Online žádost o půjčku

Nebankovní půjčka bez zástavy

Flexibilní půjčka bez registru a zástavy vás překvapí hned ve třech směrech. Především je to rychlost - u půjčky ještě dnes můžete peníze skutečně očekávat do několika málo hodin. Nejvýhodnější půjčka je dostupná okamžitě a bez jakýchkoli podmínek.

1

Vyplňte formulář žádosti o půjčku

Nezávaznou žádost vyplníte během pár okamžiků.

2

Vaší žádost zpracujeme obratem

Jakmile odešlete vyplněnou žádost, okamžitě ji zpracujeme. Výsledek vám sdělíme během krátkého okamžiku přímo na obrazovce. Po odeslání žádosti tedy nezavírejte váš prohlížeč a vyčkejte pár vteřin na zobrazení výsledku

3

Po schválení jsou vám ihned vyplaceny peníze

Jakmile je vaše půjčka schválená, do 10 minut jsou vám vyplaceny vaše peníze.

Nebankovní půjčka bez zástavy

Spotřebitelský úvěr na cokoli, navíc bez doložení příjmů, bez zástavy a ještě dnes na účtu. Zdá se vám to jako příliš velká pohádka? Přesvědčte se o tom sami, vyplňte svou online žádost o úvěr hned teď a budete překvapeni, jak rychle vzroste váš rozpočet. 

 

Spotřebitelský úvěr umožňuje půjčit si peníze prakticky na cokoli – od financování nového auta, po zpožděné zaplacení nájmu nebo uhrazení celé nákladné luxusní dovolené. Je to opravdu jen na vás, k čemu peníze využijete. V případě nebankovních společností je velkou výhodou rychlost, kdy můžete mít peníze z půjčky ještě dnes. Pokud se ptáte, proč raději využít služeb nebankovního poskytovatele půjček, pak je odpověď většinou jasná.

 

Nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů málokdy vyžaduje doložení příjmů, zpravidla stačí výpisy z účtu. Sám si určí, kdo má předpoklady k tomu, aby úvěr dokázal splatit. Navíc často jsou podmínky tak mírné, že na získání spotřebitelského úvěru dosáhne skutečně každý. V nejideálnějších případech můžete mít finanční obnos půjčky ještě dnes na účtě.

 

Celkově existuje několik registrů dlužníků, I když se tam nějaký ten záznam o špatném splácení najde, nemůsí to být úplná stopka k vyřízení půjčky.

 

Bez zástavy, bez poplatku  - to vše ještě dnes!

Ptáte se, co se stane, když se dostanete do podobné situace třeba za půl roku? Nemoci si zkrátka nevybírají. Ale u půjčky ještě dnes rozhodně nejde o nepřekonatelný problém. 

 

Jak funguje nebankovní společnost?

Lze si od nich vypůjčit peníze? Na co je mohu použít a jak je budu splácet? Na tyto otázky a ještě další si hned odpovíme.

Bez zástavy to také jde

U těchto společností se také můžete často setkat s jinými podmínkami, než je tomu u bankovních institucí. Stejně výhodnými nebo ještě lepšími.

Pár informací, které vás jistě budou zajímat:

  • Tyto půjčky jsou takzvaně bezúčelové, to znamená, že peníze, které získáte, můžete použít za jakýmkoliv účelem. Vlastně s nimi můžete cokoliv zaplatit, cokoliv si koupit, či máte jakoukoliv jinou možnost. Něco si koupíte, opravíte nebo pořídíte, je jenom na vás, jak peníze využijte. 
  • Nezastavujete žádnou nemovitost ani nic podobného. Nezavazujete se zástavbou svého domova ani domova nikoho dalšího. Půjčky bez zástavy jsou zkrátka pro každého a to bez jakýchkoliv zástavních práv na vaše nemovitosti.
  • Splatnost těchto půjček se může pohybovat od 12 až po 84 měsíců. Existují také krátkodobé malé půjčky, kdy platíte například jenom 30 dní. Dokonce si můžete tyto splátky odložit. V případě pracovní neschopnosti nebo z jiných finančních důvodů, kdy se ocitnete ve finanční tísni, máte možnost odkladu splátek. 

 

 

Nikdy nevíte, co vám život přinese. Někdy se proti vám spiknou domácí skřítci a rozbijí třeba tři elektrospotřebiče v jednom měsíci, jindy se váš šéf opozdí s výplatou nebo vás zaskočí neobvykle vysoké vyúčtovaní od telefonního operátora. Ať už je to jakkoli, půjčka bez registru a zástavy je spolehlivým záchytným bodem, který zabrání vašemu pádu do propasti. Nejvýhodnější půjčka je na dosah. S

 

Půjčka bez registru a zástavy je dostupná pro všechny

Pro získání výhodné půjčky ještě dnes nepotřebujete skoro vůbec nic. Postačí vám jen občanský průkaz a dosažení 18. roku věku. Nic víc není třeba. Nejvýhodnější půjčka online nedělá rozdíly mezi studenty, nezaměstnanými, zadluženými, rodiči na mateřské dovolené, invalidy, seniory nebo živnostníky. Všem dává stejná výhodná pravidla.

 

Rychlá nebankovní půjčka bez
registru a poplatků

Proč lidé řeší finance s námi?

Třeba proto, že jsme vloni vyřídili
přes 3500 půjček

Požádejte si o nebankovní
půjčku právě teď!

ikona Bezúčelová půjčka

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

ikona Reprezentativní příklad

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

ikona Smluvní pokuta

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Nebankovní půjčka
bez registru až 200.000

Online žádost o půjčku