úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčky Online

Možná to nepotřebujete nyní, možná to nebudete potřebovat ani za týden, ale co takhle za měsíc? Teď si říkáte, že s penězi vyjdete, ale nastane nějaká nečekaná událost, vypoví vám v domácnosti službu vaše pračka a k tomu lednička zároveň a hned se můžete ocitnout v nemalých problémech.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčky Online

Finanční problémy mohou nastat u každého

Jak tyto finanční výdaje tak rychle vyřídit? Bez některých spotřebičů v domácnosti se totiž neobejdeme měsíc, ani týden a u některých ani jeden den. Jak tedy narychlo vyřešit tuto zapeklitou situaci?

Nejjednodušší způsob, který existuje, je v dnešní moderní době vyřídit si půjčky online pomocí internetu. Toto vyřízení je velice snadné a rychlé. Zvládne to opravdu každý, takže i když jste už například dospělý v letech, tak se toho vůbec nemusíte obávat, zvládnete to také, protože jde o velice jednoduchý princ. Vyplníte online formulář, který na našich stránkách naleznete, všechno je zde řádně vypsané, takže zadáváte jenom to, na co se vás ptáme, kolonku po kolonce. Tento formulář odešlete, nic víc vědět nepotřebujeme. Žádné další zbytečné otázky. Schválení probíhá velice rychlým způsobem, takže počkáte akorát pár minut a už vám zpětně přijde odezva, že jsme vaši půjčku schválili. Peníze tak můžete mít ještě ten samý den! Samozřejmě, že je můžete použít na cokoliv, co zrovna potřebujete zaplatit, koupit či splatit. Jde o bezúčelnou půjčku, takže nemusíte vysvětlovat, na co tyto peníze budete mít a na co je použijete.

Jaké jsou další podmínky této půjčky?

Výše částky se může pohybovat v různém rozmezí, často jde o částky od 1 000 Kč do 100 000 Kč s velice výhodnými podmínkami. Snadné a rychlé vyřízení a peníze můžete mít doma hned ten samý den. Dají se takto vyřídit půjčky, online úvěry a další finanční produkty. Navíc peníze můžete kdykoliv a bez poplatků předčasně splatit. To je rozhodně výhoda, kterou lidé velice rádi ocení.

Reference našich klientů

05.03.2020 25 000 Kč
Roman - Ústí nad Labem 56 let
Potřeboval jsem nutně 25.000Kč na opravu auta. S invalidním důchodem se taková částka zdála nedosažitelná. Na www.uverlevne.cz to šlo. Hlavně bez poplatku, bez registru a předčasné splacení zdarma.
29.03.2020 70 000 Kč
OLDŘICH M. - Uherské Hradiště 58 let
Oceňuji možnost rychlé půjčky na občanku z www.uverlevne.cz, šetří se tím čas a práce na obou stranách a to vidím, jako velkou výhodu.
29.03.2020 17 000 Kč
OTAKAR L. - Telč 67 let
Kvůli vážnému úrazu jsem přišel o několik zubů, abych měl na zaplacení u zubaře, musel jsem si půjčit. Ale podmínky byly vyhovující, i když už jsem důchodce
02.03.2020 40 000 Kč
Drahomíra - Pardubice 24 let
Docela mě překvapilo, že na půjčku nemusí být originál dokumenty. Bez registru jsem půjčku nikde jinde nesehnala. Všechno jsem poslala mailem, zavolala mi milá operátorka a druhý den byl u mne kurýr se smlouvou.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.