úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Studentská půjčka

Sotva jste se postavili na vlastní nohy a už na vás odevšad vykukují nejrůznější výdaje? Nemají rodiče pochopení pro nákup nového notebooku nezbytného pro vaše studium? Pak je studentská půjčka pro vás jako dělaná. Je to nejlepší půjčka pro vaše potřeby a plány a sjednáte ji pohodlně online!

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Studentská půjčka

Studentská půjčka je ideální například pro období brigád, kdy pomůže překlenout počáteční výdaje bez zatěžování přátel nebo známých. Není třeba nic složitě zařizovat nebo obíhat. Stačí vyplnit náš jednoduchý formulář a dveře k rychlé a levné půjčce máte rázem otevřené.

 

Půjčky na ruku - peníze do několika hodin

Pokud hledáte rychlé a nenáročné řešení svých finančních problémů, bude pro vás nejlepší půjčka taková, kterou lze sjednat online během několika minut. Studentská půjčka si poradí s nenadálými výdaji na školné, využijete ji na nákup nejnovější elektroniky nebo na financování výletu domluveného během včerejší návštěvy přátel.

Není třeba se omezovat jen proto, že peníze z brigády přijdou až za několik dní. Můžete ji pojmout jakou překlenutí nepříznivého období. A jaké další výhody v sobě ukrývá?

 

  • umožňuje odložení splátek v případě nouze až o čtyři měsíce
  • lze ji kdykoliv splatit dřív jen s úhradou úroků za skutečně aktivní období
  • nejlepší půjčka je nakloněna i dalšímu opakování

 

Půjčky na ruku účet u banky nepotřebují

Peníze na ruku jsou oblíbené z mnoha důvodů. Především jsou anonymní a lze je vyřídit zcela mimo dohled rodičů a dalších členů rodiny. Obejdou se bez založení účtu u finanční instituce a jsou dostupné prakticky kdykoliv. Od vyplnění online formuláře půjčky na ruku neuplyne v ideálním případě ani hodina a už se můžete těšit z vítané finanční injekce.

Nejlepší půjčka po vás nebude vyžadovat šanony plné dokumentů ani zdlouhavé telefonáty nebo vyplňování podrobných dotazníků. Obejde se jen se základními osobními údaji a kopií vaší občanky. Tu není třeba nijak potvrzovat (např. u notáře nebo přes CzechPoint) a utrácet tak další peníze. Bohatě postačí fotografie ze skeneru nebo mobilního telefonu.

 

Studentská půjčka je chytrým řešením pro každého

Využijte neúčelovosti našeho finančního produktu a půjčte si absolutně na cokoliv. Nebudeme vás zpovídat, zkoumat vaše motivy nebo dokonce vyžadovat účtenky. Je jen a jen na vás, na co získané prostředky použijete. Od smlouvy je navíc možné zdarma odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu. Nejlepší půjčka vás do ničeho netlačí a takové jsou i půjčky na ruku.

Nejste limitováni ani omezování. Stejně podmínky dostanete, ať už si půjčíte 1000 Kč nebo dokonce 100 000 Kč. Splňte si své sny rychle a bez rizika s naší online půjčkou.

Reference našich klientů

29.03.2019 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!
29.03.2019 6 000 Kč
ADÉLA U. - Luhačovice 41 let
Občas máme víc výdajů, než kolik náš účet utáhne. S dětmi jeden nikdy neví. A tak jsem ráda, že si případně můžeme zařídit půjčku rychle přes internet a bez ručitele
29.03.2019 17 000 Kč
OTAKAR L. - Telč 67 let
Kvůli vážnému úrazu jsem přišel o několik zubů, abych měl na zaplacení u zubaře, musel jsem si půjčit. Ale podmínky byly vyhovující, i když už jsem důchodce
05.03.2019 25 000 Kč
Roman - Ústí nad Labem 56 let
Potřeboval jsem nutně 25.000Kč na opravu auta. S invalidním důchodem se taková částka zdála nedosažitelná. Na www.uverlevne.cz to šlo. Hlavně bez poplatku, bez registru a předčasné splacení zdarma.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.