úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Ihned Půjčka

Půjčky ihned jsou zde pro vás, aby vás zachránily ze svízelných situací. Pokud už nevidíte jiné východisko, a opravdu rychle potřebujete peníze.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

Schválení půjčky trvá jen pár minut

V případě nenadálých životních situací si můžete splátky odložit. V případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Půjčku můžete čerpat vyplacením na váš bankovní účet, nebo v hotovosti.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Ihned Půjčka

Peníze ihned. Ano, jde to

Některým běžným výdajům se nevyhneme každý měsíc, ale jsou i takové, které se mohou objevit nenadále, takže se s nimi musíme také nějakým způsobem vypořádat. Pokud nemáte rádi chození do banky a dlouhodobé vyřizování, tak se rozhodně můžete obrátit na mnohem rychlejší způsob řešení.

Tím jsou ihned půjčky, které máte vyřízené během pár minut. Stačí k tomu doklady totožnosti a pár základních údajů o vás a máte půjčku skoro vyřízenou. Samozřejmě, že ještě musíte poskytnout například číslo účtu. Tyto rychlé půjčky mají také jiná pravidla než je tomu u bankovních společností. Vyřídit si je jednoduše můžete online.

Další výhody, které se poskytují? Ptáte se, jaké to ještě může mít výhody?

Tak například máte předčasné splacení takovéto půjčky, takže pokud se během splácení dostanete k penězům, tak nemusíte váhat a můžete se půjčky zbavit. Další z výhod je možnost odložení splátek pro ty, kteří se dostanou do nějaké finanční tísně nebo do jiných finančních potíží. Často se v těchto případech jedná o zdravotní problémy, které mohou nastat u každého z nás nebo jiné složité situace, takže se nemusíte ničeho obávat, odložíte si splátky a můžete mít zcela klidnou hlavu. 

Reference našich klientů

29.12.2021 6 000 Kč
ADÉLA U. - Luhačovice 41 let
Občas máme víc výdajů, než kolik náš účet utáhne. S dětmi jeden nikdy neví. A tak jsem ráda, že si případně můžeme zařídit půjčku rychle přes internet.
29.12.2021 25 000 Kč
ŽANETA B. - Frýdlant 28 let
Využila jsem nebankovní půjčku k úhradě laserové operace očí. A oboje mohu jen doporučit. Splátky mám nastavené tak, aby mě tolik nezatěžovaly, a navíc ušetřím za drahé brýle
29.12.2021 60 000 Kč
NELA K. - Olomouc 19 let
Na www.uverlevne.cz jsem žádala o půjčku ve čtyři odpoledne a druhý den ráno byly peníze na mém účtu. Tak rychlé vyřízení jsem nečekala.
29.12.2021 6 000 Kč
ANTONÍN K. - Břeclav 72 let
Všechno se vyřídilo rychle, bez poplatků a navíc jsem nemusel nikam chodit, což ve svém věku opravdu uvítám

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.