úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Nebankovní půjčka

Pokud hledáte výhodnou půjčku, nemusíte vždy chodit do banky. Pro větší i menší peníze můžete nalézt i jiné možnosti, jako je tomu i u nebankovní půjčky.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka je pro každého

Nebankovní půjčka poskytuje peníze, které jsou z nebankovních společností. Banky tak s nimi nemají co dočinění, proto je vyřízení daleko jednodušší než se na první pohled může zdát. Je to mnohem rychlejší a navíc zde platí zcela jiná pravidla, takže často nemusíte nic dokazovat ani dokládat a navíc tyto nebankovní společnosti nenahlížejí do registru dlužníků.

Tři plus pro vaši půjčku:

Nebankovní půjčku může dostat opravdu každý. Základním pravidlem je, že se nenahlíží do registru dlužníků, takže peníze dostane i ten, který už někdy v minulosti měl nějaký ten prohřešek.

Další výhodou je fakt, že zde nemusíte dokládat své příjmy. Nikoho nezajímá, kolik nebo jestli vůbec, vyděláváte. Tyto půjčky jsou vhodné i pro maminky na mateřské dovolené, invalidní důchodce a mnohé další lidi, kteří nemají stálé platové podmínky.

Ničím neručíte, ani se žádným způsobem nezavazujete. Vaší povinností bude jenom platit splátky, které budou určené a které závisí na výši vaší půjčky a také na době splatnosti. Vše uvidíte, když budete vyplňovat online formulář.

Půjčit si můžete od jednoho tisíce korun až po 100 000 Kč. Peníze si můžete použít libovolným způsobem, což je další velké plus. Navíc se dají splátky odložit. 4 měsíce máte k dobru, pokud se dostanete do větších finančních problémů, až na 4 měsíce jdou splátky odložit. Navíc předčasné splacení je zdarma. To je zase opačná situace, pokud budete mít za svou dobu splácení nějaké peníze navíc, tak půjčku můžete kdykoliv bezplatně splatit. Je to bez poplatků.

Nejste spokojeni s naší půjčkou?

Budete chtít jinou a nevíte, jestli ji můžete zrušit? Bezstarostí! U nás můžete do 30 dní půjčku zcela zrušit a to bez udání důvodu. Nikomu tak nemusíte během této doby nic vysvětlovat a půjčku prostě zrušíte. Máte přece na výběr, tak si jednoduše vyberte to nejlepší.

Sjednání je velice snadné a rychlé! Stačí k tomu jenom vyplnit online formulář a své peníze můžete mít do několika málo minut. Rychlé a snadné vyřízení.

Reference našich klientů

20.11.2019 24 000 Kč
Zuzana L. 26 let
Potřebovali jsme s přítelem zaplatit kauci na byt. Bez Vás bychom ještě nebydleli. Nečekala jsem, že to jde tak rychle. Ještě jednou děkujeme
29.11.2019 25 000 Kč
ŽANETA B. - Frýdlant 28 let
Využila jsem nebankovní půjčku k úhradě laserové operace očí. A oboje mohu jen doporučit. Splátky mám nastavené tak, aby mě tolik nezatěžovaly, a navíc ušetřím za drahé brýle
29.11.2019 7 000 Kč
EVA P. - Blansko 64 let
Jsem ve věku, kdy by mi v bance nepůjčili ani na kabát. Díky www.uverlevne.cz jsem si v lázních připlatila za jednolůžkový pokoj. Pobyt jsem si moc užila, děkuju!
28.11.2019 50 000 Kč
Pavel - Chrudim 67 let
S vyplněním formuláře pomáhala dcera, která peníze potřebovala. Ale šlo to neuvěřitelně rychle a penize byly druhý den. Děkujeme.

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.