úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Úvěry a Půjčky

Občas sehnat dobrou půjčku je i v dnešní době propadák, do kterého se můžete díky poplatkům velice rychle zamotat. Ovšem nemusí tomu tak být vždy!

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Úvěry a Půjčky

Úvěry a půjčky rychle a bez poplatků

Dokonce vás to nebude stát ani tolik poplatků a peněžních prostředků, které byste u běžné banky zaplatili za různé nesmysly. Úvěry a půjčky se dají pořídit i u nebankovních společností, které mají k dispozici jiná esa v rukávu. O jaké jde? To si hned prozradíme:

  1. Žádné nahlížení do registrů

Zřejmě největší výhodou zůstává, že se při těchto půjčkách vůbec nenahlíží do registrů. Půjčit si tak může opravdu každý. Díky tomu jsou také tyto půjčky vyřízené velice rychle, takže své peníze dostanete po schválení, okamžitě. Schválení však netrvá měsíce, jak byste mohli předpokládat, ale počítáte se na minuty. Tyto půjčky rozhodně mají co nabídnout. Peníze máte ihned a můžete s nimi nakládat podle své libosti. Použít je můžete za jakýmkoliv účelem, jsou to bezúčelné půjčky, takže vás nikdo kontrolovat nebude. 

  1. Předčasné splacení je zdarma

Jistě máte také velice rádi slovo zdarma, znamená, že za nějakou věc nemusíte nic platit. V našem případě je to za předčasné splacení, takže pokud se dostanete k penězům, nebo máte nějaké navíc, tak neváhejte a klidně si doplaťte svou půjčku, je to zcela zadarmo a bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Úvěr bez problémů a bez starostí.

  1. Možné je i odložení splátky či zrušení celé půjčky

Dalšími výhodami je odložení splátek. Ty můžete odložit až na dobu 4 měsíců, stačí se na nás obrátit. V případě, že se dostanete do problémů, tak neváhejte a můžete si splátky odložit. Samozřejmě je odložení splátek zdarma. Nebudou vám nabíhat ani penále ani nezaplatíte žádné poplatky. Zrušení dané půjčky je také možné, abyste si nemysleli, že jde o nějaké šibalství. Pokud nebudete spokojení tak do třiceti dnů bez udání důvodů ji můžete zrušit.

Reference našich klientů

03.11.2019 6 000 Kč
Jan - Český Krumlov 42 let
Pracuji v zahraničí a v mé bance mi půjčku nevyřídili. Tady jsem pořídil velmi rychle. Doklady jsem vyfotil mobilem, nemusel jsem nikam jezdit. Všechno šlo úplně hladce, peníze jsem měl druhý den..
06.11.2019 4 000 Kč
František - Svitavy 35 let
Nebankovní půjčku jsem potřeboval ihned. Nejdříve jsme vše vyřešili po telefonu, pak jsem se zastavil na pobočce a peníze jsem měl opravdu odpoledne na účtě.
29.11.2019 6 000 Kč
ANTONÍN K. - Břeclav 72 let
Bál jsem se, jaké budou podmínky na nebankovním úvěru www.uverlevne.cz Ale všechno se vyřídilo rychle, bez poplatků a navíc jsem nemusel nikam chodit, což ve svém věku opravdu uvítám
29.11.2019 60 000 Kč
NELA K. - Olomouc 19 let
Na www.uverlevne.cz jsem žádala o půjčku ve čtyři odpoledne a druhý den ráno byly peníze na mém účtu. Tak rychlé vyřízení jsem nečekala.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.