úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Půjčka na směnku

Půjčka na směnku už není možná Ptáte se z jakého důvodu? Pravidla a zákony se neustále mění a nově od začátku roku 2013 platí změny v těchto pravidlech. Novela zákona změnila celý tento systém a postoj k půjčce na směnku. Nově tak vlastně v překladu platí, že půjčka na směnku už není možná. Tento systém však rozlišuje bankovní a nebankovní sektor.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1 000 Kč
100 000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka na směnku

Ovšem s námi si takto peníze půjčit můžete!

Ptáte se, jestli nebudete obcházet zákon? Rozhodně nebudete. Nebankovní sektor má totiž velice mírné požadavky. Zde si můžete půjčovat peníze naprosto kdykoliv. Půjčky poskytujeme každému. Máme půjčky i pro lidi, kteří jsou v nesnázích nebo zapsáni v bankovních registrech, to jsou takzvané registry dlužníků, kdy jste zapomněli zaplatit nějakou splátku, máte exekuce nebo jste se dostali do dalších jiných problémů s placením, tyto půjčky se nazývají půjčky bez registru. Existují však také půjčky bez zaručení výše vašeho příjmu. Nemusíte prokazovat ani dokazovat výši příjmu. Nikdo jej zkoumat v tomto případě nebude. Tyto nebankovní půjčky jsou pro každého velice výhodné a mají mírné podmínky a velice nízké úroky. Potřebujete například půjčku do výplaty? Pak zkuste některou z nich a peníze máte ihned!

Půjčka na směnku je nejrychlejší a nejjednodušší způsob jak si vypůjčit peníze. Nemusíte nic vyřizovat, zajišťovat nebo zjišťovat. Bez zbytečného papírování a dlouhých smluv si zajistíte peníze a to opravdu velice rychle. Půjčka na směnku může být uzavřená ještě ten den, stačí k tomu jedna schůzka a můžete odejít se svými budoucími penězi. Částky se mohou pohybovat od pár korun až po statisíce, podle vašeho přání. Pokud nechcete peníze hotově, pak vám budou vyplaceny na účet, takže je do druhého dne máte na svém účtu. Žádné papírování ani čtení sáhodlouhých listin, které zbytečně zaberou mnoho času a také vaší energie, tento způsob je nejjednodušší! Na směnce máte přesně uvedené, komu zaplatit a jakou částku, veškeré informace přehledně a rychle.

Reference našich klientů

29.01.2018 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!
29.01.2018 60 000 Kč
NELA K. - Olomouc 19 let
Na www.uverlevne.cz jsem žádala o půjčku ve čtyři odpoledne a druhý den ráno byly peníze na mém účtu. Tak rychlé vyřízení jsem nečekala.
02.01.2018 40 000 Kč
Drahomíra - Pardubice 24 let
Docela mě překvapilo, že na půjčku nemusí být originál dokumenty. Bez registru jsem půjčku nikde jinde nesehnala. Všechno jsem poslala mailem, zavolala mi milá operátorka a druhý den byl u mne kurýr se smlouvou.
04.01.2018 3 000 Kč
Jiří - Olomouc 21 let
Před výplatou mi nevyšlo na paušál za telefon a pár věcí okolo. Peníze mi půjčili obratem a za týden jsem je vrátil, takže přeplatek minimální. Super služba. Díky

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,2 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení.