úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Úvěry bez poplatku

Nebankovní společnosti mají v posledních letech mnoho možností, jak zajistit peníze lidem. Existují různé půjčky a také úvěry. Ve všech ohledech mají dobré podmínky a solidní jednání. Za své klienty vyřizují exekuce a problémy s insolvencemi klientů. Díky jednoduchému a modernímu systému jsou také schopny ihned reagovat na jakoukoliv žádost.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Úvěry bez poplatku

Finanční zdroj, který vám může poskytnout peníze?

Proto se také velice často vidí úvěry bez poplatku, které jsou sjednané formou internetu. V dnešní době totiž nemusíte složitě chodit do banky a vyčkávat tam frontu, než na vás přijde řada. Všechno vyřídíte i z pohodlí domova, stačí zapnout počítač nebo notebook a připojit se na internet, což děláme snad všichni každý den. Vyplníte jednoduchý formulář a tuto žádost o půjčku odešlete. Vyřízení probíhá během pár minut, protože všechno je opravdu okamžitě. Pomocí dat z internetu a přenosu informací, které nám poskytnete, jsme schopni vám žádost během pár chvil schválit a poskytnout vám peníze. Ty vám mohou přijít na účet ještě ten samý den. Navíc nemusíte platit žádné další poplatky, protože se žádné v našich podmínkách nevyskytují. Všechno je online, nemusíte vypisovat žádné smlouvy ani dokumenty. Sjednání je rychlé a nezabere vám ani moc času.

Jaké jsou bonusy? – Velice příjemné!

Ptáte se na další výhody těchto půjček? Tento úvěr bez registru je opravdu bez nahlížení do registru dlužníků. Nevadí malé prohřešky z vaší minulosti. Nebudete muset dokazovat příjmy. Peníze navíc můžete použít za jakýmkoliv účelem, který se vám líbí, protože půjčky jsou bezúčelné. Dostanete je do 24 hodin. Předčasně je můžete kdykoliv splatit a to bez sankcí nebo nějakých poplatků. Splátky si můžete odložit na 4 měsíce při finančních potížích. Kdykoliv můžete odstoupit od smlouvy a to do 30 dní bez udání důvodů. Půjčka tak bude zrušená a vy nezaplatíte nic navíc.

Reference našich klientů

29.11.2018 18 000 Kč
IVETA G. - Beroun 27 let
Možnost odložení až čtyři splátek u úvěru z www.uverlevne.cz mi neuvěřitelně pomohla, když jsem po autonehodě zůstala dva měsíce v pracovní neschopnosti.
02.11.2018 40 000 Kč
Drahomíra - Pardubice 24 let
Docela mě překvapilo, že na půjčku nemusí být originál dokumenty. Bez registru jsem půjčku nikde jinde nesehnala. Všechno jsem poslala mailem, zavolala mi milá operátorka a druhý den byl u mne kurýr se smlouvou.
29.11.2018 4 000 Kč
TAŤÁNA C. - Liberec 37 let
Jsem momentálně nezaměstnaná, občas se naskytne nějaká brigáda, ale nic stálého. Potřebovala jsem zaplatit dceři školu v přírodě a na www.uverlevne.cz mi vyhověli ihned. Nevím, jak bych to jinak zvládla.
29.11.2018 28 000 Kč
VILÉM D. - Otrokovice 36 let
Rozhodl jsem se zkusit štěstí jako grafik na volné noze a díky nebankovní půjčce jsem si pořídil potřebný software

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,2 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení.