úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Půjčka před výplatou ihned

Někteří lidé nemají na to, aby se finančně rozmachovali, takže žijí od výplaty k výplatě. Pokud přijdou nečekané události a poplatky navíc, je to svazující.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1 000 Kč
100 000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka před výplatou ihned

Máte před výplatou hluboko do kapsy? 

Platíme poplatky, nájmy, inkasa, internety, paušály, bydlení, děti, zajišťujeme funkční domácnost a provoz automobilu a tak často nezbývají peníze na to, aby nám do další výplaty něco zbylo. Při minimální mzdě je to jistě případ mnoha rodin s dětmi, ale možná i párů, které jen tak žijí pospolu. Pokud však v těchto případech přijdou ještě nečekané výdaje navíc, jsme takzvaně namydlení.

V těchto případech však může pomoci půjčka před výplatou, která se vyplácí ihned po jejím schválení, takže peníze budete mít ještě ten samý den, obvykle se celý schvalovací proces počítá v řádkách několika minut.

Co je k tomu zapotřebí? Logicky se musíte něčím prokázat, takže doklad totožnosti je zřejmě jasný naprosto každému a také se ještě potřebuje číslo účtu, kam se peníze pošlou. Většinou to bývá vše, co k tomu budete potřebovat. Ve výjimečných případech se dokládá příjem. Ovšem to se vidí jenom zřídka. Takže většinou k tomu postačí oskenovat doklady totožnosti, doložit existenci účtu a vyplnit online žádost, se kterou tohle všechno pošlete.

Výše půjčky a doba splácení

Výše půjčky může být od několika set korun až po 8 000 Kč. Doba splácení se může pohybovat kolem 30 dní. Pokud však nestihnete splatit peníze, můžete si za poplatek tuto dobu splatnosti prodloužit.

Ovšem pokud si například budete sjednávat první půjčku před výplatou, tak ta bývá zdarma. Bez poplatků a bez úroků. To je velká výhoda pro ty, kteří mají nenadále výdaje a budou rádi, když nebudou muset platit úroky a poplatky navíc. Zaplatíte pouze tolik, kolik jste si vypůjčili.

Jednou z velkých výhod zůstává, že se při těchto půjčkách nenahlíží do registru dlužníků, takže si mohou půjčit i ti lidé, kteří nějaký ten prohřešek mají.

Reference našich klientů

29.06.2018 6 000 Kč
ANTONÍN K. - Břeclav 72 let
Bál jsem se, jaké budou podmínky na nebankovním úvěru www.uverlevne.cz Ale všechno se vyřídilo rychle, bez poplatků a navíc jsem nemusel nikam chodit, což ve svém věku opravdu uvítám
28.06.2018 50 000 Kč
Pavel - Chrudim 67 let
S vyplněním formuláře pomáhala dcera, která peníze potřebovala. Ale šlo to neuvěřitelně rychle a penize byly druhý den. Děkujeme.
29.06.2018 28 000 Kč
VILÉM D. - Otrokovice 36 let
Rozhodl jsem se zkusit štěstí jako grafik na volné noze a díky nebankovní půjčce jsem si pořídil potřebný software
29.06.2018 8 000 Kč
IGOR H. - Tanvald 58 let
Občas máme se ženou nenadálé výdaje. Rychlou půjčku na www.uverlevne.cz jsem využil už podruhé a nejspíš ne naposledy.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,2 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení.