úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Zonky půjčky

Lidé půjčují lidem, levněji a s klidem. Takové heslo zaznělo už v mnohých reklamách právě na zonky půjčky. Nyní si o nich řekneme něco více.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Zonky půjčky

Nebankovní půjčka jinak, než ji znáte

Portál zonky vytvořili lidé, kteří dali své peníze, aby mohli poskytnout jiným lidem ve finanční tísni půjčky. Půjčujete si tak vlastně peníze od lidí, ale můžete je použít za jakýmkoliv účelem, tedy na co chcete.

Půjčku od lidí navíc můžete kdykoliv zdarma splatit. Obyčejní lidé, kteří zbytečně nenechají ležet své peníze jen tak ladem na účtu je vloží právě sem na zonky půjčky. Zde jsou alespoň využity tím nejlepším možným způsobem a to tím, že někoho zachrání z finanční tísně, když si jiný obyčejný člověk potřebuje půjčit nějaké peníze.

Slibují úrok už od 3,99 % ročně. Samozřejmě fungují online, takže je vyřízení velice jednoduché a také rychlé. Tato společnost vlastně ani nemá miliony zaměstnanců ani velké paláce jako mají banky či jiné finanční instituce. Díky tomu všemu také mohou nabízet takto malý úrok, který je pro všechny lidi velice přívětivý. Je to rozumné zhodnocení pro ty, kteří půjčují lidem, ale také pro ty, kteří si nutně potřebují půjčit. 3,99 % je opravdu skvělé číslo pro ty, kteří hledají nízký úrok a také je to dobré zhodnocení pro ty, kteří chtějí půjčovat své peníze ostatním.

Každá koruna se počítá, další jejich heslo. Údajně vyhlásili válku těm, kteří dávají opravdu vysoké a až do nebe volající úroky, které člověka jenom srážejí na kolena v placení úroků.

Neplaťte zbytečně vysoké úroky a raději se podívejte na tuto skvělou nabídku. Pryč s předraženými půjčkami!

U nás jsou vaše osobní informace vždy v bezpečí, takže se opravdu není čeho obávat.

A jak to celé funguje?

Vyplníte nezávaznou poptávku, nabídneme vám úrok, napíšete příběh své půjčky, pak už se lidé začínají skládat a peníze jdou na váš účet. Chcete si půjčit nebo refinancovat? Nebo být dokonce těmi, kteří budou půjčovat ostatním lidem? Přeci je v nás ještě trocha dobra a naděje na lepší zítřky. Chovejme se jako lidi, kteří mají v sobě nějaké dobré vlastnosti a morální hodnoty.

Reference našich klientů

29.08.2021 4 000 Kč
RADOSLAV M. - Vrchlabí 35 let
Manželka je na mateřské a když se nám teď sešly platby nedoplatků za byt, moc jsem uvítal možnost půjčky na www.uverlevne.cz Jsem rád, že u nás tyhle služby existují a fungují tak spolehlivě
29.08.2021 6 000 Kč
ANTONÍN K. - Břeclav 72 let
Bál jsem se, jaké budou podmínky na nebankovním úvěru www.uverlevne.cz Ale všechno se vyřídilo rychle, bez poplatků a navíc jsem nemusel nikam chodit, což ve svém věku opravdu uvítám
28.08.2021 50 000 Kč
Pavel - Chrudim 67 let
S vyplněním formuláře pomáhala dcera, která peníze potřebovala. Ale šlo to neuvěřitelně rychle a penize byly druhý den. Děkujeme.
29.08.2021 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.