Ihned Půjčka

Hektický svět, ve kterém žijeme, na nás má někdy vyšší finanční nároky, než jsme schopni zvládnout. Právě pro tyto situace je tu půjčka ihned, která vám pomůže právě ve chvíli, kdy to nejvíce potřebujete. Peníze na ruku nebo výplata převodem na účet? Vyplnění žádosti prostřednictvím počítače nebo chytrého telefonu? To jsou jediná dilemata, která musíte v případě půjčky ihned vyřešit. O vše ostatní se postaráme.

1

Vyplňte formulář žádosti o půjčku

Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.

2

Vaší žádost zpracujeme obratem

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku

3

Po schválení jsou vám ihned vyplaceny peníze

Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.

Online žádost o půjčku

Ihned Půjčka

Nebankovní půjčka, kterou můžete získat, aniž byste museli absolvovat složité a zdlouhavé jednání s bankou. Stačí vyplnit online žádost a během několika minut budete mít potřebné peníze na svém účtu. Po vyplnění online žádosti o okamžitou půjčku jsou peníze převedeny přímo na váš osobní účet. To znamená, že peníze můžete použít okamžitě - bez nutnosti čekat několik dní nebo týdnů.

Proč zvolit okamžitou půjčku?

Existuje mnoho důvodů, proč pro vás může být okamžitá půjčka tou správnou volbou. Možná potřebujete rychle nakoupit nebo zaplatit nečekaný účet. Ať už je důvod jakýkoli, okamžitá půjčka vám může poskytnout finanční pomoc, kterou potřebujete, když ji nejvíce potřebujete.

Výhody půjčky ihned

Hlavní výhodou okamžité půjčky je, že vám nabízí rychlé a snadné řešení vašich finančních problémů. Peníze, které potřebujete, můžete získat během několika minut, aniž byste museli procházet dlouhým a složitým procesem. Kromě toho může být okamžitá půjčka skvělou alternativou k tradičním bankovním úvěrům. U půjčky ihned se nemusíte starat o věci, jako je zástava nebo dobrá úvěrová historie. Stačí mít stálý příjem a snadno získáte peníze, které potřebujete. Další výhodou okamžité půjčky je, že si často můžete zvolit, na jak dlouho si chcete peníze půjčit. To znamená, že půjčku můžete přizpůsobit svým konkrétním potřebám a rozpočtu. V neposlední řadě je okamžitá půjčka dobrou volbou, pokud máte špatnou úvěrovou historii nebo jste osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ).

Nevýhody půjčky ihned

Půjčka ihned má samozřejmě i některé nevýhody. Jednou z hlavních nevýhod je, že mají často vyšší úrokovou sazbu než tradiční bankovní půjčky. To znamená, že v dlouhodobém horizontu budete muset splatit více peněz. Kromě toho jsou okamžité půjčky často k dispozici pouze na krátkou dobu, což znamená, že budete muset peníze velmi rychle splatit. To může být problém, pokud nejste schopni splácet včas.

Pokud potřebujete rychlou finanční pomoc, může být půjčka ihned skvělou volbou. Jen nezapomeňte zvážit všechna pro a proti, než se rozhodnete si ji vzít.

Rychlá nebankovní půjčka bez
registru a poplatků

Proč lidé řeší finance s námi?

Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes 3500 půjček

Požádejte si o nebankovní
půjčku právě teď!

ikona Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

ikona Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ikona Smluvní pokuta

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka
bez registru až 200.000

Online žádost o půjčku