úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Úvěr bez poplatku

U nás je rozhodně naleznete už jenom z toho důvodu, že u nás nemusíte dokazovat žádné své příjmy, nebudete muset běhat za šéfem a nechávat si potvrzovat výši vaší výplaty. Nesledujeme příjmy a ani registry. Zbystřili jste? Správně! Neprojíždíme registry dlužníků, takže i když máte malý prohřešek, jsme ochotni jej přejít, což by se vám v případě bankovních institucí nestalo.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Úvěr bez poplatku

Přejete si výhodnější podmínky než v bance?

Říkáte si, že za tím bude nějaký fígl? Vysoký úrok? Ani toto není pravda, protože úroky u nás jsou srovnatelné a často velice podobné těm, které znáte ze své banky. Takže můžete mít úvěr bez poplatku sjednaný za velice krátkou dobu. Peníze schvalujeme a vyplácíme ihned. Ještě ten samý den můžete mít peníze na svém účtu. Nezaplatíte ani žádné poplatky navíc. Nenavýší se vám částka o nějaké vysoké sumy za vyřízení nebo zprostředkování úvěru. Nebudete dokonce platit ani žádné sankce za to, když úvěry splatíte dříve. Zkrátka peníze bez poplatku.

Vyřízení je snadné, rychlé a dostupné

Peníze navíc můžete použít jakýmkoliv způsobem a splátky si odložit či naši půjčku úplně zrušit a to bez udání důvodů do 30 dní. Pomocí internetu se dneska dělá běžně i obyčejné internetové bankovnictví, takže proč si nesjednat takto rychle a snadno také půjčku? Potřebujete jenom pár tisíc, nebo i vyšší desetitisícové částky? Pak si můžete snadno a velice dostupně pomocí vyplnění online formuláře velice výhodný úvěr vyřídit. Vždy bez registrů a také bez dokazování příjmu.

Peníze jsou vždy neúčelové, takže s nimi můžete cokoliv zaplatit, splatit, zkrátka dělat všechno, co zrovna potřebujete vyřídit. Nebankovní společnosti poskytují velice kvalitní nebankovní půjčky tohoto typu, takže se na ně můžete kdykoliv obrátit. Díky nízké úrokové sazbě víte, že nikdy nepřeplatíte více, než dané úroky a úvěr je bez dalších poplatků.

Reference našich klientů

29.12.2019 90 000 Kč
KAMIL B. - Ostrava 52 let
Po zimě už nám nezbylo nic jiného, než vyměnit střechu na baráku. Bál jsem se, že nám bude pršet až do postele, ale půjčku na www.uverlevne.cz mi vyřídili tak rychle, že se všechno zvládlo v rekordním čase.
02.12.2019 40 000 Kč
Drahomíra - Pardubice 24 let
Docela mě překvapilo, že na půjčku nemusí být originál dokumenty. Bez registru jsem půjčku nikde jinde nesehnala. Všechno jsem poslala mailem, zavolala mi milá operátorka a druhý den byl u mne kurýr se smlouvou.
29.12.2019 28 000 Kč
VILÉM D. - Otrokovice 36 let
Rozhodl jsem se zkusit štěstí jako grafik na volné noze a díky nebankovní půjčce jsem si pořídil potřebný software
29.12.2019 25 000 Kč
ŽANETA B. - Frýdlant 28 let
Využila jsem nebankovní půjčku k úhradě laserové operace očí. A oboje mohu jen doporučit. Splátky mám nastavené tak, aby mě tolik nezatěžovaly, a navíc ušetřím za drahé brýle

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.