úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Úvěry bez poplatku

Nebankovní společnosti mají v posledních letech mnoho možností, jak zajistit peníze lidem. Existují různé půjčky a také úvěry. Ve všech ohledech mají dobré podmínky a solidní jednání. Za své klienty vyřizují exekuce a problémy s insolvencemi klientů. Díky jednoduchému a modernímu systému jsou také schopny ihned reagovat na jakoukoliv žádost.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Úvěry bez poplatku

Finanční zdroj, který vám může poskytnout peníze?

Proto se také velice často vidí úvěry bez poplatku, které jsou sjednané formou internetu. V dnešní době totiž nemusíte složitě chodit do banky a vyčkávat tam frontu, než na vás přijde řada. Všechno vyřídíte i z pohodlí domova, stačí zapnout počítač nebo notebook a připojit se na internet, což děláme snad všichni každý den. Vyplníte jednoduchý formulář a tuto žádost o půjčku odešlete. Vyřízení probíhá během pár minut, protože všechno je opravdu okamžitě. Pomocí dat z internetu a přenosu informací, které nám poskytnete, jsme schopni vám žádost během pár chvil schválit a poskytnout vám peníze. Ty vám mohou přijít na účet ještě ten samý den. Navíc nemusíte platit žádné další poplatky, protože se žádné v našich podmínkách nevyskytují. Všechno je online, nemusíte vypisovat žádné smlouvy ani dokumenty. Sjednání je rychlé a nezabere vám ani moc času.

Jaké jsou bonusy? – Velice příjemné!

Ptáte se na další výhody těchto půjček? Tento úvěr bez registru je opravdu bez nahlížení do registru dlužníků. Nevadí malé prohřešky z vaší minulosti. Nebudete muset dokazovat příjmy. Peníze navíc můžete použít za jakýmkoliv účelem, který se vám líbí, protože půjčky jsou bezúčelné. Dostanete je do 24 hodin. Předčasně je můžete kdykoliv splatit a to bez sankcí nebo nějakých poplatků. Splátky si můžete odložit na 4 měsíce při finančních potížích. Kdykoliv můžete odstoupit od smlouvy a to do 30 dní bez udání důvodů. Půjčka tak bude zrušená a vy nezaplatíte nic navíc.

Reference našich klientů

29.12.2019 14 000 Kč
MARIKA L. - Vlašim 39 let
Když jsem se rozváděla, odmítal mi manžel dávat peníze, do rozhodnutí soudu jsem využila úvěr z www.uverlevne.cz a tak překlenula to náročné období
06.12.2019 4 000 Kč
František - Svitavy 35 let
Nebankovní půjčku jsem potřeboval ihned. Nejdříve jsme vše vyřešili po telefonu, pak jsem se zastavil na pobočce a peníze jsem měl opravdu odpoledne na účtě.
29.12.2019 8 000 Kč
IGOR H. - Tanvald 58 let
Občas máme se ženou nenadálé výdaje. Rychlou půjčku na www.uverlevne.cz jsem využil už podruhé a nejspíš ne naposledy.
29.12.2019 70 000 Kč
OLDŘICH M. - Uherské Hradiště 58 let
Oceňuji možnost rychlé půjčky na občanku z www.uverlevne.cz, šetří se tím čas a práce na obou stranách a to vidím, jako velkou výhodu.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.