úvěr levně.cz
Formulář Reference Nebankovní půjčka Kontakt

Půjčky

Rychle, spěšně, snadno a dostupně? Bez dlouhého čekání v bance, nebo vůbec bez chození a zdržování se v bance? Pak se obraťte rozhodně na nebankovní půjčky, které jsou velice snadno vyřízené a to rychle a bez zbytečných poplatků kolem.

VYPLŇTE FORMULÁŘ

Půjčka je zcela bezúčelová. Nebudeme se ptát, k čemu peníze potřebujete, vše proběhne bez zbytečných otázek

OKAMŽITÉ SCHVÁLENÍ

Půjčku schválíme v řádu minut a se všemi výhodami pro Vás. Možnost odložení až 4 splátek, v případě jakýchkoliv potíží jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli

RYCHLÁ VÝPLATA PENĚZ

Můžete si vybrat, zda Vám pošleme peníze na účet, nebo vyplatíme hotově. Bonus pro Vás - Možnost zrušení půjčky do 30 dnů, pokud nebudete spokojeni.


Online žádost o půjčku

Výše půjčky

1,000 Kč
100,000 Kč
Vámi zvolená částka

Půjčky

Co dělat, když potřebujete peníze?

Zaplatíte pouze částku, kterou si půjčíte plus úroky. Ty jsou podobné jako v bance, takže můžete mít 1.000 až 100.000 tisíc za krátkou dobu. Doba splácení se pohybuje v rozmezí od 12 do 84 měsíců. Závisí to na vašich finančních možnostech.

Půjčky jsou snadné a rychlé. V dnešní době dostupné na internetu, což jim ještě přidává na kvalitě, protože jde o další výhody, které jako běžní uživatelé oceníme. Moderní doba si také žádá moderní přístup k financím. Už se nechceme zbytečně zdržovat s dlouhým vypisováním smluv a listin. Ani nechceme čekat dlouhé měsíce na schválení. Proto jsou zde půjčky, které si můžeme vyřídit takto snadno a lehce na internetu. Vyplníte online formulář, odešlete a počkáte pár chvil na naše schválení. Pak už vám zašleme peníze a ty můžete mít do 24 hodin. Bez dalších poplatků a sankcí. Předčasné splacení je zdarma a to kdykoliv po dobu vašeho splácení. Úroky jsou velice příznivé, takže ani toho se dopředu nemusíte obávat. Navíc jsou tyto půjčky dostupné pro každého. Stačí mít 18 let.

Bez registrů a dokazování příjmů

Už jste se jistě setkali se zapeklitým dokazováním vašeho příjmu ze zaměstnání v bance, kde jste žádali o půjčku? V našem případě se s těmito pravidly nesetkáte. Ani neprojíždíme registry, takže žádné odmítnutí, když vidíme prohřešek. Vyplácíme peníze všem. Výhodná je půjčka bez poplatku, u které nezaplatíte nic navíc. Žádné peníze za vyřízení ani za skončení či jiné nesmyslné poplatky. Nečeká vás ani vypisování dlouhých listin, které se týkají smluv, které ani nepochopíte. Snadné a rychlé vyřízení pomocí internetu je hudbou budoucnosti pro každého. Podívat se můžete na naše reference již spokojených zákazníků, kteří si u nás půjčili peníze.

Reference našich klientů

29.09.2019 9 000 Kč
DAVID E. - Praha 26 let
mi, když nemusím běhat po úřadech a všechno zvládnu v pohodě doma, s mobilem v ruce. A přesně takhle nebankovní úvěry z www.uverlevne.cz fungují!
29.09.2019 5 000 Kč
JOLANA N. - Horažďovice 54 let
Na radu kolegyně jsem napjatou finanční situaci vyřešila žádostí o rychlou půjčku bez registru. Vyšli mi vstříc, odložili první splátku, nikdy žádné skryté poplatky! Paráda!
29.09.2019 90 000 Kč
KAMIL B. - Ostrava 52 let
Po zimě už nám nezbylo nic jiného, než vyměnit střechu na baráku. Bál jsem se, že nám bude pršet až do postele, ale půjčku na www.uverlevne.cz mi vyřídili tak rychle, že se všechno zvládlo v rekordním čase.
29.09.2019 17 000 Kč
OTAKAR L. - Telč 67 let
Kvůli vážnému úrazu jsem přišel o několik zubů, abych měl na zaplacení u zubaře, musel jsem si půjčit. Ale podmínky byly vyhovující, i když už jsem důchodce

POŽÁDEJTE SI O NEBANKOVNÍ PŮJČKU PRÁVĚ TEĎ!

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.
Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.
V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.