Online žádost o půjčku

Půjčka před výplatou ihned

Pokud přijdou nečekané události a poplatky navíc, je to svazující.

1

Vyplňte formulář žádosti o půjčku

Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.

2

Vaší žádost zpracujeme obratem

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku

3

Po schválení jsou vám ihned vyplaceny peníze

Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.

Půjčka před výplatou ihned

Máte před výplatou hluboko do kapsy? 

Platíme poplatky, nájmy, inkasa, internety, paušály, bydlení, děti, zajišťujeme funkční domácnost a provoz automobilu a tak často nezbývají peníze na to, aby nám do další výplaty něco zbylo. Je to jistě případ mnoha rodin s dětmi, ale možná i párů, které jen tak žijí pospolu. Pokud však v těchto případech přijdou ještě nečekané výdaje navíc, jsme takzvaně namydlení.

V těchto případech však může pomoci půjčka před výplatou, která se vyplácí ihned po jejím schválení, takže peníze budete mít ještě ten samý den, obvykle se celý schvalovací proces počítá v řádkách několika minut.

Co je k tomu zapotřebí? Logicky se musíte něčím prokázat, takže doklad totožnosti je zřejmě jasný naprosto každému a také se ještě potřebuje číslo účtu, kam se peníze pošlou. Většinou to bývá vše, co k tomu budete potřebovat. Ve výjimečných případech se dokládá příjem v papírové podobě. Takže většinou k tomu postačí oskenovat doklady totožnosti, doložit existenci účtu a vyplnit online žádost, se kterou tohle všechno pošlete.

Výše půjčky a doba splácení

Doba splácení se může pohybovat kolem 30 dní. Pokud však nestihnete splatit peníze, můžete si za poplatek tuto dobu splatnosti prodloužit.

Ovšem pokud si například budete sjednávat první půjčku před výplatou, tak ta bývá zdarma. Bez poplatků a bez úroků. To je velká výhoda pro ty, kteří mají nenadále výdaje a budou rádi, když nebudou muset platit úroky a poplatky navíc. Zaplatíte pouze tolik, kolik jste si vypůjčili.

 

Rychlá nebankovní půjčka bez
registru a poplatků

Proč lidé řeší finance s námi?

Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes 3500 půjček

Požádejte si o nebankovní
půjčku právě teď!

ikona Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

ikona Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ikona Smluvní pokuta

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka
bez registru až 200.000

Online žádost o půjčku