úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Rychlé úvěry

Nevycházíte s penězi? Potřebujete si půjčit malou částku do výplaty? Nemáte už žádné peníze na bankovním účtu a další závazky na placení se hromadí? Pak je jediné východisko, půjčit si peníze.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1 000 Kč
100 000 Kč
Vámi zvolená částka

Rychlé úvěry

Finanční nouze je opravdu složitá situace

Jenomže, kde je najít vhodné a hlavně rychlé řešení? Často se dostaneme do podobné finanční nouze ze dne na den, a pokud potřebujete peníze opravdu rychle, tak se musíte obrátit na společnosti, které vám je poskytnou. Jaké jsou ty nejlepší? Přece nebankovní instituce, protože zde máte vyřízení velice rychlé a snadné. Peníze budete mít do 24 hodin a to jenom na základě vyplněného a poslaného formuláře. Navíc se v těchto případech neprojíždí registry, ani nemusíte dokazovat své příjmy.

Malá a rychlá půjčka, která se vyplatí

Její předčasné zaplacení je zdarma. I malá půjčka může být pro někoho vysvobozením. Proto se také poskytují krátkodobé úvěry. Tyto rychlé úvěry máte vyřízené ze dne na den. Navíc neprojíždíme registry, takže si můžete peníze vypůjčit i v případě, že nějaký ten prohřešek jste již zažili a moc dobře víte, že jste zapsáni v registrech dlužníků. Nedělá nám problém, poskytnout i takovýmto lidem půjčky.

Rychlé úvěry máte navíc vyřízené během pár minut. Stačí k tomu připojení na internet. Pomocí online systému dneska uděláte všechno a také si můžete půjčit peníze. Velice jednoduše a hlavně to máte vyřízené během jediného dne a nemusíte na své peníze čekat další dlouhé měsíce.

Kroky, které k tomu vedou?

Vyplníte online formulář. Peníze z této půjčky navíc budete moci použít jakýmkoliv způsobem. Nikdo se vás zbytečně na nic neptá, nevyzvídá. Jednoduše jej odešlete stisknutím jednoho tlačítka a následně počkáte na vyřízení. To však netrvá dny ani týdny, ale jenom pár minut. Schválení je tak okamžité! Můžete si odložit splátky, nebo celou půjčku navíc předčasně splatit bez poplatků. Peníze můžete chtít vyplatit převodem na účet, ale také je vyplácíme i hotově.

Reference našich klientů

06.06.2018 4 000 Kč
František - Svitavy 35 let
Nebankovní půjčku jsem potřeboval ihned. Nejdříve jsme vše vyřešili po telefonu, pak jsem se zastavil na pobočce a peníze jsem měl opravdu odpoledne na účtě.
29.06.2018 15 000 Kč
LENKA Č. - Český Krumlov 34 let
Kéž by mi šlo v životě všechno tak hladce, jako schválení úvěru na www.uverlevne.cz Díky jejich skvělým podmínkám si můžu dovolit intenzivní jazykový kurz
29.06.2018 6 000 Kč
ANTONÍN K. - Břeclav 72 let
Bál jsem se, jaké budou podmínky na nebankovním úvěru www.uverlevne.cz Ale všechno se vyřídilo rychle, bez poplatků a navíc jsem nemusel nikam chodit, což ve svém věku opravdu uvítám
28.06.2018 50 000 Kč
Pavel - Chrudim 67 let
S vyplněním formuláře pomáhala dcera, která peníze potřebovala. Ale šlo to neuvěřitelně rychle a penize byly druhý den. Děkujeme.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,2 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení.