úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Půjčka

Veškeré naše finanční produkty jsou zcela bezpečné. Jakákoliv půjčka je sjednávána pouze přes jednoho prostředníka a tím je internet. Vaše informace se bezpečně dostanou od vás až k nám, kde je rychle zpracujeme, celou žádost posoudíme a vyřídíme.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčka

Poskytujeme bezpečí a jistotu ohledně vašich financí

Pouze musíte splnit základní pravidlo a tím je, dosáhnout 18 let věku. Pak si můžete sjednat jakoukoliv půjčku či úvěr online, pomocí našich služeb. Využijte výhodné finanční produkty s mnohými výhodami. Nízkými úroky jako v běžných bankách a se splacením úvěru či půjčky zcela zdarma. Vyplněný formulář je žádostí, kterou ihned zpracujeme. Peníze tak můžete mít ještě ten samý den. Žádné zdlouhavé čekání už na vás nečeká.

Zabezpečené údaje

Veškeré údaje, které poskytnete, jsou osobní a je s nimi také nakládáno jako s vysoce zabezpečenými. Nemusíte se tak ničeho obávat, neposkytují se žádným třetím stranám. Jsou informativní a závazné jenom pro nás.

Naše půjčky však mají ještě další výhody. Měsíční splátky se dají odložit a to až o 4 měsíce. Všechno vyřídíte pomocí internetu, žádného dalšího prostředníka k tomu nepotřebujete. Není překážkou ani záznam v registrech, ten rychlé půjčky přehlížejí. Žádné registry nejsou problémem. Za vyřízení se neposkytují žádné poplatky, ani dokonce když budete chtít předčasně splatit svůj závazek, který u nás budete mít. Bez sankcí a zdarma svou půjčku můžete kdykoliv splatit a tím ji zrušit. Splatnost je od jednoho roku a půjčka může být také sjednána až na dobu 7 let, čili 84 měsíců. Pokud ji předčasně splatíte, tak se vám žádné doplatky za úroky připočítávat nebudou. Zaplatíte úrok jenom za dobu, kdy jste půjčku čerpali.

Vždy se snažíme navázat s klienty, kteří jsou opravdu v tísni kontakt, abychom jim co nejlépe mohli pomoci. Nebojte se na nás obrátit v jakékoliv finanční nouzi, do které jste se dostali. Naše služby jsou také o lidském přístupu a správném jednání.

Reference našich klientů

01.12.2018 4 000 Kč
Lucie - Praha 22 let
Vyplnila jsem žádost, výsledek jsem měla ihned. Stačilo mobilem vyfotit občanku a peníze jsem měla do hodiny. Super rychlost. Děkuji
20.11.2018 24 000 Kč
Zuzana L. 26 let
Potřebovali jsme s přítelem zaplatit kauci na byt. Bez Vás bychom ještě nebydleli. Nečekala jsem, že to jde tak rychle. Ještě jednou děkujeme
29.11.2018 25 000 Kč
ŽANETA B. - Frýdlant 28 let
Využila jsem nebankovní půjčku k úhradě laserové operace očí. A oboje mohu jen doporučit. Splátky mám nastavené tak, aby mě tolik nezatěžovaly, a navíc ušetřím za drahé brýle
29.11.2018 9 000 Kč
DAVID E. - Praha 26 let
mi, když nemusím běhat po úřadech a všechno zvládnu v pohodě doma, s mobilem v ruce. A přesně takhle nebankovní úvěry z www.uverlevne.cz fungují!

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,2 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení.