úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Ihned Půjčka

Půjčky ihned jsou zde pro vás, aby vás zachránily ze svízelných situací. Pokud už nevidíte jiné východisko, a opravdu rychle potřebujete peníze.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Ihned Půjčka

Peníze ihned. Ano, jde to

Některým běžným výdajům se nevyhneme každý měsíc, ale jsou i takové, které se mohou objevit nenadále, takže se s nimi musíme také nějakým způsobem vypořádat. Pokud nemáte rádi chození do banky a dlouhodobé vyřizování, tak se rozhodně můžete obrátit na mnohem rychlejší způsob řešení.

Tím jsou ihned půjčky, které máte vyřízené během pár minut. Stačí k tomu doklady totožnosti a pár základních údajů o vás a máte půjčku skoro vyřízenou. Samozřejmě, že ještě musíte poskytnout například číslo účtu, abychom věděli, kam máme peníze zaslat. Tyto rychlé půjčky mají také jiná pravidla než je tomu u bankovních společností. Založit si je jednoduše můžete online.

Zde se neprojíždějí registry dlužníků, ani nemusíte dokazovat své příjmy!

Navíc tyto půjčky poskytují nemalé peníze. Může se jednat o pár tisíc, ale výše částky se může vyšplhat například až na krásných 100 000 korun. Je to velice vhodné řešení pro ty, kteří zkrátka potřebují zaplatit nárazovou akci, ale i pro ty, kteří nějaké své problémy chtějí řešit z dlouhodobějšího hlediska. Splatnost se pohybuje od 12 až po 84 měsíců.

Další výhody, které se poskytují? Ptáte se, jaké to ještě může mít výhody?

Tak například máte předčasné splacení takovéto půjčky zcela zdarma, takže pokud se během splácení dostanete k penězům, tak nemusíte váhat a můžete se půjčky bezplatně zbavit. Další z výhod je odložení splátek a to až na 4 měsíce. Pro ty, kteří se dostanou do nějaké finanční tísně nebo do jiných finančních potíží. Často se v těchto případech jedná o zdravotní problémy, které mohou nastat u každého z nás nebo jiné složité situace, takže se nemusíte ničeho obávat, odložíte si splátky a můžete mít zcela klidnou hlavu. Navíc žádné registry ani dokazování příjmů!

Reference našich klientů

31.08.2021 4 000 Kč
Lucie - Praha 22 let
Vyplnila jsem žádost, výsledek jsem měla ihned. Stačilo mobilem vyfotit občanku a peníze jsem měla do hodiny. Super rychlost. Děkuji
20.08.2021 24 000 Kč
Zuzana L. 26 let
Potřebovali jsme s přítelem zaplatit kauci na byt. Bez Vás bychom ještě nebydleli. Nečekala jsem, že to jde tak rychle. Ještě jednou děkujeme
29.08.2021 18 000 Kč
IVETA G. - Beroun 27 let
Možnost odložení až čtyři splátek u úvěru z www.uverlevne.cz mi neuvěřitelně pomohla, když jsem po autonehodě zůstala dva měsíce v pracovní neschopnosti.
29.08.2021 100 000 Kč
ALEŠ J. - Kladno 44 let
Podnikání mi nevyšlo, ale život jde dál, naštěstí jsem objevil www.uverlevne.cz a to mi umožnilo vyřešit resty. Mám novou práci, teď už bude líp.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.