úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Aktuality Kontakt

Půjčky

Rychle, spěšně, snadno a dostupně? Bez dlouhého čekání v bance, nebo vůbec bez chození a zdržování se v bance? Pak se obraťte rozhodně na nebankovní půjčky, které jsou velice snadno vyřízené a to rychle a bez zbytečných poplatků kolem.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčky

Co dělat, když potřebujete peníze?

Zaplatíte pouze částku, kterou si půjčíte plus úroky. Ty jsou podobné jako v bance, takže můžete mít 1.000 až 100.000 tisíc za krátkou dobu. Doba splácení se pohybuje v rozmezí od 12 do 84 měsíců. Závisí to na vašich finančních možnostech.

Půjčky jsou snadné a rychlé. V dnešní době dostupné na internetu, což jim ještě přidává na kvalitě, protože jde o další výhody, které jako běžní uživatelé oceníme. Moderní doba si také žádá moderní přístup k financím. Už se nechceme zbytečně zdržovat s dlouhým vypisováním smluv a listin. Ani nechceme čekat dlouhé měsíce na schválení. Proto jsou zde půjčky, které si můžeme vyřídit takto snadno a lehce na internetu. Vyplníte online formulář, odešlete a počkáte pár chvil na naše schválení. Pak už vám zašleme peníze a ty můžete mít do 24 hodin. Bez dalších poplatků a sankcí. Předčasné splacení je zdarma a to kdykoliv po dobu vašeho splácení. Úroky jsou velice příznivé, takže ani toho se dopředu nemusíte obávat. Navíc jsou tyto půjčky dostupné pro každého. Stačí mít 18 let.

Bez registrů a dokazování příjmů

Už jste se jistě setkali se zapeklitým dokazováním vašeho příjmu ze zaměstnání v bance, kde jste žádali o půjčku? V našem případě se s těmito pravidly nesetkáte. Ani neprojíždíme registry, takže žádné odmítnutí, když vidíme prohřešek. Vyplácíme peníze všem. Výhodná je půjčka bez poplatku, u které nezaplatíte nic navíc. Žádné peníze za vyřízení ani za skončení či jiné nesmyslné poplatky. Nečeká vás ani vypisování dlouhých listin, které se týkají smluv, které ani nepochopíte. Snadné a rychlé vyřízení pomocí internetu je hudbou budoucnosti pro každého. Podívat se můžete na naše reference již spokojených zákazníků, kteří si u nás půjčili peníze.

Reference našich klientů

03.03.2020 6 000 Kč
Jan - Český Krumlov 42 let
Pracuji v zahraničí a v mé bance mi půjčku nevyřídili. Tady jsem pořídil velmi rychle. Doklady jsem vyfotil mobilem, nemusel jsem nikam jezdit. Všechno šlo úplně hladce, peníze jsem měl druhý den..
29.03.2020 6 000 Kč
ADÉLA U. - Luhačovice 41 let
Občas máme víc výdajů, než kolik náš účet utáhne. S dětmi jeden nikdy neví. A tak jsem ráda, že si případně můžeme zařídit půjčku rychle přes internet a bez ručitele
31.03.2020 4 000 Kč
Lucie - Praha 22 let
Vyplnila jsem žádost, výsledek jsem měla ihned. Stačilo mobilem vyfotit občanku a peníze jsem měla do hodiny. Super rychlost. Děkuji
29.03.2020 17 000 Kč
OTAKAR L. - Telč 67 let
Kvůli vážnému úrazu jsem přišel o několik zubů, abych měl na zaplacení u zubaře, musel jsem si půjčit. Ale podmínky byly vyhovující, i když už jsem důchodce

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.