Online žádost o půjčku

Nebankovní půjčka bez registru

Potřebujete získat úvěr, ale obáváte se nahlížení do registru dlužníků? Rozhodně jsou i v tomto případě možnosti, jak získat půjčku. Záznam v registru není vždy jasným STOP.

1

Vyplňte formulář žádosti o půjčku

Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.

2

Vaší žádost zpracujeme obratem

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku

3

Po schválení jsou vám ihned vyplaceny peníze

Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.

Nebankovní půjčka bez registru

 

Půjčka, či úvěr bez Solusu, NRKI, BRKI?

 

Se záznamy v těchto registrech si u banky jen tak nepůjčíte, i malý prohřešek z minulosti vás dostane na kolena a úvěr nedostanete. Pokud jste například pozdě zaplatili splátku, jednu vynechali, nedodrželi podmínky smlouvy či cokoliv jiného, můžete se dostat, tímto velice jednoduchým způsobem, do registru dlužníků.

 

Díky nebankovním společnostem ale možnost existuje! Nebankovní společnosti poskytují úvěry, i když záznam v registru máte. Nebankovní půjčky bez registru jsou ideální, když potřebujete rychle získat peníze.

 

 

Výhody půjčky bez registru

 

  • Možnost předčasného splacení bez sankcí
  • Odložení splátek
  • Žádné poplatky za vyřízení půjčky

 

 

Půjčky bez registru pro každého

 

 

Vyřízení proběhne hladce a bez zbytečných otázek, bez zástavy a bez doložení potvrzení příjmů od vašeho zaměstnavatele nebo daňového přiznání u OSVČ. Zpravidla stačí výpis z účtu. Nebankovní půjčka je tak vhodná i pro důchodce nebo ženy na mateřské.

 

Každý si může vypůjčit peníze! Stačí vyplnit formulář, úvěr vám ihned projde schvalováním a pak už jenom dostanete své peníze na účet nebo v hotovosti.

 

Použijte peníze na cokoliv, co zrovna potřebujete.

 

Říkáte si, že to není možné? Ale ano, je. Peníze můžete použít naprosto jakýmkoliv způsobem. Nikdo vás kontrolovat nebude. Tyto půjčky jsou totiž bezúčelové, což znamená, že nemusíte dokazovat, na co peníze použijete. Využijte je třeba jako půjčku do výplaty, na auto nebo vybavení domácnosti.

 

Díky rychlému online vyřízení půjčky, budete mít své peníze schválené v řádu několika minut, takže nehrozí žádné dlouhé čekání!

Rychlá nebankovní půjčka bez
registru a poplatků

Proč lidé řeší finance s námi?

Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes 3500 půjček

Požádejte si o nebankovní
půjčku právě teď!

ikona Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

ikona Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ikona Smluvní pokuta

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka
bez registru až 200.000

Online žádost o půjčku