úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Nebankovní úvěr

Pomocí internetu se dneska objednává zboží, zařizují se služby, platí se dodávky a mnoho dalšího. Další výhodou je také sjednání půjček pomocí online služby. Nebankovní instituce se na to zaměřují a poslední roky přibývá těch, které mají velice výhodné podmínky. V těchto případech nedokazujete výši svého příjmu, ani nemusíte dokazovat, že máte zcela čistý registr.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1 000 Kč
100 000 Kč
Vámi zvolená částka

Nebankovní úvěr

Vstupte do světa, kde není zapotřebí dokazovat příjmy ani čisté registry

To si žádají banky a bankovní společnosti, neplatí to však v případě těch nebankovních, které jsou tohoto zproštěny, protože mají daleko mírnější podmínky. Získat můžete nebankovní úvěr během jediného dne. Od zaslání vaší žádosti formou vyplněného formuláře, který vyplníte a pošlete na internetu. Přes následné jejich vyřízení vaší žádosti, které trvá jenom pár minut, až po zaslání peněz, které se pošlou a připíší na vás bankovní účet. Takže během jednoho jediného dne, máte takovýto nebankovní úvěr vyřízený.

Podmínky, které musejí nebankovní společnosti svým klientům zařídit, aby jejich finanční produkty byly konkurence schopné

Nebankovní společnosti se velice rychle rozmáhají a mají velkou konkurenci. Aby některá nebankovní společnost byla konkurence schopná a mohla nabízet kvalitní produkty, které by lidé chtěli a také požadovali, pak musí vytvořit dobré podmínky. Musejí nabídnout co nejnižší úrokovou sazbu a mnohdy také další velice výhodné podmínky, aby klienti přijali jejich smlouvu a přistoupili na půjčku, která není z banky, ale je od nebankovní společnosti.

Částky, které si takto můžete sjednat a vypůjčit se pohybují od 1 000Kč do 100 000Kč. Splácet můžete například 12 až 84 měsíců. Úvěry bez poplatku jsou navíc snadno dostupné pro každého. Můžete je kdykoliv během vašeho splácení předčasně splatit a nezaplatíte za to žádné zbytečné pokuty ani poplatky. Zrušení je samozřejmě také možné a to dokonce bez udání důvodu do 30 dní.

Reference našich klientů

29.07.2018 25 000 Kč
ŽANETA B. - Frýdlant 28 let
Využila jsem nebankovní půjčku k úhradě laserové operace očí. A oboje mohu jen doporučit. Splátky mám nastavené tak, aby mě tolik nezatěžovaly, a navíc ušetřím za drahé brýle
29.07.2018 100 000 Kč
ALEŠ J. - Kladno 44 let
Podnikání mi nevyšlo, ale život jde dál, naštěstí jsem objevil www.uverlevne.cz a to mi umožnilo vyřešit resty. Mám novou práci, teď už bude líp.
29.07.2018 18 000 Kč
IVETA G. - Beroun 27 let
Možnost odložení až čtyři splátek u úvěru z www.uverlevne.cz mi neuvěřitelně pomohla, když jsem po autonehodě zůstala dva měsíce v pracovní neschopnosti.
29.07.2018 9 000 Kč
DAVID E. - Praha 26 let
mi, když nemusím běhat po úřadech a všechno zvládnu v pohodě doma, s mobilem v ruce. A přesně takhle nebankovní úvěry z www.uverlevne.cz fungují!

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,2 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení.