úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Online úvěr

Nenechte se mýlit i nebankovní společnosti mají své závazky a povinnosti, které musejí plnit. Od roku 2016 je to ještě složitější. Dokonce i nebankovní společnosti jsou hlídány a střeženy. Také pro ně existují jasná a právoplatná pravidla, která se musejí dodržovat. Není proto jednoduché zřídit takovouto společnost, která by mohla nabízet půjčky a úvěry občanům, a zároveň byla soukromou organizací či jinou, ale nebyla bankou.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Online úvěr

Jednoduché vyřízení pro vás, složitější pro nás

V nedávné době začala také platit novela zákona o spotřebitelském úvěru, která zpřísňuje podmínky právě těmto nebankovním společnostem. Avšak právě díky těmto krokům mizí lichvářské praktiky. Zůstávají jenom solidní společnosti, které jednají v souladu se zákonem a lidem poskytují peníze díky splněným podmínkám. Všechny podnikatelské subjekty, které lidem takto půjčují, musejí mít licenci od ČNB. Tato organizace nově na tyto instituce a ostatní veškeré subjekty dohlíží.

Dostali jste se do potíží a potřebujete rychlý online úvěr? Pak se obraťte právě na nebankovní společnost, která vám v tomto ohledu rozhodně pomůže. Tyto nebankovní úvěry jsou skvělými produkty na trhu. I v tomto sektoru se totiž společnosti předbíhají s lepšími a výhodnějšími podmínkami, aby klienti přecházeli právě k nim, proto je to z pohledu daného klienta, tedy lidí, kteří si chtějí peníze půjčit, ještě výhodnější. Mají tak neustále lepší a lepší podmínky, které se na trhu pořád obměňují a jsou čím dál tím výhodnější.

Online, je to snadné a opravdu rychlé

Zdá se to jako nejlepší řešení, pro každou zapeklitou a složitou situaci. Někteří lidé si myslí, že se jim to stát nemůže, jenomže opak může být pravdou a nečekané výdaje mohou potkat kohokoliv z nás. Proto je dobré vědět již dopředu o této možnosti nebo si ji vyzkoušet. Finanční produkty jsou vhodné pro každého z nás. Půjčíme si peníze a nezaplatíme nic navíc. Často tyto půjčky totiž bývají bez dalších poplatků.

Reference našich klientů

29.09.2019 8 000 Kč
IGOR H. - Tanvald 58 let
Občas máme se ženou nenadálé výdaje. Rychlou půjčku na www.uverlevne.cz jsem využil už podruhé a nejspíš ne naposledy.
29.09.2019 90 000 Kč
KAMIL B. - Ostrava 52 let
Po zimě už nám nezbylo nic jiného, než vyměnit střechu na baráku. Bál jsem se, že nám bude pršet až do postele, ale půjčku na www.uverlevne.cz mi vyřídili tak rychle, že se všechno zvládlo v rekordním čase.
29.09.2019 36 000 Kč
VLASTIMIL L. - Kroměříž 57 let
S bankovním úvěrem jsem měl tolik papírování a přitom ty podmínky nebyly nijak výhodné. Na www.uverlevne.cz mi půjčili obratem a navíc jsem mohl peníze splatit dřív bez jakýchkoliv poplatků.
29.09.2019 4 000 Kč
TAŤÁNA C. - Liberec 37 let
Jsem momentálně nezaměstnaná, občas se naskytne nějaká brigáda, ale nic stálého. Potřebovala jsem zaplatit dceři školu v přírodě a na www.uverlevne.cz mi vyhověli ihned. Nevím, jak bych to jinak zvládla.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.