Online žádost o půjčku

Studentská půjčka

Sotva jste se postavili na vlastní nohy a už na vás odevšad vykukují nejrůznější výdaje? Nemají rodiče pochopení pro nákup nového notebooku pro vaše studium? Pak je studentská půjčka pro vás jako dělaná. Je to nejlepší půjčka pro vaše potřeby a plány a sjednáte ji pohodlně online!

1

Vyplňte formulář žádosti o půjčku

Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.

2

Vaší žádost zpracujeme obratem

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku

3

Po schválení jsou vám ihned vyplaceny peníze

Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.

Studentská půjčka

Studentská půjčka je ideální například pro období brigád, kdy pomůže překlenout počáteční výdaje bez zatěžování přátel nebo známých. Není třeba nic složitě zařizovat nebo obíhat. Stačí vyplnit náš jednoduchý formulář a dveře k rychlé a levné půjčce máte rázem otevřené.

 

Půjčky na ruku - peníze do několika hodin

Pokud hledáte rychlé a nenáročné řešení svých finančních problémů, bude pro vás nejlepší půjčka taková, kterou lze sjednat online během několika minut. Studentská půjčka si poradí s nenadálými výdaji na školné, využijete ji na nákup nejnovější elektroniky nebo na financování výletu domluveného během včerejší návštěvy přátel.

Není třeba se omezovat jen proto, že peníze z brigády přijdou až za několik dní. Můžete ji pojmout jakou překlenutí nepříznivého období. A jaké další výhody v sobě ukrývá?

 

  • umožňuje odložení splátek
  • lze ji kdykoliv splatit dřív jen s úhradou úroků za skutečně aktivní období
  • nejlepší půjčka je nakloněna i dalšímu opakování

 

Půjčky na ruku účet u banky nepotřebují

Peníze na ruku jsou oblíbené z mnoha důvodů. Především jsou anonymní a lze je vyřídit zcela mimo dohled rodičů a dalších členů rodiny. Obejdou se bez založení účtu u finanční instituce a jsou dostupné prakticky kdykoliv. Od vyplnění online formuláře půjčky na ruku neuplyne v ideálním případě ani hodina a už se můžete těšit z vítané finanční injekce.

Nejlepší půjčka po vás nebude vyžadovat šanony plné dokumentů ani zdlouhavé telefonáty nebo vyplňování podrobných dotazníků. Obejde se jen se základními osobními údaji a kopií vaší občanky. Tu není třeba nijak potvrzovat (např. u notáře nebo přes CzechPoint) a utrácet tak další peníze. Bohatě postačí fotografie ze skeneru nebo mobilního telefonu. Příjem můžete doložit třeba výpisy z účtu

 

Studentská půjčka je chytrým řešením pro každého

Je jen a jen na vás, na co získané prostředky použijete. Nejlepší půjčka vás do ničeho netlačí a takové jsou i půjčky na ruku.

Nejste limitováni ani omezování. Splňte si své sny rychle a bez rizika s online půjčkou.

Rychlá nebankovní půjčka bez
registru a poplatků

Proč lidé řeší finance s námi?

Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes 3500 půjček

Požádejte si o nebankovní
půjčku právě teď!

ikona Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

ikona Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ikona Smluvní pokuta

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka
bez registru až 200.000

Online žádost o půjčku