Zvládne vyřízení SMS půjčky u nebankovní společnosti pravdu každý?

Uživatel PC, který zvládne poslat e-mail, si poradí i s vyřízením půjčky. Způsob, kterým o ni lze zažádat je totiž opravdu tak jednoduchý jako práce s elektronickou poštou. V první řadě je potřeba vyplnit své osobní údaje do předem připraveného formuláře a doplnit je nutnými doklady. V případě, že jeho prověření schopnosti půjčku splatit dopadne v jeho prospěch, dorazí mu od společnosti e-mail s dalšími pokyny a návrhem smlouvy. Její platnost je posléze potvrzena vyplněním SMS kódů.

Pohodlí na prvním místě

Veškerou dokumentaci má klient k dispozici po celou dobu trvání úvěru v elektronické podobě online a kdykoliv tak do ní může nahlédnout. Díky kompletně elektronickému zpracování žádosti i schvalovacího procesu, je úvěr poskytnut ve velice krátkém čase a bez nároků na další dokladování ze strany klienta. Díky tomu můžete tento druh spotřebního úvěru čerpat i při koupi zboží přímo na prodejně nebo především v internetovém obchodě. Právě druhá varianta je u zákazníků velice oblíbená a k půjčce podepsané prostřednictvím SMS kódů se v případě nákupu přes internet uchyluje většina zákazníků žádajících o úvěr.

Na co a kolik si lze půjčit s úvěrem podpisaným pomocí SMS?

Půjčka s podpisem přes SMS je určena pro pokrytí nákladů na pořízení spotřebního zboží. Půjčit si můžete částky v rozmezí od 1.000 do 100.000 Kč. Prakticky tak lze touto formou financovat nákup domácího spotřebiče, který se porouchal, nového auta či dětské výbavičky. Dejte si však pozor, zda věci, na které si berete úvěr opravdu nutně potřebujete.