úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Online úvěr

Nenechte se mýlit i nebankovní společnosti mají své závazky a povinnosti, které musejí plnit. Od roku 2016 je to ještě složitější. Dokonce i nebankovní společnosti jsou hlídány a střeženy. Také pro ně existují jasná a právoplatná pravidla, která se musejí dodržovat. Není proto jednoduché zřídit takovouto společnost, která by mohla nabízet půjčky a úvěry občanům, a zároveň byla soukromou organizací či jinou, ale nebyla bankou.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Online úvěr

Jednoduché vyřízení pro vás, složitější pro nás

V nedávné době začala také platit novela zákona o spotřebitelském úvěru, která zpřísňuje podmínky právě těmto nebankovním společnostem. Avšak právě díky těmto krokům mizí lichvářské praktiky. Zůstávají jenom solidní společnosti, které jednají v souladu se zákonem a lidem poskytují peníze díky splněným podmínkám. Všechny podnikatelské subjekty, které lidem takto půjčují, musejí mít licenci od ČNB. Tato organizace nově na tyto instituce a ostatní veškeré subjekty dohlíží.

Dostali jste se do potíží a potřebujete rychlý online úvěr? Pak se obraťte právě na nebankovní společnost, která vám v tomto ohledu rozhodně pomůže. Tyto nebankovní úvěry jsou skvělými produkty na trhu. I v tomto sektoru se totiž společnosti předbíhají s lepšími a výhodnějšími podmínkami, aby klienti přecházeli právě k nim, proto je to z pohledu daného klienta, tedy lidí, kteří si chtějí peníze půjčit, ještě výhodnější. Mají tak neustále lepší a lepší podmínky, které se na trhu pořád obměňují a jsou čím dál tím výhodnější.

Online, je to snadné a opravdu rychlé

Zdá se to jako nejlepší řešení, pro každou zapeklitou a složitou situaci. Někteří lidé si myslí, že se jim to stát nemůže, jenomže opak může být pravdou a nečekané výdaje mohou potkat kohokoliv z nás. Proto je dobré vědět již dopředu o této možnosti nebo si ji vyzkoušet. Finanční produkty jsou vhodné pro každého z nás. Půjčíme si peníze a nezaplatíme nic navíc. Často tyto půjčky totiž bývají bez dalších poplatků.

Reference našich klientů

29.03.2020 17 000 Kč
OTAKAR L. - Telč 67 let
Kvůli vážnému úrazu jsem přišel o několik zubů, abych měl na zaplacení u zubaře, musel jsem si půjčit. Ale podmínky byly vyhovující, i když už jsem důchodce
29.03.2020 6 000 Kč
ADÉLA U. - Luhačovice 41 let
Občas máme víc výdajů, než kolik náš účet utáhne. S dětmi jeden nikdy neví. A tak jsem ráda, že si případně můžeme zařídit půjčku rychle přes internet a bez ručitele
04.03.2020 3 000 Kč
Jiří - Olomouc 21 let
Před výplatou mi nevyšlo na paušál za telefon a pár věcí okolo. Peníze mi půjčili obratem a za týden jsem je vrátil, takže přeplatek minimální. Super služba. Díky
29.03.2020 14 000 Kč
MARIKA L. - Vlašim 39 let
Když jsem se rozváděla, odmítal mi manžel dávat peníze, do rozhodnutí soudu jsem využila úvěr z www.uverlevne.cz a tak překlenula to náročné období

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.