet, nebo v hotovosti.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
200,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nebankovní půjčka bez registru

 

Půjčka, či úvěr bez Solusu, NRKI, BRKI?

 

Se záznamy v těchto registrech si u banky jen tak nepůjčíte, i malý prohřešek z minulosti vás dostane na kolena a úvěr nedostanete. Pokud jste například pozdě zaplatili splátku, jednu vynechali, nedodrželi podmínky smlouvy či cokoliv jiného, můžete se dostat, tímto velice jednoduchým způsobem, do registru dlužníků.

 

Díky nebankovním společnostem ale možnost existuje! Nebankovní společnosti poskytují úvěry, i když záznam v registru máte. Nebankovní půjčky bez registru jsou ideální, když potřebujete rychle získat peníze.

 

 

Výhody půjčky bez registru

 

  • Možnost předčasného splacení bez sankcí
  • Odložení splátek
  • Žádné poplatky za vyřízení půjčky

 

 

Půjčky bez registru pro každého

 

 

Vyřízení proběhne hladce a bez zbytečných otázek, bez zástavy a bez doložení potvrzení příjmů od vašeho zaměstnavatele nebo daňového přiznání u OSVČ. Zpravidla stačí výpis z účtu. Nebankovní půjčka je tak vhodná i pro důchodce nebo ženy na mateřské.

 

Každý si může vypůjčit peníze! Stačí vyplnit formulář, úvěr vám ihned projde schvalováním a pak už jenom dostanete své peníze na účet nebo v hotovosti.

 

Použijte peníze na cokoliv, co zrovna potřebujete.

 

Říkáte si, že to není možné? Ale ano, je. Peníze můžete použít naprosto jakýmkoliv způsobem. Nikdo vás kontrolovat nebude. Tyto půjčky jsou totiž bezúčelové, což znamená, že nemusíte dokazovat, na co peníze použijete. Využijte je třeba jako půjčku do výplaty, na auto nebo vybavení domácnosti.

 

Díky rychlému online vyřízení půjčky, budete mít své peníze schválené v řádu několika minut, takže nehrozí žádné dlouhé čekání!

Reference našich klientů

29.08.2022 18 000 Kč
IVETA G. - Beroun 27 let
www.uverlevne.cz mi neuvěřitelně pomohl, když jsem po autonehodě zůstala dva měsíce v pracovní neschopnosti.
29.08.2022 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!
29.08.2022 36 000 Kč
VLASTIMIL L. - Kroměříž 57 let
S bankovním úvěrem jsem měl tolik papírování a přitom ty podmínky nebyly nijak výhodné.
29.08.2022 25 000 Kč
ŽANETA B. - Frýdlant 28 let
Využila jsem nebankovní půjčku k úhradě laserové operace očí. A oboje mohu jen doporučit. Splátky mám nastavené tak, aby mě tolik nezatěžovaly, a navíc ušetřím za drahé brýle

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.