úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Úvěr bez poplatku

U nás je rozhodně naleznete už jenom z toho důvodu, že u nás nemusíte dokazovat žádné své příjmy, nebudete muset běhat za šéfem a nechávat si potvrzovat výši vaší výplaty. Nesledujeme příjmy a ani registry. Zbystřili jste? Správně! Neprojíždíme registry dlužníků, takže i když máte malý prohřešek, jsme ochotni jej přejít, což by se vám v případě bankovních institucí nestalo.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1 000 Kč
100 000 Kč
Vámi zvolená částka

Úvěr bez poplatku

Přejete si výhodnější podmínky než v bance?

Říkáte si, že za tím bude nějaký fígl? Vysoký úrok? Ani toto není pravda, protože úroky u nás jsou srovnatelné a často velice podobné těm, které znáte ze své banky. Takže můžete mít úvěr bez poplatku sjednaný za velice krátkou dobu. Peníze schvalujeme a vyplácíme ihned. Ještě ten samý den můžete mít peníze na svém účtu. Nezaplatíte ani žádné poplatky navíc. Nenavýší se vám částka o nějaké vysoké sumy za vyřízení nebo zprostředkování úvěru. Nebudete dokonce platit ani žádné sankce za to, když úvěry splatíte dříve. Zkrátka peníze bez poplatku.

Vyřízení je snadné, rychlé a dostupné

Peníze navíc můžete použít jakýmkoliv způsobem a splátky si odložit či naši půjčku úplně zrušit a to bez udání důvodů do 30 dní. Pomocí internetu se dneska dělá běžně i obyčejné internetové bankovnictví, takže proč si nesjednat takto rychle a snadno také půjčku? Potřebujete jenom pár tisíc, nebo i vyšší desetitisícové částky? Pak si můžete snadno a velice dostupně pomocí vyplnění online formuláře velice výhodný úvěr vyřídit. Vždy bez registrů a také bez dokazování příjmu.

Peníze jsou vždy neúčelové, takže s nimi můžete cokoliv zaplatit, splatit, zkrátka dělat všechno, co zrovna potřebujete vyřídit. Nebankovní společnosti poskytují velice kvalitní nebankovní půjčky tohoto typu, takže se na ně můžete kdykoliv obrátit. Díky nízké úrokové sazbě víte, že nikdy nepřeplatíte více, než dané úroky a úvěr je bez dalších poplatků.

Reference našich klientů

05.09.2018 25 000 Kč
Roman - Ústí nad Labem 56 let
Potřeboval jsem nutně 25.000Kč na opravu auta. S invalidním důchodem se taková částka zdála nedosažitelná. Na www.uverlevne.cz to šlo. Hlavně bez poplatku, bez registru a předčasné splacení zdarma.
28.09.2018 50 000 Kč
Pavel - Chrudim 67 let
S vyplněním formuláře pomáhala dcera, která peníze potřebovala. Ale šlo to neuvěřitelně rychle a penize byly druhý den. Děkujeme.
29.09.2018 17 000 Kč
OTAKAR L. - Telč 67 let
Kvůli vážnému úrazu jsem přišel o několik zubů, abych měl na zaplacení u zubaře, musel jsem si půjčit. Ale podmínky byly vyhovující, i když už jsem důchodce
29.09.2018 36 000 Kč
VLASTIMIL L. - Kroměříž 57 let
S bankovním úvěrem jsem měl tolik papírování a přitom ty podmínky nebyly nijak výhodné. Na www.uverlevne.cz mi půjčili obratem a navíc jsem mohl peníze splatit dřív bez jakýchkoliv poplatků.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,2 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení.