úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Úvěr

Úvěr je základní složkou celého bankovního systému. Banky by zřejmě neměly tolik bohatství nebýt půjček a úvěrů. Právě úvěry přispívají k tomu, že si lidé mohou půjčovat z banky peníze, za jistý poplatek. K tomu je připočítán úrok, který se běžně označuje úrokovou mírou a ta se pohybuje v různém rozmezí.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Úvěr

Úvěry

Podle druhu produktů se může pohybovat od nízké sazby až po vyšší. U nás však při těchto produktech najdete vždy podobnou úrokovou sazbu, jako je tomu u bankovních společností. Ovšem nebankovní instituce mají dalších několik výhod.

S úvěrem od nebankovní společnosti budete mít nízkou úrokovou sazbu. Navíc máte jistotu, že půjčku dostanete, protože ji poskytujeme každému. Musíte mít minimálně 18 let a půjčku můžete dostat. Jednoduché a velice rychlé vyřízení pomocí internetu. Stačí se připojit, vyplnit online formulář, zaslat tuto žádost a své peníze dostanete do 24 hodin. Rychlé a tak snadné. Dostupné pro každého, protože v dnešní době běžně máme internet k dispozici v mobilu, kdekoli v na počítači, notebooku nebo tabletu. Navíc nejsme bankami, takže se nás netýká žádné projíždění registrů, ani u nás nemusíte dokazovat výši svého příjmu. Úvěry bez registru poskytujeme opravdu každému.

Klasický produkt jak jej známe

Tyto klasické produkty, tedy úvěry, spadají rozhodně do aktivních služeb, kterými banky disponují. Rozdělují se také do různých skupin, podle druhu úvěru. Rozlišujeme je podle doby, na kterou jsou sjednávány. Může jít o krátkodobé, které jsou běžně splatné do jednoho roku, střednědobé, které jsou na dobu do 4 let nebo poslední možností jsou dlouhodobé, které mají splatnost nad 4 roky. Ovšem tyto údaje se mohou lišit podle toho, jak to mají banky nastavené. Členění je pouze orientační, protože některé úvěry se řadí do jedné skupiny a jsou dané penězi. Například náš úvěr, který je na dobu od 12 do 84 měsíců a půjčit si můžete 10 000 Kč až 100 000 Kč je pro všechny. Naše produkty tedy zahrnují všechny tyto druhy úvěrů.

Reference našich klientů

03.05.2020 6 000 Kč
Jan - Český Krumlov 42 let
Pracuji v zahraničí a v mé bance mi půjčku nevyřídili. Tady jsem pořídil velmi rychle. Doklady jsem vyfotil mobilem, nemusel jsem nikam jezdit. Všechno šlo úplně hladce, peníze jsem měl druhý den..
29.05.2020 9 000 Kč
DAVID E. - Praha 26 let
mi, když nemusím běhat po úřadech a všechno zvládnu v pohodě doma, s mobilem v ruce. A přesně takhle nebankovní úvěry z www.uverlevne.cz fungují!
29.05.2020 14 000 Kč
MARIKA L. - Vlašim 39 let
Když jsem se rozváděla, odmítal mi manžel dávat peníze, do rozhodnutí soudu jsem využila úvěr z www.uverlevne.cz a tak překlenula to náročné období
31.05.2020 4 000 Kč
Lucie - Praha 22 let
Vyplnila jsem žádost, výsledek jsem měla ihned. Stačilo mobilem vyfotit občanku a peníze jsem měla do hodiny. Super rychlost. Děkuji

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.